Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafica i ćaskanje, sa kim?

+2
Still_dreaming
Maja
6 posters

Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Maja Sub Jan 15, 2011 8:22 am

Svakog dana u forumskoj Kafanici pijemo tu virtuelnu kaficu zajedno, smejemo se, ulepšavamo jedni drugima početak ili kraj dana, i trudimo se da približimo taj osećaj onome koji bi imali kad bi se videli uživo.

Sa kojim članom ili članovima Zida biste voleli da kafenišete i ćaskate uživo?
O čemu biste ćaskali?


Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Maja Ned Jan 16, 2011 6:43 am

Ovo jeste, na prvi pogled ,škakljiva tema jer se možda neko može naći uvređenim ,ali se nadam da to neće biti tako. Ipak je realno da smo svi mi neke članove više ili manje zavoleli, ili su nam neki prosto bliskiji iz nekog razloga,a drugi nisu. Zato nemojte se libiti i slobodno i iskreno, odgovorite na temu, ako želite.
:)

Evo, opet ću ja prva :blabla:

Chegirl - namerno je stavljam prvu, blesavo dete skroz,užas :facepalm: (ima me d-ubije zbog ovog "dete", iako je tako ne vidim uopšte) :buahahhaha: biće nešto od nje :D givenheart
Volela bih sa njom da popijem kaficu,a ćaskala bih o :O.o: ... pojma nemam o čemu jer ni ona ni ja nismo skroz svoje , veći deo vremena :D, mislim da bi se mnogo smejale, I da bi obema prijalo društvo.

Liza - Nadam se da će se to kafenisanje i ćaskanje uskoro i dogoditi, nekako sam stekla utisak da imamo mnogo zajedničkih tema givenheart

amaranth - sa njom bih vrlo rado ćaskala o muzici, mislim da bi nam to bila jedna od glavnih tema. A i zaista bih volela da je upoznam, jer mi je jako draga i puno nedostaje kad je nema na Zidu. givenheart

cesarica - e sa njom bih posebno volela da popijem kaficu i da proćaskam najviše o temama koje se tiču emocija, ali i mnogim drugim. Ne znam koliko ima godina, ali iako imam utisak da je jako mlada, tunegde Stillovih godina, ima jako zrela razmišljanja koja sam čitala u njenim postovima. Slušale bi Olivera Dragojevića, a ja bih se prisetila zvuka morskih talasa u kojima sam uživala kao mala na hrvatskom primorju. givenheart

Bult - iako slabo dolazi na forum i piše, prirastao mi je za srce. Volela bih da sa njim u nekom pabu u Londonu, počnem jutro sa kaficom i ćaskanjem o životu..ja bih mu pričala kako sam se provela nekada kad sam boravila tamo i u Mančesteru..i verujem da bi naše ćaskanje mogao prekinuti samo "last call". givenheart

zanesena - sa njom sam dosta ćaskala ovde na forumu (ilise bar meni tako čini) jer sam navela da je jedna od članica koje sam najbolje upoznala. Naravno, kafica uživo , sa njom bi bilo pravo uživanje za mene, a o čemu bi pričali...mislim da bi se teme same nametale. givenheart

VanGogha - naravno, tu smo istih godina, ali obe imamo taj neki mladalački duh i sličan smisao za humor. Kafica i ćaskanje sa njo, kao sa Lizom , nadam se ...jednog dana givenheart

Caty - setih se i nje, na kraju, iako mi je ona prva koja je posle Stilla poželela dobrodošlicu. Jedno vreme smo zajedno uređivale Zid, i o njoj imam jako lepo mišljenje i naravno želju da je upoznam. Vrlo pristojna devojka. Sele bi onako "damski" u neki fensi kafić :D i pričale o nekim lepim stvarima, dok bi sasvim pristojno srkale kaficu. (mada mi se čini da ona ne pije kafu, onda može sokitj :D ) givenheart

Eto, toliko od mene. :zagrljaj:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 16, 2011 10:05 am

Pošto sam upoznao Maju, child_, Nymphadoru i Lizu, njih ću ovde zaobići. :)

Najradije bih otišao na kafu sa cesaricom(dobro dobro, čaj ili šta već :)) i jocom. Odvojeno. Da u četiri oka pričamo o svim stvarima o kojima imamo drugačije viđenje. Verujem da bismo se tada bolje razumeli i da bih ja možda prihvatio njihovo mišljenje ili oni moje. Ovako ponekad fale reči, a i razgovor uživo je nešto sasvim drugačije. Na forumu neke stvari umeju da budu loše napisane, a da se misli nešto sasvim drugo. Zato bih sa njima voleo da razgovaram o tim nekim stvarima, znaju oni o kojim. :)

Voleo bih da upoznam zanesenu. Žao mi je što danas nije sa nama. Javila se sms-om i pozdravila vas sve! Iščekujem njen dolazk u Bgd, da joj skuvam obećanu kafu i zagrlim uživo. Našli bi mi temu, naterao bih je i da prespava kod mene - ako treba ja bih na podu spavao. I mislim da nam ne bi bilo dovoljno da se ispričamo.

Amaranth. Fantazirali bi u dvoje. Mislim da bi ostali do kasno u noć smejući se i pričajući. Slušali muziku, verovatno se malo zapili i pevali.

chegirl. Da pijemo, pijemo i pijemo. I pevamo i zezamo se. A i pričali bi... Između ostalog. :D

Troju bih mnogo voleo da upoznam. Sa samo nekoliko postova ostavila je mnogo dobar utisak na mene. Ne znam o čemu bi pričali, samo bih voleo da je upoznam.

Polly. Sviđa mi se to što nas privlače iste oblasti. Imali bi dosta tema za razgovor. :)

Angeronu. Jednostavno želim da je upoznam. Kao da sa sobom nosi svežinu proleća.

Nelly. Već. :) Nik mi se svideo u startu, a onda i stil pisanja i to što koristi šđčćž. Ne znam zašto, mislim da bi nam se u razgovoru mnogi stavovi poklopili.

VanGogu. Imam utisak da bih se sa njom ismejao samo tako. A i neka njena razmišljanja i stavovi su bliski mojima.



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Eurinome Čet Sep 15, 2011 9:15 am

Troju- sa njom jako fino pisem, zanimljiva je, neretko me nasmeje zanimljivom porukom, postovi su joj dosta poucni..Razglabamo o mnogo cemu, verujem da bi tako bilo i uzivo.

Pahuljicu- ludaca.. Svaki dan me nasmeje.. :buahahhaha: Sa njom se salim, ali i fino pisem.Caskale bismo o konjima i princu na istom.. :D izmedju ostalog.. :).. ne bih, uzgred, imala nista protiv ni da nam se Milos pridruzi, posto se najcesce salim sa njima u kafanici, ne sumnjam da bismo se slatko ismejali.

DoruMar- da razmenjujemo misljena o raznim nam iskustvima, i da se salimo na tu temu.Dosta prijatno slovce, verujem da je i uzivo takva.

Teixosa- da bih se u potpunosti uverila da on nije moj ex docimer.. :buahahhaha: da s ismejemo, kao sto umemo i da ubijamo vreme pricajuci i setajuci o vec ustaljenim nam temama.Cesto delimo slicnu muku, pa imam osecaj da ga znam godinama.

amaranth-da razmenjujemo misterije uz sok i citamo svoje stihove jedna drugoj.

Still-a-volim citati njegove postove, lepo pise.Volela bih da vidim da li je i uzivo tako pozitivna licnost, puna optimizma i recit.Sa njim bih mogla i kafu cak popiti, uz verujem, zanimljive price koje vodili bismo.

Toliko za sada.. :)
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od ms.k Ned Okt 26, 2014 12:30 pm

Stil .. ne bih ćaskala ..
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od ces@ric@ Uto Nov 18, 2014 9:32 am

ms.k ::Stil .. ne bih ćaskala ..

Surprised :buahahhaha:

Sa Stillom - najprije bi, naravno, istracali sve ostale sa Zida. Onda, drugi dan bi, nadam se, pricali malo o knjigama i literaturi i onom sto je i sam rekao, o stvarima o kojima imamo razlicita razmisljanja. Pa bi se onda prisjecali Karen Walker i njenih bisera, pa bisera Bree i Gaby iz DH... mislim da nam ne bi ponestalo tema za razgovor.

Sa Poetom - Prvo bih mu osobno objasnila zasto mislim da fotografije koje saljem nisu fotosopirane. Mislim da ne bi imali pretjerano tema za razgovor, samo bi se promatrali i proucavali :D

Sa ms.K - Cini se zanimljivom ovako na forumu, drukcijom, pa bih voljela vidjeti da li je uz caj (ne kafu) zaista takva. Trenutno ne znam o cemu bi konkretno pricale, valjda ne o tome koji je najbolji nacin samoubistva, ali sam sigurna da bi nam teme same nadolazile.

Sa Polly - Pricale bi o raznim stvarima u zivotu, mislim da bi komunikacija isla lako, jer se cini kao osoba koja je cvrsto na zemlji. Mozda bi cak pricale o fudbalu.

Sa Milosem - o fotografijama, o muzici i mozda o privatnom zivotu. Malo bih ga naruzila sto nije cesce na forumu.

Mada, sa svima njima bih najprije istracala ostale givenheart :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Troja Sre Nov 19, 2014 9:09 pm

Ima mnogo ljudi na Zidu koje bih voljela upoznati, ali najvise bih voljela upoznati Poetu. Mislim da imamo mnogo toga zajednickog, od obrazovanja i ljubavi prema engleskom jeziku i Velikoj Britaniji nadalje. Sigurna sam da nam tema za razgovor ne bi nedostajalo. givenheart
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kafica i ćaskanje, sa kim? Empty Re: Kafica i ćaskanje, sa kim?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu