Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gorki slatkiš (Hard Candy)

2 posters

Ići dole

Gorki slatkiš (Hard Candy) Empty Gorki slatkiš (Hard Candy)

Počalji od polly88 Pon Avg 13, 2012 3:38 am

Gorki slatkiš (Hard Candy) Mv5bmtc0mzgznti3n15bml5

Godina: 2005.
Režija: David Slade
Scenario: Brian Nelson
Uloge: Patrick Wilson, Ellen Page i Sandra Oh


Vaši utisci nakon pogledanog filma?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gorki slatkiš (Hard Candy) Empty Re: Gorki slatkiš (Hard Candy)

Počalji od polly88 Pet Avg 31, 2012 5:12 am

Ellen Page opet odlična :)

Nisam ništa znala o ovome filmu prije nego što sam ga pogledala, osim da je tema škakljiva - pedofilija. Nisam očekivala zaplet koji se dogodio, mislila sam da će muškarac biti taj koji će "voditi igru", a na kraju ga je nadmudrilo jedno dijete. Sviđa mi se što je u filmu mali broj likova (ukupno pet!), od kojih je dvoje likova glavno, dok troje imaju samo kratka pojavljivanja i podsjećaju gledatelja na stvarnost događaja.

Meni je malo nerealno bilo to da je Hayley saznala tko su ubojice prije policije, da je sama sve isplanirala i iscenirala i na kraju imala toliko snage da se bori protiv Jeffa. No sviđa mi se ideja da je to moguće. Pedofilija je strašan problem, treba djecu od najranije dobi upozoravati na opasnosti i naučiti ih kako se postaviti u tim neugodnim (pa možda i pogubnim) situacijama.

Hayley je moderna Lolita koja koristi modernu tehnologiju i zavodi muškarca, no ne završava kao Lolita nego uzima stvari u svoje ruke i igra se pravednika. Nije bilo na njoj da odluči o sudbini čovjeka koji je počinio zločin. I baš kao što je Jeff u jednoj sceni rekao - to će ju proganjati čitavog života...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gorki slatkiš (Hard Candy) Empty Re: Gorki slatkiš (Hard Candy)

Počalji od enigma_ Čet Feb 07, 2013 11:52 pm

Naziv filma mi je privukao pažnju pa sam noćas gledala.
Ništa posebno, malte ne gubljenje vremena.

Hejlej je devojčica od nekih 14 godina, koja četuje par nedelja sa nekim likom. Na osnovu četa ona zaključuje oda je on pedofil (ne greši) od tada ga prati po netu, sa raznim nikovima.

Nalaze se, ona odlazi kod njega.Piće koje je on daje, ona odbija, jer je tako vaspitana.To mi je tog momenta bilo bzv, jer vaspitana je da ne uzima piće, a to što je kod njega u stanu je ok.
No zato ona sipa sebi i njemu piće, posle koga on pada.Tada ga ona vezuje najpre za stolicu, da bi na kraju bio na nekom stolu nag, sa ledom na polni organ.
Mala hoće da ga kastrira.
Na kraju filma on je obešen, tačnije ona ga navela da se obesi.

Nerealan je film.Ne može dete od nekih 14 godina da sve to samo uradi.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gorki slatkiš (Hard Candy) Empty Re: Gorki slatkiš (Hard Candy)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu