Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

+9
enigma_
Bult
amaranth
nexy92
Maja
Nymphadora
Troja
Ika
pahuljica
13 posters

Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od pahuljica Uto Avg 16, 2011 3:16 am

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? 25179110


‚‚Nikad nije kasno da budeš ono što si mogao biti.” Džordž Eliot (Meri En Evans)

‚‚Mnoge snage jačaju i rastu, mnogi se ljudi rađaju, rastu i umiru, ali svi hoće više i bolje.
Mnogo smo sami i bijeni sudbinom ali, u stvari, svi se mi ljudi držimo za ruke".
Ivo Andrić


Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Fmv10

Šta ste uradili uprkos strahovima?
Podelite sa nama, šta je to što bi uradili, samo da se ne bojite?
Probudite ono dete koje ‚‚čuči" u vama, razdrmajte maštu, sanjajte...
To mogu biti sitne i krupne stvari, mozda vas baš neko odavde ohrabri, i uspete da ostvarite svoje velike i male snove...
Šta biste uradili kada se ne biste bojali? 240736
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od pahuljica Uto Avg 16, 2011 3:19 am

Ja bih sigurno nešto od extrema, i hoću, kada mi se bude ukazala priilika... Pa vidite sad koliko je Pahuljče nežna i krhka... Šta biste uradili kada se ne biste bojali? 567318
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Ika Pon Avg 22, 2011 7:08 am

Poljubio bih pauka! :buahahhaha:



Kad bolje razmislim... smajli-c060

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Troja Uto Avg 23, 2011 1:39 am

Pronasla bih neki sasvim drugi posao, nesto gdje bih pomagala ljudima svojim savjetima. To bi moglo biti neko savjetovaliste, bilo tipa ohrabrivanja ljudi da prestanu pusiti, bilo tipa pomoci zenama koje su imale problema sa nasiljem u porodici, kojima bih voljela pomoci da se odvoje od nasilnika koji su im zagorcavali zivot i osamostale. Uvijek sam voljela psihologiju, i bila narocito dirnuta raznim problemima sa kojima se ljudi susrecu u licnom zivotu. Vjerujem da bi me ovakav rad ispunio osjecajem ispunjenosti i zadovoljstva.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Nymphadora Ned Sep 04, 2011 11:20 am

Spakovala bih se SAD, i krenula negdje daleko.Eto tako, samo da mi se nesto desi, da vidim, i da budem srecna iako nemam nista osim prizora :)
To je jedina stvar koju zelim a za koju me koci strah.Sve ostalo je ili pitanje mogucnosti ili vremena :)
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od pahuljica Ned Sep 11, 2011 8:10 am

"Zamrzla" godinu, odradila pripravnički staž šest meseci i otišla u Norvešku.. Nije baš nemoguće.. Ali se bojim svega. Nemam podršku najbližih. :facepalm:
Ako mi život ne podeli neke druge karte za par godina, možda i posetim Norvešku..
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Maja Pon Sep 12, 2011 1:49 am

Podelite sa nama, šta je to što bi uradili, samo da se ne bojite?

Živela bih.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od nexy92 Pet Sep 16, 2011 6:46 am

Bunji jamping.. Mislim da se tako pise.. :) To bih probala, da me nije stvarno strah...
nexy92
nexy92
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 19
Ženski Blizanci Godina : 31
Datum upisa : 31.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od amaranth Ned Sep 18, 2011 10:35 am

Šta ste uradili uprkos strahovima?

Uprkos strahu od visine, koji sam na taj način i pobedila, visila sam sa litice visoke preko 70m, šetala po ivici krova, skakala sa visokih stena u vodu...
Isprobala sve ekstremne sportove koje sam imala priliku isprobati.

Podelite sa nama, šta je to što bi uradili, samo da se ne bojite?

Ušla u prostoriju punu pauka i dozvolila da me tu zatvore. Surprised


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Bult Uto Jan 10, 2012 12:09 am

Ja bih skakao padobranom i mozda bi promijenio posao i poceo se baviti dizajnom namjestaja i unutrasnjim uredjenjem.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od enigma_ Uto Jan 10, 2012 1:21 am

Šta ste uradili uprkos strahovima?
Podelite sa nama, šta je to što bi uradili, samo da se ne bojite?
Probudite ono dete koje ‚‚čuči" u vama, razdrmajte maštu, sanjajte...
To mogu biti sitne i krupne stvari, mozda vas baš neko odavde ohrabri, i uspete da ostvarite svoje velike i male snove...

Vozila bih se ringišpilom, letela u oblake balonom givenheart
Pomazila Crnu pumu. :)
Slobodno prošla pored zmije, a ne godinama ne prolazim tamo gde je neko video zmiju :(
Promenila neke svoje navike ne bih imala neke bespotrebne brige.
I potražila svog biološkog oca.

No, ja ne smem.


enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Troja Uto Jan 10, 2012 1:28 am

Citam ove postove i moram reci da ja mnoge nabrojane stvari ne bih uradila ni kada bih bila najhrabrija zena na svijetu. Da me zatvore u sobu punu paukova, da prodjem pored zmije? Ni slucajno! Mada moram priznati da je lijepo vidjeti da su ostali clanovi foruma stvarno mastoviti i streme mnogo vecem stepenu hrabrosti od onoga koji sam ja prizeljkivala i u najmastovitijem snu.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Liza_N. Uto Maj 21, 2013 3:39 am

Prekinula bih besmislenu vezu, dala otkaz, otputovala bez pozdrava, naučila da vozim glupavi bicikl, osamila se kao Selindžer, probala tatulu i pejotl, otišla u striptiz bar, skakala iz aviona, ronila, naučila da pucam, zapalila nešto, opljačkala nekog, tetovirala se, naučila da igram tango, objavila zbirku priča, pokajala se i zamonašila.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Dora_Mar Sub Okt 24, 2015 10:09 pm

Spakovala bih se i otišla odavde. U italiju recimo.
Ali opet, manje je strah u pitanju nego što je neki osjećaj da ovdje imam nešto i da me to drži. Mada polako i to počinje da se smanjuje. Taj osjećaj.
Ali da, to bih uradila.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Ivana_ Sub Okt 24, 2015 10:24 pm

... Možda bih se ubila.
... Skočila bih bandži.
... Otišla daleko, daleko.
... Krala bi nakit, umetničke rekvizite i slike. Knjige takođe.
... Mnogo toga.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od ces@ric@ Sub Dec 12, 2015 7:04 am

Dala bih otkaz...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste uradili kada se ne biste bojali? Empty Re: Šta biste uradili kada se ne biste bojali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu