Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde nestade romantika?

+3
ces@ric@
f-lady
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Gde nestade romantika?

Počalji od Still_dreaming Pon Maj 03, 2010 9:06 am

Brz život, brz ulazak u vezu, prebza odluka na veridbu, brak, deca... I dok se okreneš shvatiš da si upao u kolotečinu i svakodnevicu sa osobom pored koje si nekad leteo. A nekad čak ni nema one početne romantike, nego se veza zasniva čisto na nagonima i vremenu koje se odvoji za partnera. Ljudi pritisnuti teškim životom često zaboravljaju da izvuku najlepše iz onoga što im je pred nosom. Ili prosto ne umeju da iskoriste to. Ne umeju da pokažu svoju ljubav. Ili romantike prosto nema...?

Gde ode romantika?
Ima li je još?

Koliko je vama bitna romantika?
Kako je vi pokazujete i šta je najromantičnije što vam se desilo?

Koliko dugo se može održati romantika i od čega to zavisi?
Može li opstati posle godina i godina braka, pored dece i svakodnevnih problema koje život nameće?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od f-lady Čet Maj 06, 2010 9:46 pm

Ima romantike... :<3: Tu je oko nas, samo je nekada ni ne primetimo, jer smo suvise oholi. Nije li romantican trud neke osobe da Vas potpuno osvoji, dok ste u nekom mraku recimo? :) Nije sve u popularnom "vatanju" i slicnim muvanjima, nesto ima i u upletenim prstima. :<3:

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od ces@ric@ Pet Maj 07, 2010 12:46 am

Svaka originalnost, sve sto cini sa mnom po prvi put, sto radi samo zbog mene i ja samo zbog njega, ni za kog prije nisam niti cu... sve to nazivam romantikom. Mozes me odvesti na neko prokleto brdo, pokazivati mjesec, zvjezde, slusamo ptice... ali ako znam da to svi rade, ako znam da je s nekim prije tu vec bio, ako sam ja vec s nekim tu bila... nije mi romanticno, samo zelim otici. Ali ako mi u neka doba odjednom samo tako posaljes poruku sadrzaja "Sreca tvoja pa ja ne volim kruske", ja cu znati sta to znaci, niko drugi nece shvatiti i to cu smatrati necim vrlo romanticnim. To je ta romantika u koju jos uvijek vjerujem i kojoj se nadam, nista klisejasto sto svi rade...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od zanesena Pet Maj 07, 2010 3:34 am

Ma ima romantike jos uvijek...
Treba je prepoznati u sitnicama koje neko cini za nas ili mi za njega...u necijoj masti, trudu da nas iznenadi, ucini da se osjecamo posebno...
U postupcima koji nam daju krila....
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od nexstosic Sre Jun 02, 2010 2:23 pm

Mislim da i dalje ima romantike, samo na niskom nivou.
Najromantičnije što mi se desilo jeste ljubljenje na zemljanom putu, pod zvezdama i punim mesecom. To je stvarno jedinstveno i nešto najromantičnije po mom mišljenju.
A mislim da sam i ja romantičan. Poslednji put sam mezimici poklonio umesto ruže hrizantemu i baš joj se svideo cvet.
Ako je osoba dovoljno kreativna, romantika može opstati čak i posle dugo godina braka. (Mislim, studiram arhitekturu, moram da budem kreativan ne samo u tome, već i u ostalim životnim stvarima, posebno romantici)
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od Catwoman Čet Jun 03, 2010 5:21 am

Postoji romantika za sve nas, samo zavisi od toga sta ko shvata pod tom recju. Naglasavam da je ono sto prikazuju na tv-u nerealno. Svi mi znamo kako je kada se neko voli, sta sve cinimo za njega, cega se odricemo i sta za uzvrat dobijamo. Jedino je problem sto nam televizija uliva potpuno stran pristup romantici. Nije ni cudo zasto danasnje devojke zele od momaka da budu Kazanove ili Don Zuan pa se kasnije razocaraju...
Zivot je surov i ne moze sve idealno da bude, ali dvoje mogu stvoriti to neko romanticno gnezdo, tu ljubav, srecu koju samo oni prepoznaju... love
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od Troja Čet Feb 03, 2011 11:42 pm

Ja sam prosla kroz jedan tezak period u kome vise nisam vidjela nista romanticno. Suprug je veoma cesto dugo ostajao na poslu, a ja sjedila sama kod kuce. Nisam imala ni sa kim da popijem kafu ili progovorim. Grozno. :sorry:

Sreca sto sam se izvukla iz tog perioda i opet pocela da pronalazim zadovoljstvo u malim stvarima.

Jedna od najromanticnijih stvari koje su mi se desile u zivotu bilo je kada se pokvario autobus dok smo bili na putu za vikendicu na planini. Ostatak puta smo prepjesacili. Noc je bila vedra i zvjezde su svjetlucale na nebu krupne i naizgled na dohvat ruke.

Davno je bilo to vece, a nikada ga necu zaboraviti. Nije mi nista manje drago od putovanja po svjetskim prestonicama ili odlazaka u operu i skupe restorane. Noc kada smo svu negativnost uspjeli pretvoriti u najromanticniji trenutak na svijetu. Nas dvoje, zvjezdano nebo i nijema planina protiv vjecnosti...
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od ces@ric@ Sub Jun 01, 2013 11:36 am

Dedin brat, koji ima 83 godine preko 40 godina ima istu partnericu, nisu se zenili i ne zive skupa (valjda dok se jos malo upoznaju :P ), no romantika im ne jenjava. Malo grijesi kad salje SMS, pa umjesto da samo njoj posalje poruku, poruku posalje svima u imeniku, u prijateljima i rodbini. Tako se znalo desiti da dobijemo poruku "Cmok. Tvoj S."

To mi je bas nekako romanticno s obzirom na njihove godine :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde nestade romantika? Empty Re: Gde nestade romantika?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu