Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stara-nova veza

+4
Catwoman
ces@ric@
nexstosic
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Stara-nova veza Empty Stara-nova veza

Počalji od Still_dreaming Pon Apr 19, 2010 12:12 pm

Dešava se da nekad ne možemo da zaboravimo i da bi se najradije vratili onome od koga smo povređeni. I mislimo kako je rešenje da sebi skratimo muke time što ćemo se vratiti ''slatkim'' mukama uz tu osobu. Istina, nekad veza iz drugog puta uspe, ali u većini slučajeva nije tako... Ono što jednom pukne pući će i drugi put.

Kakva su vaša iskustva?
Iskustva ljudi iz vašeg okruženja?
Da li je moguće da se jednom propala veza obnovi i bude jača nego prvi put?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od nexstosic Pon Apr 19, 2010 2:40 pm

meni se tako nešto nije ni desilo, hvala Bogu. A mislim da, ako se oboje slažu, da bi mogli da iskoriste drugu šansu da bude lepo bivšem paru.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od ces@ric@ Uto Apr 20, 2010 12:03 am

Jos uvijek ne mogu sebi oprostiti sto sam s jednim likom bila pomirila i sto smo si dali drugu sansu. Bila sam svjesna zasto to trazi, ali preslaba da kazem NE. Jos uvijek se jako kajem zbog tog. Bila je izuzetno glupa odluka i samo smo za kratko vrijeme stavili u stranu nesuglasice, ustvari cekajuci da naidje neko treci, pa da ponovo raskinemo

Na drugu stranu, kad sam sa drugom osobom krenula po drugi put bilo nam je bolje nego prvi put i vjerovatno bi jos bili skupa da sam prevladala strah i malo se smirila.
Znam par koji je tako raskinuo, nisu bili skupa tri mjeseca, pomirili se i nakon 4 godine jos su skupa. Tako da jos vjerujem, ali sve zavisi od situacije, veze i razloga raskida.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od Catwoman Uto Apr 20, 2010 1:33 am

Iz mog iskustva, mislim da nije moguce da se bilo sta obnovi. Ne kazu za dzabe da ono sto se iskida nikad se ne moze nastaviti i u pravu su. Uglavnom nemam naviku da se mirim kad raskinem, jer mora da je falilo nesto cim sam raskinula. Ali, jednom sam se pomirila, eto cisto da vidim da li ce biti bolje. Medjutim, nista od toga. Tako da je od sada moje zlatno pravilo da sam sa nekim samo jednom i to je to...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od zanesena Sre Apr 21, 2010 4:36 am

O, to nikako ne bih pokusala ponovo...jednom jesam i raspalo se...mozda je cak drugi put bilo jos teze kad smo se rastali....
Od tog iskustva nemam vise namjeru pokusavati spasiti nesto sto jednom nije trajalo i funkcionisalo...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od joca Sre Apr 21, 2010 10:18 pm

Po meom misljenju ovde nema pravila sve zavisi od toga ko je kakav i ko kome vise odgovara kao fizicki tako i psihicki. Svi mi gresimo pa se nekad desi da radi neke greske pucaju veze pa se opet spajaju i nastavljaju, neke idu dalje pravim i razumnim tokom a neke je stvarno tesko razumeti kako je moguce da se takve veze odrzavaju. Neko od nas se odluci da trpi zbog nekih svojih kompleksa dok drugi vole da uzivaju svoju slobodu i ravnopravnost sa svojim partnerom a treci traze zrtvu kojom mogu uspesno da manipulisu. Svet je veliki pa neka svako bira za sebe ono sto mu najvise odgovara.

joca
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 122
Muški Jarac Godina : 61
Lokacija : Belgija
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od Troja Čet Feb 03, 2011 11:25 pm

Ja sam se pokusavala miriti u nadi da ce biti bolje kada sam bila mladja, ali moram reci da sam bila veoma razocarana razultatom. Kada sam se ja mirila nadala sam se da je doticna osoba "naucila lekciju" i da ce me bolje razumjeti nakon pomirenja. Na zalost, to je bila i ostala samo moja zelja. Ko misli da moze promijeniti osobu sa kojom je grdno se vara. Jedino sto moze promijeniti (ili ne moze!) je da sebe prisili da pocne tolerisati ono sto te kod doticne osobe iritira. Ja sam takva kakva sam, ne mogu se mijenjati, neke vidove ponasanja volim, a neke ne. Ko me voli takvu kakva sam dobro i jeste, a ko ne siroko mu polje.

Inace, pronasla sam mnogo boljeg covjeka sa kojim cu dijeliti zivot od toga sa kojim sam se mirila, pa bih rekla da sam u svemu imala i mnogo srece. TOO
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od pahuljica Pet Avg 12, 2011 11:14 pm

Moguce je da se veza obnovi i bude jaca nego prvi put. Ali to sve zavisi od to dvoje ljudi, od razloga raskida, jacina emocija, vremena koje je proslo itd.
Ja nemam takvih iskustava, jer smatram da tamo gde je jednom puklo, puci ce ponovo. Neko je to uporedio sa knjigom koju si vec procitao, nije zanimljvo, unapred znas kraj.
Ali, zivot pise romane, tu su svedocanstva mnogih ljudi koji su uspeli... Koji su sada srecni.
Tuzno mi je kada vidim druge kako se muce, kako po stotinu puta "raskidaju" i mire se, i uvek je isto, ali se previse plase promene, kako ce funkcionisati bez te osobe i sl. i tako ostaju zarobljeni u tom zacaranom krugu...
Ko razmislja u jednom pravcu, vrti se u krug. :facepalm:
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 33
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stara-nova veza Empty Re: Stara-nova veza

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu