Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše mišljenje o...

+12
Ika
enigma_
Dora_Mar
Miloš_88
male
Nymphadora
Troja
Liza_N.
Maja
ces@ric@
Catwoman
Still_dreaming
16 posters

Zid :: Zabava :: Igraonica

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ms.k Sub Sep 06, 2014 12:56 pm

Skeptici koji nisu gledali mit basterse .. i kojima toplo preporučujem da (po)gledaju iste .. :D


... spomenicima/spomen pločama/kako god da se već to zove (umrlim običnim smrtnicima) po gradu i pored puteva? .. :hmhm:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Sub Sep 06, 2014 1:57 pm

Pa, za mene je to sasvim prihvatljivo.  Šta ima veze što je običan smrtnik?  Ako ga je neko volio i želi da mu digne spomenik što da ne!?

...biciklistima koji prolaze na semaforu kroz crveno svjetlo?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Ika Sub Sep 06, 2014 9:28 pm

Mislim da su ubeđeni da ne važe ista pravila za bicikliste kao za motorna vozila i da ih niko neće primetiti ako prođu kroz crveno. :buahahhaha:

...kafanama?

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Sre Sep 17, 2014 9:14 am

Uz dobro društvo, svako mesto je savršeno za provod. Tako i kafana.



...seksu sa potpunim strancem (nekim koga znate samo sat-dva ili i manje)?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ms.k Sre Sep 17, 2014 10:06 am

Palo mi na pamet (prvi put u životu) prošlog oktobra u trenutku kad su nam se pogledi susreli (u prvoj sekundi) .. njegova nezainteresovanost me ohladila nakon dvije sekunde .. ali .. da je bio zainteresovan pristala bih .. tako da .. posve očigledno nemam ništa protiv .. :D


Vježbaonicama/teretanama po parkovima? .. :D
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Sre Sep 17, 2014 10:12 am

Jedini vid teretane koji prihvatam. Besmisleno mi je davati novac na teretanu. Bitno je da se obavestite i umete sa svojim telom. I da se naterate sami - teretena je za one lenje, kojima treba neko da ih bičem tera.


...o hip-hop muzici?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ms.k Ned Okt 05, 2014 12:33 pm

Značajno se opravilo otkako sam otkrila Nneku Luciu Egbunu .. mada .. piše da je mješavina hiphopa i soula .. :jj:


... emoticon.ima? .. :)
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Ned Okt 05, 2014 8:14 pm

Uvijek su mi bili simpaticni, ali nisam imala obicaj da ih koristim dok me Still jednom nije naruzio i rekao da zbog toga sto ne koristim emotikone misli da sam hladna osoba. :D

...razlozima zbog kojih se mladi ljudi odaju narkomaniji?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ms.k Pon Okt 06, 2014 9:12 am

Kombinacija pogrešnih prijatelja (kod nekih i/ili roditelja) i određene ličnosti (koju ne znam kako da definišem a da ne zvuči kao uvreda/osuda pa ću da preskočim jer odista nemam loše mišljenje o istima) .. ličnost tipa 'kad svi a što ne bih i ja' .. ličnost tipa 'ako sad ne probam kad ću' .. ličnost tipa 'propuštene ludosti mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost starosti' .. ličnost tipa 'kažu da svijet izgleda drugačije ajde da provjerim' .. ličnost tipa 'sve ću da probam iskustva su bitna' .. i sve to u kombinaciji da onim 'mogu da prestanem kad god hoću' .. itd .. itd .. :jj:

Kažu da im svijet izgleda drugačije, imaju dodatne emocije, vid, sluh, okus, miris, .. srce im drugačije kuca ..
.. kažem .. sve to imam i bez droge pa mi ista nikad bila protrebna nije ..  :jj: .. jer koristim neku drugu drogu .. :D
S toga .. nemam ništa protiv .. ko voli .. nek izvoli .. svak ima nešto svoje .. :D


... fotošopiranju? .. :D
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Okt 07, 2014 8:32 pm

S nekog umjetnickog aspekta ga cijenim i volim, jer stvara slike savrsene ljepote i navodi nas da osjecamo da je savrsenstvo dosezno. Umjetnicke fotografije mogu da dignu na jedan sasvim drugi nivo, gdje mozes da stanes i divis se umijecu onoga koji je takvo nesto stvorio.

S ljudskog aspekta, mislim da fotosopirane slike ljudi stvaraju neke nerealne predstave o tome kako bi ljudi trebalo da izgledaju, pa su mnogi ljudi nesretni zbog toga kako izgledaju, iako realno nemaju razloga za to.

...starosti?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ThePoet Ned Okt 19, 2014 1:32 pm

Starost me najviše plaši zbog toga što ne bih voleo da budem nemoćan za život i da zavisim od nekog i da nekome budem teret. Trenutno ne vidim neke prednosti starosti - kaže se da ćemo imati više vremena za putovanja, za čitanje, i uopšte više vremena, ali je sve to uzalud kad nema snage da se sve to obavi. Bilo bi lepše da je obrnuto, da se u mladosti ima vremena i novca za lepe stvari u životu. Nažalost, kad pogledam koliko isprazne živote (možda, bolje rečeno, preživljavanja) vode stari ljudi plašim se kako ću ja sve to podneti. Međutim, planiram kad budem star i kad nakupim životnog iskustva da se posvetim pisanju, a opet, takve stvari se ne planiraju.

...časopisima za žene?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Nov 04, 2014 9:14 pm

Nekada sam ih citala redovno i znam da sam mislila da ima mnogo toga da se procita sto je interesantno.  Poslije mi se ucinilo da su mnogi zasli u neke sablone, da nemaju ideja, pa sam vecinu prestala citati.  Jos uvijek citam dva priloga Sunday Times-a, od kojih je jedan prakticno namijenjen uglavnom zenama.  Tu ima mnogo modnih fotografija i poneki intervju ili recenzija knjige.  Fotografije pogledam, drze me informisanom o najnovijim modnim kretanjima, ali ne bih imala zivaca da prelistam dva-tri casopisa sa istim sadrzajem, dosadilo bi mi.  Ovako, u maloj kolicini, moze da se prati.  Inace, ne znam da li bi se to moglo smatrati zenskim casopisom, ali volim s vremena na vrijeme procitati magazin o psihologiji (Psychologies mislim da se zove).  Tu uvijek nadjem nesto interesantno.

...medjusobnoj komunikaciji ljudi raznih zivotnih doba?  Mogu li se oni razumjeti?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Ivana_ Sre Nov 05, 2014 7:06 am

Moja je teorija da - ako ljudi govore istim jezikom (mislim na planu uma, inteligencije i interesovanja) mogu da se razumeju uvek. Ja sam živela i živim na međama generacija, ja - mama - tata je bio striji 11 godina od mame, potom baka - deka je skoro 10 godina stariji od bake... Savršeno smo uvek funkcionisali. Smatram da jaz nastaje tamo gde nema razumevanja i ustupaka, gde vlada netolerancija i neprihvatanje novog, dolazećeg i svežeg. Jaz je neminovan, ali može biti blag - kao u nas. Mene je stajalo čitavu večnost da ubedim moje da je normalno dolaziti u 5 izjutra od ma kuda i mnozina drugih stvari - ali sam uspela. Mislim da je za svako razumevanje potreban dobar pristup i dobra volja makar jedne od strana. Inače mrka kapa :D

O Staniji Dobrojević konkretno? :D Da ne kažem uopšteno o starletama, baš me nešto zanima? :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Sre Nov 05, 2014 7:29 am

O doticnoj znam malo, pa cu misljenje vise iskazati generalno o starletama: Uzas, tuzno je sta je danas popularno, ruzan nacin zivota, jadno... kad ih slusam, osjecam da mi IQ pada strasno. U biti izmisljen naziv za sponzoruse i k*rve

... o djevojkama koje konstantno traze pomoc muskarca u stvarima koje bi mogle uraditi i same bez problema?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Ivana_ Sre Nov 05, 2014 7:34 am

Hvala, slažemo se u mišljenju :D

Ovaj, apropo tvoga pitanja - smatram da time dotične žele privući pažnju te njanjavo ili slatkasto zakeraju momku oko nultog problema (tako zovem sve beznačajno)... To je odista iritantno i meni se lično takvo ponašanje ne dopada. Nikada to ne radim u vezi, čak i ne volim da tražim pomoć od ma koga. Njima je individualnost vidno nečim poljuljana pa partnerovu pažnju eto, plene nečim takvim, ali ne shvataju da time mogu da ga oteraju ako ga preterano opterete koječime. :)

O crkvi, veri i molitvama, o ljudima koji se odlučuju da čitav svoj život posvete Bogu kao krajnjem stepenu svog verovanja?


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Sre Nov 05, 2014 9:21 pm

Ja sam odgojena kao ateista i dan danas nikada ne ulazim u crkvu kao vjernik, nego samo povremeno kao turista. Medjutim, kada mi je tesko u svojoj glavi znam zamoliti Boga ako ga ima da mi pomogne, tako da mogu da zamislim da je nekome ko je odgojen u tom duhu ili slab potrebna cvrsta vjera da bi se mogli boriti sa zivotnim problemima. Ne volim agresivce ni kada su religiozni, one koji hoce da nametnu svoje stavove posto-poto, ali mi cak godi konstruktivna razmjena misljenja sa religioznim ljudima sirokih vidika, koji vjeruju to sto vjeruju, ali daju i drugima slobodu da za sebe sami odaberu sta je za njih ispravno vjerovati. Imam tako jednog prijatelja iz Afrike, sa kojim se cesto dopisujem. Sasvim je regularan covjek i imam o njemu visoko misljenje, ali kada smo malo dublje zasli u rasprave o njegovim ubjedjenjima bas sam se nasmijala naivnosti njegovih stavova. On ocekuje da ce kao vjernik dozivjeti vjecnost, da ce nakon smrti sresti svoje roditelje i poznanike koji su prije njega umrli i slicno. Moram priznati da ja u takvo nesto nikada ne bih mogla da povjerujem i cudno mi je da neko drugi moze. Ekstremni slucajevi sekti u kojima se zabranjuje davanje/primanje tudje krvi drugi su mi primjer necega sto tesko mogu da shvatim. Da i ne govorim o religijama kao islamski fundamentalizam, koje pozivaju na borbu protiv svih "nevjernika". Pa u kom vijeku vi zivite?

... ljudima koji vole da imaju ljubavnike/ljubavnice?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 06, 2014 8:53 pm

Usamljeni su i niko i nista ih ne ispunjava. Imaju potrebu za nekim dokazivanjem, jer su nesigurni u sebe i jer misle da ih niko ne razumije ili im niko ne poklanja dovoljno paznje.

...o demokratiji?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Ivana_ Pet Nov 07, 2014 5:56 am

Ne volim je, niti mislim da se sprovodi u pravom smislu ako govorimo o demokratiji na nivou jedne države ili nacije. Zaista, na sva zvona kliče se o njoj - a nje nigde. Vlada vrh, a narod trpi. Barem u Srbiji. I ko zna dokle će tako kuka i motika da se savija pod parolama lažne demokratije. Ja bih, što se tiče politike na Balkanu volela samo jedno - da ustane drug Tito! :) Jašta. Ali nažalost, to nije moguće. :tiktak:

O ljudima koji imaju različite seksualne fetiše? :D Bože, zaličih sebi na msk :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ThePoet Pet Nov 07, 2014 7:53 pm

Ja se vodim jednostavnim načelom u životu i mislim da bi nam svima bilo lepše kad bi se i drugi njim vodili: podržavam sve što drugi vole i rade ukoliko to ne povređuje bez pristanka nekog drugog. Isto je i sa seksualnim fetišima. U tom pogledu mislim da se ljudi mnogo suzdržavaju i mnogo stide i da svi mi, potajno možda, imamo neke fetiše kojih se stidimo. Meni je većina seksualnih fetiša čudna i ja ih ne bih probao, mada postoje neki koji su mi zanimljivi. Tako da, ne osuđujem nikakve fetiše. Ne moram baš ni da znam ko šta voli i radi, ali to je njihov izbor. :)

O otuđenju među ljudima?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Ivana_ Sub Nov 08, 2014 2:27 am

Otuđenje je stravično napredovalo samim napretkom tehnologije. Meni lično smeta i žao mi je što se prijatelji, porodica i bliski ljudi sve manje viđaju uživo, sve više drežde kraj ekrana, što i ja radim naravno - jer kad nekoga pozovem na kafu - on mi kaže - ajde na skajp! Nije li to jadno i baš tužno? Što je najgore sve je izraženije i ljudi su sve usamljeniji okruženi samo tehnologijom i raznim glupostima koje usložnjavaju sve i uzimaju čar normalnom i zdravom životu. Hteli mi to ili ne postali smo zavisnici od tehnologija raznih vrsta i neminovna posledica toga je otuđenje. Ja bih volela da neka sunčeva oluja odista uništi sve i vrati nas u doba pre Tesle...

... o Romima i njihovom životu?


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Sub Nov 08, 2014 3:03 am

Ne volim da generalisem i vjerujem da ima dobrih pojedinaca, no kako je jedan od njih napao, opljackao i ubo nozem mog brata ne volim ih nikako. Njihov nacin zivota je ustvari jako tuzan, ne znaju i nece da rade, sapun im je nepoznat predmet, u biti su jako lijeni i ocekuju da im sve padne s neba. Ponovo kazem, vjerujem da ima izuzetaka (poput jedne moje bivse komsinice)

... o osobama koje upadaju/prekidaju u tudje razgovore, ne obaziru se na temu, vec skrecu na sebe i svoje probleme?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Ned Nov 09, 2014 10:08 am

Takve osobe me iritiraju. Ne mogu shvatiti potrebu nekih ljudi da uvijek pričaju o sebi i stavljaju svoje probleme uvijek u centar pažnje. Meni se nekada desi da prekinem razgovor drugih ljudi na poslu kada mi je hitno potrebna neka informacija a kolege se raspričaju o nečem trećem. Ali kad pričam sa ljudima koji svačiju žalbu na bilo šta uvijek proprate jednočasovnim izlaganjem o njihovim vlastitim problemima (a i nemaju neke posebne probleme) lijepo mi dodje da režem vene.

...ljudima koji se pune hvale?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Pon Nov 10, 2014 9:54 am

Dele se na 2 kategorije: Ljude koji imaju osnova za samoreklamu i one koji nemaju. Ti koji imaju me malo iritiraju jer ne lažu. Jednostavno, neko ima sreće a neko nema u partiji karata koja se zove "život". :jj: Oni koji nemaju osnova - ili izmišljaju ili se kite tuđim perjem. Nikako ih ne podnosim. I to im kažem. Jbg, imam dugačak jezik. Mad

... snimanju kućnog videa. Onog. Wink
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Pon Nov 10, 2014 10:38 am

Zanimljivo i moze da zacini vezu. Ipak, to je i nesto za sta treba imati smjelosti i trebalo bi se u to upustati samo s nekim u koga imamo puno povjerenje, ali i sa mislju da uvijek postoji mogucnost da to nekad dodje u pogresne ruke :D

... parovima koji ostaju u vezi samo zbog djece?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Pon Nov 10, 2014 10:46 am

Bolje nego o parovima koji ostaju u vezi zbog novca. :jj: Ipak, oni se na neki način žrtvuju zbog dece, pa eto. :jj:

... danu primirja u WWI.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 9 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Zabava :: Igraonica

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu