Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sjećaš se kad smo...

Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Sjećaš se kad smo...

Počalji od Dora_Mar taj Ned Mar 20, 2011 7:42 am

Koji su to trenuci sa vašom voljenom osobom, prijateljima ili porodicom koje ćete pamtiti...?
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2918
Ženski Vodolija Godina : 28
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od Troja taj Ned Mar 20, 2011 10:34 am

Pamticu sve trenutke kada sam vjerovala da idemo ka istom cilju, kada sam se osjecala sretno i euforicno, kada sam se smijala od sveg srca i jedva cekala da svane novi dan, pa da se zivot, kao neka prelijepa knjiga, nastavi.

Pamticu jedno vece kada se autobus u planini pokvario na putu, i mi nastavili put pjeske. Pamticu kako je bilo prohladno vece, kako su zvjezde na nebu bile ogromne i svjetlucale, i kako se cinilo da samo treba da pruzim ruku, pa da mogu da ih dosegnem.

Pamticu kako sam kao dijete ponekad izvukla deblji kraj, a da nisam bas ni malo bila kriva, jer je brat sve zakuvao. I kako me je on zacikivao i provocirao, jer ga je strasno zabavljalo da me naljuti. Pamticu kako je to biti voljen, i kako je to biti zaboravljen. Pamticu... koshecka_12.gif

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16256
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sre Avg 10, 2011 9:14 pm

Pamticu kako sam se sa bratom igrala razapeca Isusa. Igrali smo se mnogo toga, ali ovo ne znam odakle smo pokupili jer smo bili striktno komunisticko-ateisticki odgajani. Uglavnom, svezali smo kena na dvije daske i nosali po kuci :buahahhaha:

Pamticu kad sam prvi put primila u narucje malog brata - moj strah i moju srecu, a njegovu opustenost...

Pamticu kako sam igrala karti sa jednim djecakom sa posebnim potrebama (u to vrijeme sam ga cuvala) i kako me je pobijedio, a da mu nisam popustala. Pamticu kako sam najprije bila iznenadjena, a onda presretna.

Pamticu sve trenutke sa svojima kad smo na moru na kisovitom danu na terasi igrali jamb ili pantomime - rado bih nekad vratila to vrijeme.

Pamticu kako sam sa dvije prijateljice pjevala jednom momku pod prozorom u kojeg je ova jedna bila zaljubljena :D

Pamticu sve ludarije sa svojim najboljim prijateljem. Pogotovo jedan njegov komentar na nekoj sahrani i to kad sam htjela prasnuti u smijeh na to sto je rekao, a nisam smjela...

"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dora_Mar taj Čet Dec 06, 2012 7:17 am

....popili a ti imala razgovor pola sata prije toga :)
...kad sam te voljela
...kad si mi bio potreban
...kad sam te slušala
...kad sam osjećala
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2918
Ženski Vodolija Godina : 28
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ika taj Čet Sep 04, 2014 10:02 am

...imali 4. godine i uvukli se u stvari roditelja pa krenuli na voz kod tvoje babe u susedno mesto? A onda su nas našlo pa smo popili neviđene batine do kuće. :buahahhaha:

...sedeli na plaži pa si "pustila vetar" prilično glasno. Toliko da se jedna žena okrenula, pa si zavalila šamar drugu i rekla: "Kako te nije sramota"? :buahahhaha:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 34
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu