Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto (ne) volite leto?

4 posters

Ići dole

Zašto (ne) volite leto? Empty Zašto (ne) volite leto?

Počalji od Still_dreaming Uto Jul 11, 2017 12:33 pm

Tokom boravka na forumima i društvenim mrežama primetio sam da se ljudi često prepriru oko toga zašto je leto bolje od zime i obrnuto. Nekima je toplo, nekima hladno, pa ne razumeju jedni druge. Ali to nije tema ovde.


Zbog čega vi volite leto?
A zbog čega ne?
(čak i ako ga volite, može biti da vam neke stvari smetaju)


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Sre Jul 12, 2017 1:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto (ne) volite leto? Empty Re: Zašto (ne) volite leto?

Počalji od Troja Uto Jul 11, 2017 7:51 pm

Volim ljeto jer je toplo, jer nema jakih vjetrova, jer mogu izaci napolje I zapaliti cigaretu kada god to pozelim. Volim ga jer je dan dug, jer nema previse kise, jer priroda ozeleni. Volim ljeto jer ne moram nositi na sebi vise slojeva odjece, vuci teske jakne I kapute.

Jedino sto ne volim u vezi sa ljetom je kada bude bas vruce, a u Engleskoj to nije previse cesto. Ne volim kuvanje kada su visoke temperature. Sve u svemu ljeto mi je draze nego zima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto (ne) volite leto? Empty Re: Zašto (ne) volite leto?

Počalji od ces@ric@ Sre Jul 12, 2017 5:24 am

Volim ljeto:
- jer je toplo, a ja odlicno podnosim i volim vrucine (daleko bolje nego smrzavanje)
- jer mogu da nosim haljinice
- jer ne moram da nosim salove, kape, rukavice, kapute i da sve to skidam i uzimam posebnu stolicu u kaficu za sve to
- jer je to period kad idem na more, koje obozavam
- jer mi stopala nisu cijeli dan u cizmama
- jer nema ciscenja auta od snijega i da zbog toga kasnim na posao
- jer su dani dugi
- jer ne nosim vise slojeva odjece i ne krecem se kao ormar
- jer me podsjeca na odmor
- jer je odlicno za putovanja i slikanja, bez da ti se ruke smrzavaju ili da moras da drzis kisobran
- jer mogu da fino prirodno pocrnim
- jer je to za mene najbolja sezona za rolanje i biciklizam
- jer su ljetne cipele uglavnom jeftinije od zimskih i samim tim imam ih vise :P

Ne volim ljeto jer mi vecina serija bude na pauzi :P


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto (ne) volite leto? Empty Re: Zašto (ne) volite leto?

Počalji od ThePoet Pet Sep 15, 2017 9:45 pm

Volim leto zato što uveče mogu da sedim na terasi ili negde napolju i zato što mogu da e kupam i da plivam. Volim ga zbog voća i povrća i hladnih pića i sokova i uzavrele krvi i histerije. Volim ga zbog kože i zbog tena, zbog raspusta i odmora, a vrelina i rashlađivanja.

Ne volim leto zbog znoja i zbog smrada u prevozu. Ne volim ga zbog usijanog betona, zagušljivosti i otežanog disanja. Ne volim ga zbog tromosti i gužve, zbog egoističnosti i poza.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zašto (ne) volite leto? Empty Re: Zašto (ne) volite leto?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu