Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

+12
Dora_Mar
enigma_
amaranth
black_morena
nexstosic
Bult
ces@ric@
zanesena
Angerona
f-lady
Still_dreaming
Catwoman
16 posters

Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Catwoman Ned Feb 07, 2010 8:19 am

Vidimo da se danas u Srbiji sve više obraća pažnja na markiranu garderobu. Cice su one koje se šetaju sa torbom u rukama od 200, 300 pa i vise evrića. Muškarci ako nemaju patike od minimum 15000 dinara nemaju šanse kod pojedinih devojaka...
Da li pratite slepo trendove i koliko često kupujete garderobu? Da li uopšte "smete" da kažete da ste kupili nešto kod Kineza? Da li vam se čini da su možda ovaj svet zaposeli materjalisti?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Still_dreaming Čet Mar 11, 2010 1:58 pm

Da... Bukvalno da se zapitaš kud plovi ovaj brod... Nikad mi nije bilo važno da mi preko celih leđa stoji znak puma ili koji god. Ne vidim smisao u tome. Ali znam ljude koji poslednji dinar daju samo da bi nosili nešto na čemu stoji prepoznatljiv znak neke izvikane marke. Totalna budalaština.

Kad idem u kupovinu(što retko sebi mogu da priuštim), idem isključivo namenski-treba mi to, to i to-po nekim radnjicama koje imaju pristojne cene i pristojan izbor odeće.

Priznajem, volim odeću iz Benettona, ali nemam ni jednu njihovu stvar. Skoro svaki komad odeće koji izbace mi je fenomenalan jer je jednostavan i kvalitetan. Kad prolazim pored neke njihove radnje samo skrenem pogled i produžim jer ne smem da gledam da mi se nešto ne bi svidelo pa da stanem pred izlog i rasplačem se k'o ratno siroče.

Svejedno, sve u svemu-čovek nije ono što nosi na sebi, već ono što nosi U sebi. A ko zna, možda se i ispod neke Pume kriju razne vrednosti.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od f-lady Čet Apr 01, 2010 3:47 am

Still_dreaming ::
Priznajem, volim odeću iz Benettona, ali nemam ni jednu njihovu stvar. Skoro svaki komad odeće koji izbace mi je fenomenalan jer je jednostavan i kvalitetan. Kad prolazim pored neke njihove radnje samo skrenem pogled i produžim jer ne smem da gledam da mi se nešto ne bi svidelo pa da stanem pred izlog i rasplačem se k'o ratno siroče.
Svejedno, sve u svemu-čovek nije ono što nosi na sebi, već ono što nosi U sebi. A ko zna, možda se i ispod neke Pume kriju razne vrednosti.
Jadan T.T ali ne bi trebalo da te takve stvari pogadjaju, kupujem odecu kakvu zelim zbog sebe, ne zbog drugih. ne patim od brenda. ne kupujem preskupu odecu, ne vidim poentu u tome.
izmedju ostalog najvaznije je ono iznutra i obrazovanje, bolje dati poslednji dinar za to, pa nositi "jeftinu" odecu, mozda zbog njega se kasnije stvari i promene.
mozda i nesto stoji iza neke pumice, ali ne volim ljude koji se vode tudjim glavama koje tako zaradjuju milione na budalama, umesto svojom.

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Angerona Uto Maj 18, 2010 3:31 am

Kad mi se nešto sviđa, kupim to bez obzira na poreklo. Može to biti na ulici, na pijaci, kod Kineza. Međutim, to je zaista retko. Ne kupujem jeftine stvari prvenstveno zbog novca. Odeća kupljena kod Kineza nakon dva pranja liči na neidentifikovan objekt, čupav i razgranat, koji se ne usudim uhvatiti ni sa jedne strane. Ispadnu konci, dugmad, perle, kamenčići, sve to ušiveno na nekim skrovitim mestima, kao da ga prodaju na kilo. Desi se i izuzetak, dupla radost, jeftino prođem, a usput i imam dobar komad odeće.
Uglavnom nosim patike, pa mi se dešavalo da posle jedne šetnje dođem kući bosa. Nije me blam nositi kući patike u ruci, ali mi bude žao para koje sam bacila. Možda ja ne znam prava mesta za kupovinu, bezveze mi dati 1500 dinara za kineske patike, ako mogu za još toliko kupiti neke izdržljivije.
Nije mi važna marka, ime ili natpis, želim samo adekvatan kvalitet, srazmeran potrošenom novcu.
Angerona
Angerona
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od zanesena Uto Maj 18, 2010 3:45 am

Rijetko kupujem skupu i markiranu garderobu...
Prije svega mi je bitno da mi je neki dio odjece udoban, da je od prirodnih materijala, a gdje je kupljen i za koliko novca nije mi uopste bitno...
Niti sam ikad procjenjivala ljude na osnovu garderobe koju nose....
Sada si svaki mjesec priustim nesto od garderobe, ali nista skupo...cesto i prepravljam kupljene stvari pa ih i zbog toga nikad mnogo ne placam...
Jedino za obucu izdvajam malo vise novca...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od ces@ric@ Uto Maj 18, 2010 8:04 am

Kupujem ono sto mi se svidi. Ako imam para, a nesto mi se jako dopalo, uzecu. Nebitno je li to 10 ili 100 eura. A ti sto hodaju u samo markiranoj odjeci, vecinom nemaju pojma. Nekad mi se cini da bi im bilo dovoljno prikaciti na nesto kinesko skupo ime i da bi im uspio prodati. Radila sam u jednom skupljem butiku sa zenom koja je tako tvrdila da nista kupljeno kod kineza ne valja, da se mora kupiti nesto markirano. Ja sam se jedan dan pojavila sa jednim salom, koji je ona toliko nahvalila i toliko odusevljena bila njim. Nisam joj rekla da sam sal kupila kod kineza za 5 eura, jer mi je zapao za oko onako u prolazu.
Ako je kvalitetno i lijepo i ako znam da cu nositi (a ne cekati priliku, koja se na kraju nikad ne pojavi), ne zalim dati vise para. No, vise volim da imam da promijenim, nego da imam jednu stvar pa da je nosim uvijek u svakoj prilici. Glupo mi je zbog imena dati pare na neku bezveznu majicu, koju cu i tako rijetko kad obuci.
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Bult Čet Jun 03, 2010 11:50 pm

Ja volim da kupujem lijepe i kvalitetne stvari, pa ako one moraju biti markirane, sta se moze. Nekad je moguce naci i nesto kvalitetno, a da nije skupo, ali su to glavnom izuzetci. Nekad kupim nesto markirano i skupo i na kraju i ne ispadne tako kvalitetno, ali i to je izuzetak. Mislim da je vazno uzivati u onome sto kupujes, ma koliko ga platio. Normalno ko moze da priusti kupiti ce malo skuplja, ali ako nema ukusa ni to mu nece pomoci. :)
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Catwoman Pet Jun 04, 2010 9:36 am

Ne mogu da poreknem da se na nekim ljudima stvarno prepoznaje markirana i kvalitetna garderoba i uz to predivne kombinacije. To je lepo videti i naravno priustiti sebi. Ali, ja kao student, sa bratom koji studira, mamom koja ne radi i sa jednom obicnom platicom tate radnika ne mogu to da priustim. Lepo mi je sada ovako da kupim jeftinije i da promenim garderobu. Mada, jedino sto sebi priustim jesu kvalitetnije patike. To stalno nosim i zelim da mi bude udobno.
Mada, nista jadnije nema kada vidite na osobi marku do marke, a u glavi nista. Sto je najgore, prodali bi same sebe samo za tu neku skupocenu stvarcicu. A ne znaju da prepoznaju kada je prelepljena nalepnica proizvodjaca na jeftinisu...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od nexstosic Pet Jun 04, 2010 11:59 am

Meni moji kupuju markiranu garderobu, uprkos tome što im stalno ponavljam da mi uopšte nije bitno kakva je marka, već mi je bitno da se lepo osećam u tome što nosim, i zadovoljan sam onim što imam. Šta će mi markirana garderoba, kad iz ličnog iskustva znam da će pre markirana roba da se pocepa od nošnje od bilo koje druge, dosta jeftinije stvarčice za nošenje.
Kod mene su to, recimo patike. Pošto sam malo živahan i skačem kao kengur, obično popucaju delovi kod levog gležnja (na tu nogu više prebacujem ravnotežu). Markirane mi uvek brže puknu od onih običnih patika.
A čak su i kineske bolje nego markirane, tako mi se čini.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Catwoman Sub Jun 12, 2010 8:49 am

Nex, ne slazem se u potpunosti sa tobom. Ja za patike odvajam malo vecu svotu novca (a za mene veca svota je od 5 do 7 hiljada) i traju. Doduse, ne skakucem okolo kao nex, ali ih stalno nosim. I kada kupim kvalitetnu patiku, ona traje. Uopste, obucu kupujem u prodavnici i preventive radi.
Ali, sto se garderobe tice, ne obracam paznju. Kupujem gde god se nadjem i sta god mi se svidi... Za male pare, kupim puno stvarcica i menjam... :)
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od black_morena Ned Sep 26, 2010 6:02 am

Ja kupujem ono što mi se sviđa, ali uvijek nekako ciljam na to da mi se ne smanji obujam novčanika pri tom :buahahhaha: al ajde sreća, pa u ovim domaćim robnim kućama ima puuuno sniženja, pa se može pronaći kvalitetne odjeće po jeftinoj cijeni (nekad i povoljnije neg kod kineza :buahahhaha: ) Sad da baš gledam da mora bit marka? Ne, definitivno, a nekad samo uzdišem za nečim što mi se sviđa jer nemam srca potrošit previše para na jedan odjevni predmet kad za toliko mogu kupit 5 kojih ću sigurno više nositi...
black_morena
black_morena
Početnik
Početnik

Broj poruka : 58
Datum upisa : 23.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od amaranth Ned Sep 26, 2010 9:10 am

Ako je nešto markirano, ne znači da mora biti kvalitetno. U to sam se uverila više puta.
Meni je bitno samo da mi se dopada ono što nosim, da mi je u tome udobno. Ljudi kojima je marka presudna su po mom mišljenju površni, plitki, čisti materijalisti.
Volim da kupim kvalitetnije patike jer njih najviše nosim, pa obično gledam da mi duže potraju, mada, dešavalo se da platim patike veoma jeftino i da potraju duže od nekih skupljih.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od enigma_ Čet Dec 30, 2010 11:04 am

Covek treba da bude bogat u dusi, no dobro, nije to tema, vec...

Nesto u poslednje vreme i ne kupujem sebi cesto, vec dosta toga nasledim od zenskog deteta, koje ume da kupi markiranu garderobu..ne uvek, ali ume da skopi i markice, i tako mi digne zivac...jer to isto (slicno, ja nadjem za manje parica)..Tak' da i ja oblacim, vec obucenu, iznosenu, markirani garderobicu.Naravno, ono sto ide uz moje godine.
Generalno sam protiv tih markica, jer znam da neki samo 'lepe markice' a to je sio neko treci, koji nije poznat..Znam momka koji radi za Vericu Rakocevic, njegovo ime se nigde ne spominje, vec samo njeno...
Verovatno sam zato alergicna na 'markice'...I, kad vidim klince koji pate od markica, uvek se iznerviram...jer garderobu ne cini markica!
Kazete lepo je videti coveka u toj garderobi, a ja svakog koga znam, taj iskljucivo kupuje markiranu garderobu, i nema sanse da nesto kupi bez markice. Pa se onda skupe..je l, i prica se o markiranoj garderobi...naravno ne pisem napamet...skuplja se kod mene omladina, i par njih su uvek tako skockani, i oni su bitne face, jer eto...cak i donji ves je nekima markiran...naravno i carape...uzasno me nervira to ^_^
Markova devojka je platila donji ves nekoliko hiljada dinara, i to jedan komad krpice...A, da ne pisem koliko je to 'dete' puno sebe jer na njoj je sve markirano.
Jeste to mozda lepo...(meni ne, nisam zavidna, naprotiv, to su deca)..ali na uspesnom coveku, koji je izgradio sebe, ima svoju platu, i ne oblaci ga mama i tata.
Malopre sam pakovala neke majce, i videla neku majcu, za koja je kupljena u Zari..pre par godina, i placena 4000 din.Dodje mi da je bacim, iako je majca ok, ali mnogo sam se iznervirala kad sam videla cenu majce tada...nikako da to zaboravim Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Dora_Mar Pon Jan 24, 2011 3:29 am

Super tema!:)
Mislim da ovaj svijet jesu zaposeli materijalisti!Danas se ljudi ocjenjuju po tome da li im je odjeca markirana ili nije,i to odredjuje da li ce biti prihvaceni u drustvu ili....To mi je uzasno!takvi ljudi prazni su iznutra i imaju kompleks!!
Licno nemam nikakav problem da dodjem u obicnoj majici koja je kupljena kod kineza,na pijaci ili obicnom butiku.Kada je na meni nesto markirano onda se time ne hvalim(sretala sam takve osobe).Volim kada vidim osobu obucenu sa ukusom,i u tom slucaju nije bitno da li je odjeca markirana ili nije.
Mislim da odjeca ni u kom slucaju ne odredjuje osobu!
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Ubica_mekog_srca Pon Jan 24, 2011 5:35 am

Odijelo ne cini cowjeka ... Swi mi wolimo da imamo krpice sa potpisima.U njima se osjecamo MOCNO.Ali zasto je to tako ?Razlog tome je taj da Danas niko ne gleda da li je neko dobar u dusi,wec da li na njemu ima neka stwarica CAVLLI,ARMANI,DG,BURBERRY,RICHMOND,CESARE PACIOTI...Doslo je takwo wrijeme da swi samo gledaju nowac,nowac,nowac i nowac,a ostalo je totalno ne bitno.Cesto neko bude odbacen zato sto materijalno ne stoji bas dobro.. Drugim rijecima ne zele ,,bednika,, pored sebe,da ix neko ne widi sa nekim koji nosi skromne stwari sa pijace..Ali ne nije taj neko bijednik vec prawi cowjek koji ne gleda cowjeka kroz materijalne stwari,wec gleda dusu cowjeka i srce cowjeka.. Dzabe neko da je pun para da ne zna koliko je tezak ako ima pokwarenu dusu.. Takwi ljudi najcesce ne spoznaju sta znaci imati prawog prijatelja wec samo prijatelje iz koristi !!
PRAWI LJUDI I PRIJATELJI SU ONI KOJI NE GLEDAJU KOLIKO KO IMA PARA WEC KAKAW JE TAJ NEKO KAO OSOBA I KAKAW JE U DUSI!!!
Ubica_mekog_srca
Ubica_mekog_srca
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 27
Ženski Lav Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Still_dreaming Pon Jan 24, 2011 5:43 am

Ubice_mekog_srca,

U pravilniku foruma postoji sledeća tačka:

3.2. Reči u konstruktivnim postovima treba pisati jasnim slovima za sve korisnike. Zabranjuje se pisanje ‚‚pisanog slenga" - upotreba slova koja se ne nalaze u našoj latinici i korišćenje brojeva umesto slova. *Napomena: ovo važi za sve delove foruma osim za neke teme u Pričaonici i Igraonicu.


Zamolio bih te da se pridržavaš toga. Ako želiš da pročitaš pravilnik, ovo je link do njega ---> https://wall.serbianforum.info/t651-pravilnik-foruma


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Nelly Pon Jan 24, 2011 10:08 am



Ne, nisam dovoljno bogata da kupujem jeftine stvari.

Uvek biram pre svega udobno i kvalitetno.
Nemam mnogo garderobe, ali na to što imam u ormaru, mogu uvek da se 'oslonim' u svakoj prilici.

Nisam snob, ali kupovina kod Kineza me strašno iritira. Ne kažem da nisam nikad posetila njihove radnje, ali tamo stvarno nema šta normalno da se kupi, po mom mišljenju.
Takođe, jurim rasprodaje, ali biram mesta gde kupujem i kad su rasprodaje u pitanju.






Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Troja Sub Mar 19, 2011 8:44 am

Meni je najvaznije da se lijepo obucem i iskombinujem boje i stilove. Kada sam bila mladja nisam nosila markiranu garderobu, a sada imam jako puno takvih komada u ormaru. Istina je da ima skupih i markiranih odjevnih predmeta koji nisu lijepi i kvalitetni, ali ako kombinujes pazljiv izbor i dobar ukus sa robom dobrog kvaliteta, a to je bar ne zapadu cesto markirana roba, mnogo su vece sanse da ces biti dobro obucen. Mislim da je na zapadu standard ipak bolji, pa je mnogo lakse priustiti sebi takvu garderobu nego li je to u Srbiji.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od ThePoet Uto Avg 28, 2012 9:01 am

Odelo ne čini čoveka. Ali ga u dobroj meri opisuje. Po nečijoj odeći možemo zaključiti ne da li je neko bogat ili siromašan, već to kakva je osoba. Često mi se dešava da vidim nečije dve-tri odevne kombinacije i da pogodim kako se ta osoba ponaša, njen karakter i slično.
Da li je odeća markirana ili ne - to uopšte nije bitno, niti bi trebalo nekome da bude bitno. Ja ulazim u sve radnje u čijim izlozima vidim nešto što mi se dopadne. Da li je to radnja s markiranom odećom ili ne - to me apsolutno ne zanima.
Ja sam malo baksuz što se kupovine tiče. Iako stvarno ne patim od toga da kupim ono najskuplje, uvek se nekako desi da se uhvatim za onu stvar koja je najskuplja od svoje vrste ili za jedini komad odeće koji nije na sniženju. To je neko prokletstvo, siguran sam. :D
Ne volim da kupujem često, ali umem da se iznerviram ako sebi ne mogu da priuštim nešto zbog cene. Voleo bih da u životu zarađujem toliko da mogu da kupim neki komad odeće, a da ne brinem toliko oko cene, iako to u ovom trenutku nije baš realna želja.
Činjenica je da se danas sve više gleda na materijalno, ali nije toliko strašno koliko se prikazuje i koliko se čini. Oni koji gledaju sve samo s materijalne strane nisu ni predmet mog interesovanja, smatram ih plitkim i površnim. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari Empty Re: Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu