Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inatite li se?

+7
Ubica_mekog_srca
Mima
nexstosic
f-lady
Callisto
Catwoman
Still_dreaming
11 posters

Ići dole

Inatite li se? Empty Inatite li se?

Počalji od Still_dreaming Pon Feb 01, 2010 8:59 am

Nekad nas povrede svojim ponašanjem i dođe nam da se zainatimo...

Inatite li se?
Isterate li svoje do kraja?
Da li vam je inat nekad dobro doneo?
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Still_dreaming Sre Mar 03, 2010 2:37 am

Inatim se. Svi mi pričaju da to nije dobro, ali ja se ne slažem. Da, svaki put kad sam se inatio i isterao svoje do kraja prvo sam se isplakao, ali sam posle uvek shvatio da mi je inat doneo samo dobro. Onaj kome je stalo do mene neće biti sprečen mojim inatom da to i ispravi. A onaj koga moj inat otera nije bio ni vredan...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Catwoman Sre Mar 17, 2010 11:08 am

Itekako... Naročito ako sam malo nervozna i ako me neko dira. Reći ću i što treba i što ne treba. Eto, samo da bih isterala svoje. Bez obzira što znam da nisam u pravu, neću da popustim. Takva sam i kraj.
U svemu tome je dobro što me to drži neko vreme, a onda popusti. Ne može sve doveka da traje pa ni inat.
Ono što je loše...ako je i druga osoba takva, može doći do žestoke prepirke. Ne dam svoje...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Callisto Čet Mar 18, 2010 1:27 am

Catwoman ::Ne dam svoje...
Tudje necu, svoje ne dam :ahahhah:

Salu nastranu, ova recenica me zapravo opisuje. Ne inatim se, ali razmisljam ovako: samo me pusti da zivim svoj zivot na svoj nacin..Na kraju uvijek ionako sve uradim kako ja hocu i kako sam zamislila.
Nije to inacenje..jednostavno..hladno i lagano zivim po svom ćeifu, tj. raspolozenju. Ne volim tudja usmjeravanja, insistiranja, guranja,dresiranja.. Ne volim pritisak. Sama cu nadoci na pravu stvar. Moja prva reakcija, po defaultu, je da se zestoko opirem promjenama (stavova, misli..)..haha...cekaj, koji to bjese Njutnov zakon lol??
To je sto se tice okoline, porodice.
Sto se tice veze, tu samostalnost i individualnost moze donijeti dosta problema. Ne moze covjek zivjeti "svoj" zivot kao kad nije bio u vezi. Ljubav to sve fino amortizuje, pa voljenoj osobi dopustamo da "dopre" do nas.
Znaci..sto se inata u vezi tice.. taj problem ne pravim.
Pravim druge :happy:
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od f-lady Čet Apr 01, 2010 3:37 am

Inatim se i uglavnom isteram svoje, nekada nazalost mozda postoje i bolje opcije, ali inatim se xD

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od nexstosic Čet Apr 01, 2010 5:40 am

naravno, pogotovo kad mi moji pričaju da nešto treba da uradim ono što oni misle da je ispravno, zato nikad ne poslušam to što mi kažu, ama baš nikad, pa i da su 100% u pravu. Dok meni ne padne na pamet tako nešto, neću ni po koju cenu da uradim.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Mima Čet Apr 01, 2010 5:43 am

Kada imam pravo, kada mi je do igranja... volim da se inatim kao prgavo malo dete :D:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Ubica_mekog_srca Sub Jan 22, 2011 1:19 am

Obozavam da se inatim.Mora da bude po mome :) ...kako sam tvrdoglava! :D
mozda je dobro,mozda bas nijeee..... :)
Ubica_mekog_srca
Ubica_mekog_srca
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 27
Ženski Lav Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od enigma_ Pet Feb 04, 2011 1:25 am

Ne znam da l je to inat kod mene, ili da postavim sve onako kako mislim da je najbolje.Naravno, uvek obrazlozim zasto mislim da je tako, ako mi ne uspe, ja se povucem tacnije ucutim, i cekam...
Posle tog cekanja, cesto mi se desava da mi se kaze, da sam bila u pravu...mojim bliznjima ne okrecem ledja,a nekima da. Jer crtati nekome sve, i dokazivati, i to strogo direktno, birajuci reci, momente, i taj neko ne prihvati to, vec radi po svom,(a, trazi misljneje, i suprostavlja se) i pogresi, sta imam ja posle da pricam sa njim.Konkretno sam skoro imala situaciju sa jednom komsinicom...brak joj puca...Mesecima sam joj pricala, sad vise ne...zena ispred sebe vidi samo sebe...zao mi dece koja pate zbog majke...Sad da l je to inat moj, sto ja sada cutim, dok ona dolazi i opet prica neke gluposti...ne znam.

Generalno, isteram svoje, sa nekim umesnim inatom... :D

Jedino prema deci se ne inatim, vec pricam o svemu...oni meni se inate :buahahhaha: I, isteraju svoje.... smajli-c060
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Troja Pet Feb 04, 2011 3:34 am

Inatim se, mada vrlo rijetko sa ukucanima. Najcesce sam se u zivotu inatila sa direktorima skole/preduzeca u kome sam radila, kada sam otkrila da su se radile neke nepostene stvari. Nije mi bilo lijeno da idem u Ministarstvo za prosvetu ili pisem zalbe generalnom direktoru pokusavajuci da ispravim krive Drine. Rezultat su bile vrlo raznovrsne stvari - da je moja zalba ignorisana i meni receno da sam zakasnila, da sam dobila javnu opomenu i poslije vjerovatno zbog toga dobila otkaz i da sam dobila povisicu, mada sam prvo prosla kroz pakao da bih dokazala da sam u pravu.

Not for gentle hearted. :češkase:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Ika Pon Mar 28, 2011 12:41 pm

Retka pojava kod mene, ali u svakom slucaju DA ! :) Samo ako imam dobar povod.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od ThePoet Pon Feb 03, 2014 11:35 pm

Inadžija sam, priznajem. Mada, ponekad je to samo kako bih stavio do znanja da čvrsto stojim pri svom stavu, iako sam ja uvek za saradnju. Ja smatram da se u svakoj situaciji može doći do kompromisa. To jedino nije moguće ako se osobe inate i nijedna ne želi da malo ustukne od prvobitnog stava.

Ipak, kada se pređe moja granica tolerancije i trpeljivosti (koja je prilično visoko) - inat preuzima sve druge funkcije i neko vreme me je nemoguće ubediti u bilo šta drugačije od onoga što mislim.

Smatram da je inat loša osobina, a kod svih nas vrlo često ispliva na površinu. Zbog inata nam svađe traju duže nego što bi možda trebalo, a odnosi se dodatno zatežu. S druge strane, ako želimo da dobijemo nešto, ponekad je potrebno da se zainatimo i da ne odustajemo od onoga što smo zamislili.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Inatite li se? Empty Re: Inatite li se?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu