Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li pušač?

+20
Eurinome
Miloš_88
pahuljica
Nelly
Troja
Tango six
Shadow
Stephan^^
Liza_N.
polly88
zanesena
f-lady
nexstosic
ces@ric@
Mima
Maja
Bella
enigma_
Catwoman
Still_dreaming
24 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Jeste li pušač?

Jeste li pušač? - Page 2 I_vote1025%Jeste li pušač? - Page 2 I_vote11 25% 
[ 7 ]
Jeste li pušač? - Page 2 I_vote1075%Jeste li pušač? - Page 2 I_vote11 75% 
[ 21 ]
 
Ukupno Glasova : 28
 
 

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od Troja Uto Nov 15, 2011 11:32 pm

U nekim opstinama u Velikoj Britaniji se uvodi zabrana pusenja po parkovima, gdje ima djece. Takodje, ubrzo ce biti izglasano pakovanje cigareta u maslinasto zelene kutije bez nekih narocitih ukrasa (sumnjam da ce to smetati pusacima).

Inace, ja opet pokusavam da ostavim pusenje i nadam se da cu ovaj put biti uspjesnija. Za sve one koji bi to voljeli uraditi - pokusajte terapiju zamjene nikotina uz pomoc svog doktora.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od enigma_ Pet Maj 25, 2012 9:58 am

Već dva dana razmišljam da se manem tog zla.
Ne znam kako ću, samo znam da moram.Jer me hvata neki strah, Bliski rođak je prestao.Rekao mu lekar da mora da prekine i on čovek istog momenta bacio cigarete.
Gledajući njega, koji je pušio po dve kutije dnevno i kome su cigarete dobro pluća "načela" pa se sad leči, ozbiljno razmišljam da prekinem.
Do sada nisam nikada razmišljala.
Kako neki ljudi i bez upozorenja lekara, čas ostave cigarete?
Ovaj ovde Vilotić, rekao neću više da pušim i prekinuo istog momenta, a ja samo razmišljam i to sa cigaretom u ruci :(
A i nerviraju me više, kažu da smrdim na duvan Shocked

Tak' da jesam još uvek, a razmišljam da nekako prekinem, kako ne znam :(


enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od horoskop Sub Maj 26, 2012 10:58 am

Pusac sam, na takmicenju bih sigurno odenla pobedu...strasno!Kamo srece da nikada asinm zapalila cigaru,a sta cak uda volim.Ustvari mi pusacioms jako surovi!!!!

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od ThePoet Uto Sep 11, 2012 5:20 am

Pušač sam od četvrte godine srednje škole, dakle već neke tri godine, otprilike. Pušim jednu paklu dnevno i smatram da to nije strašno, mada je konzumacija duvana sama po sebi ozbiljna.

Planiram da ostavim, ali trenutno nemam volju za tim, a bez snažne volje ne može se ni prekinuti s tim. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od Born to die Uto Sep 11, 2012 9:54 am

Prvi put sam probala cigaretu u sedmom razredu, i od tada sam pusila samokada se nadjem u drustvu pusaca.
A ovako aktivno, tj. postala sam zavisnik od cetvrtog srednje ....a jos veci zavisnik na fax-u.
Stalno neke pauze, i onda samo cigara za cigarom.
Ne znam sta me privlaci, nekad jednostavno ne znam sta cu sa rukama :)
Proslo mi je samo jednom kroz glavu da ostavim, od kada sam videla neki video kako izgledaju pusaci posle nekoliko godina, i
kad su poceli da mi pricaju o raznim bolestima ..... ali ne ostavljam jos uvek!
Nek ide zivot :)
Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od ces@ric@ Uto Sep 11, 2012 10:00 am

Koliko ja vidim vise je pusaca na forumu, ali anketa pokazuje drukcije? :jj:

Inace, bili su mi simpaticni bratovi pokusaji da me navuce na cigarete, znajuci da cu tako ja uvijek imati i da ce moci da se prikaci :P No, meni je to nekako odbojno, a i na moju mrsavost i tako osjetljivo zdravlje sigurno ne bi bilo dobro...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od Born to die Uto Sep 11, 2012 10:02 am

Hahahah Cesarice.

Zaboravila sam napisati da mi je dnevna kolicina kutija-dve.
Zavisi od toga da li samo sedim ili nesto i radim :)

Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od Ivana_ Ned Jun 07, 2015 4:25 am

givenheart Ja imam zanimljive kontradiktornosti u sebi po tom pitanju... :D
Nisam pušač. To je jasno jer sam ukupno pušila u svom mladom životu skupa aktivno 15 dana. Ali volim da nekad, iz čistog hira zapalim tek tako, ili negde u nekom posebnom trenutku, ili iz bunta, ili nekome ukradem dim, i izvučem mu iz usta cigaretu i zgazim je. :D Da... Znam da nisam normalna.
Inače, oduvek sam mrzela duvan. Ne samo što mi smeta organski - kašljem, suze mi oči, zapuši mi se nos... Ne volim kad požute zubi i nokti nekome od cigareta, ne volim kad odeća i kosa bazde na duvan. U sobi u kojoj se puši nikada ne bih mogla da zaspim. Ne podnosim prostorije u kojima se puši, i ne volim kad neko puši da ide dim pravo u mene. Moja mama je počela da puši pre par godina i to mi jako smeta. Mada ona to radi napolju i ne ugrožava me, smeta mi zbog nje same jer znam da nije zdravo. E sad ... kako sam počela ja... :D
Ja sam nekako, ni sama ne znam kako počela da duvanim pre tri godine. Svi moji momci bili su pušači. Na prvog momka sam teškom mukom uspela da utičem da ostavi duvan na samo 6 meseci... Nakon toga postao je fanatik. :D Na ostale se nisam ni trudila da utičem. I bilo je momenata kad mi je to toliko smetalo da sam mislila u sebi Do vraga sve ja ću ovo da prekinem, ne mogu ja to, međutim uzroci naših razilaženja bili su naravno druge prirode. Ali pre tri godine... Srela sam nekog za kim sam odlepila... I s njim sam postala neko treći. Neosetno me je navukao i na sebe i na duvan. Toliko sam bila zaljubljena u način na koji on puši, kako drži cigaretu, kako virtuozno barata njome, kako ispušta dim, kako mu se pogled menja dok to radi, kako trese pepeo, kako sve to ponavlja ... i poželela sam, uz svo njegovo protivljenje da me nauči. I uspeo je. :D Dok mi je sa drugima bilo odvratno da se ljubim nakon pljuge, žudela sam za njegovim usnama s ukusom cigarete i kafe, čak toliko da me to opsedalo. Ispisala sam čitave pesme o tome. Ipak, nisam preterivala, palila bi samo povremeno, u specijalnim nekim momentima. A onda je otišao... Iz potrebe za njim otišla bih na kiosk, kupovala njegove cigarete i davila se u dimu sve dok ne počne da me nešto boli. Trajalo je to možda nedelju. Onda sam došla kući. Zaboravivši da bacim paklu donela sam je iz Niša sa par cigareta. Mama je poludela. Nije mogla da veruje da ja pušim. Međutim rešila sam da tu maniju prekinem. I završilo se na tome. A onda je sa tih par cigareta počela njena era... i sad se trudim da odviknem mamu, al' bezuspešno.
Kao što rekoh ponekad zapalim da ispadnem žestoka. :D Ponekad da se setim ukusa njegovih usana. A ponekad kad mi se sve smuči. Ali to se dešava skupa par puta u godini ili mesecu. Zanimljivo je što mi kad ja pušim dim ne smeta. Inače mi smeta i kao što rekoh mrzim cigarete. :D Eto. Ko će me objasniti? :D Ko će uopšte objasniti ljudsku prirodu...? :iamok: :D viannen_61.gif


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li pušač? - Page 2 Empty Re: Jeste li pušač?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu