Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 28, 2020 8:29 am

Two Weeks Notice, romanticna komedija sa Sandrom Bullock i Hugh Grantom. On je bogati poduzetnik, a ona idealistici advokat koji protestvuje protiv rusenja starih lijepih gradjevina. Simpatican film iz 2002-ge, dobar za razbibrigu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 03, 2020 9:30 am

Play Misty for Me, film iz 1971-ve sa Clint Eastwoodom koji glumi disk dzokeja koga proganja neuravnotezena obozavateljka. Film je preteca filma “Fatal Attraction” sa vise naglasenim nasiljem. Nije mi se previse dopao.

Good Will Hunting, izvrstan film sa Matt Damonom, Ben Affleckom, Robin Williamsom i Stellanom Skarsgaardom u glavnim ulogama. Matt glumi mladog genijalca koji je odrastao kao siroce i vrlo je problematican. Ukazuje mu se prilika da se iscupa iz bijede kada njegov matematicki genije prepoznaje profesor na jednom od najuglednijih univerziteta. Zaista divan film sa prekrasnim dijalozima. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 05, 2020 9:21 am

The Bourne Supremacy, drugi po redu film o Jasonu Bournu, tajnom agentu koji je tokom akcije izgubio pamcenje. Odlican film sa dobrom pricom. Glavna uloga Matt Damon.

The Hunt for the Red October sa Sean Conneryjem. Prica o kapetanu ruske nuklearne podmornice koji odluci da prebjegne u Ameriku. Dobar akcioni film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 09, 2020 5:11 am

Speed sa Keanu Reevesom, Sandrom Bullock i Dennisom Hopperom.  Naravno, gledala sam ga i nekada prije i tada mi je vise prijao.  Odlican film, ali su malo pretjerali sa jurnjavom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 10, 2020 10:24 am

Jason Bourne, film iz 2016-te sa Matt Damonom, Tommy Lee Jonesom i Aliciom Vikander. Film mi se nije dopao, mada je imao nekih dobrih elemenata. Previse jurnjave i akcije za moj ukus.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 12, 2020 9:01 am

The Witches of Eastwick sa Jack Nicholsonom, Cher, Susan Sarandon i Michelle Pfeiffer.  Prilicno tupav film sa sjajnom ekipom glumaca.  Prva polovina filma i nije tako losa, a rasplet mi se bas ne dopada.

One Million Pound Note sa Gregory Peckom.  Stari film koji je ocigledno bio inspriacija za film Trading Places sa Eddy Murphyjem.  Dva bogatasa se opklade da ce davanje ceka na milion funti u potpunosti promijeniti zivot siromaha zbog ljudske gramzivosti i sklonosti da prosudjuju druge na osnovu toga koliko novca imaju.  Film mi se jako dopao, mada mi je jedna scena dobro pocupala zivce.  Dobra studija ljudskog karaktera i potkupljivosti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Dec 14, 2020 6:49 am

The Family Man sa Nicholas Cageom i Teom Leoni.  Divan film sa mnogo duse koji sam gledala vec nekoliko puta i svaki put uzivam u njemu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Dec 14, 2020 11:38 am

Little Women sa Meryl Streep, Laurom Dern, Saorsie Ronan i Emmom Watson.  Vec sam gledala prije neku drugu verziju ovog filma i seriju i ovaj film mi se mnogo vise dopao od oboje.  Dobra gluma, dobra kostimografija i interesantno ispricana prica.  Na trenutke me je zbunjivalo sto dogadjaji nisu prikazani hronoloski, nego su se ispreplitali dogadjaji iz proslosti sa onim iz sadasnjosti, ali na kraju je sve bilo jasno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 15, 2020 9:31 am

Last Christmas romanticni film sa Emiliom Clarke i Emmom Thompson. Emilia je mladja cerka hrvatskih izbjeglica u Londonu i ima vrlo nesredjen zivot dok ne upozna misterioznog mladica. Film me je u pocetku poprilicno nerivirao kao i glavni lik, ali se kasnije sve mijenja nabolje, te sam kraj filma i oplakala. Malo mi je bilo smijesno sto su na pocetku filma prikazali te hrvate u Jugoslaviji 1999o-te godine, sto je istorijska netacnost, ali mimo toga film je odlican.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 16, 2020 8:33 am

It’s a Wonderful Life, film iz 1946-te sa James Stewartom. Andjeo stize na Zemlju da pokusa da spasi covjeka koji razmislja o samoubistvu. Mislila sam da je ovako stare filmove sigurno pregazilo vrijeme, ali ovaj film me je odusevio. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 17, 2020 10:42 pm

Love Sarah, engleski film o tome kako pogibija cerke u saobracajnoj nesreci dovodi do zblizavanja njene majke sa unukom i njenim bliskim prijateljima dok se bore da finansijski opstanu.  Fina prica, dobra gluma, gledljiv film, ali mu nesto ipak nedostaje - malo vise dramaturgije i ritma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Dec 21, 2020 9:03 am

An Education, film sa Carrey Mulligan, Peterom Sarsgaardom, Oliviom Williams i Emmom Thompson u glavnim ulogama.  Izvrstan film sa vrlo pametnom porukom koji bi trebale da gledaju sve tinejdzerke.  Mlada djevojka koja zavrsava srednju skolu se spetlja sa dosta starijim muskarcem.  Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 22, 2020 10:05 am

Snatch, gangsterski film sa Brad Pittom, Denisom Farinom, Beniciom del Torom i Radetom Serbedzijom u glavnim ulogama.  Dosta nasilja, ali ispricano sa dozom humora, pa je dosta gledljiv.  Reziser Guy Ritchie, Madonim bivsi muz.  Film mi se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 23, 2020 9:44 am

The Happy Prince o zadnje dvije godine zivota Oscara Wilda.  Glavne uloge Rupert Everett i Colin Firth.  Mutan i mucan film o vrlo bizarnoj licnosti koja je zivjela u razvratu i tako i umrla.  Jedva sam se natjerala da film odgledam do kraja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 26, 2020 8:46 am

Some Like It Hot, sjajna komedija sa Tony Curtisom, Jack Lemmonom i Merilyn Monroe u glavnim ulogama. Dvojica muzicara slucajno budu svjedoci gansterskog obracuna i bjeza na jug Sjedinjenih Drzava sa zenskim orkestrom. Fantastican klasik koji me je divno nasmijao i u kome sam uzivala.

The Day After Tomorrow, naucno-fantasticni film u kome se predvidjaju katastrofalne promjene klime na Zemlji koja pogadja sjevernu poluloptu. Glavne uloge Dennis Quaid, Jake Gylenhall i Sela Ward. Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 27, 2020 8:12 pm

Man Up, sjajna komedija sa Simonom Peggom.  Kada 34-godisnjoj djevojci na stanici prilazi muskarac koji misli da se s njom naslijepo dogovorio da se nadju ona odlucuje da se pretvara da je ona ta djevojka.  Izvrstan film koji me je bas razonodio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 29, 2020 9:07 am

Suite Francaise, izvrstan ratni film sa Kristin Scott Thomas i Michele Williams u glavnim ulogama.  Film se odvija u Francuskoj provinciji pocetkom drugog svjetskog rata.  Mlada francuskinja, ciji je suprug u njemackom zarobljenistvu, se zaljubljuje u njemackog oficira koji boravi u kuci njene svekrve.  Jako dobar film o ratu i nesudjenoj ljubavi.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 30, 2020 10:00 am

The Lone Ranger, skroz otkaceni film o Divljem Zapadu sa Johnny Deppom i Ruth Wilson i Tomom Wilkinsonom u glavnim ulogama.  Dobar film koji predstavlja jednu alternativnu pricu o naseljavanju Amerike.  Film mi se dopao, ali su malo pretjerali sa nekim scenama na kraju filma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 02, 2021 10:11 am

Four Weddings and a Funeral, romanticna komedija sa Hugh Grantom i Andy McDowell u glavnim ulogama. Isprican sa lijepim humorom ovaj film mi je bas uljepsao novogodisnje vece.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jan 08, 2021 5:12 am

Ovih dana sam odgledala Ghost sa Patrickom Swayzejem, Demi Moore i Whoopi Goldberg. Odlican film.

Sinoc sam gledala Point Break sa Patrickom Swayzejem i mladim Keanu Reevesom. Grupa pljackasa koji nose maske americkih predsjednika pljacka banke. FBI pokusava da im udje u trag. Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jan 08, 2021 6:49 am

The Whole Truth, kriminalisticki film sa Keanu Reevesom, Gugu Mbatha Raw i Renee Zelweger u glavnim ulogama. Drama koja se odvija na sudu gdje Keanu, advokat, brani mladica koji je ubio oca koji je maltretirao majku. Dobar film sa neocekivanim zavrsetkom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 09, 2021 9:21 pm

Emma sa Gwyneth Paltrow.  Snimljen po knjizi Jane Austin, ovaj film mi se nije previse dopao mada jako volim drame iz prohujalih vremena.  Glavna junakinja mi je poprilicno isla na zivce svojim petljanjem u tudje zivote.  Mozda i previse iskarikirani likovi. Jeremy Northam izvrstan kao glavni muski lik.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 10, 2021 8:10 am

The Wife sa Glenn Close i Jonathanom Prycom u glavnim ulogama.  Odlican film sa mnogo duse.  Govori o piscu koji dobija Nobelovu nagradu za knjizevnost i odlazi sa svojom porodicom u Stokholm.  U filmu se polako razotkrivaju iznenadjujuce istine o njihovim zivotima.  Film mi se jako dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jan 11, 2021 9:46 am

The Sum of All Fears sa Ben Affleckom.  Odlican film snimljen po knjizi Toma Clancyja.  Nacisti smisljaju pakleni plan kako da izazovu nuklearni rat Rusije i Amerike.  U knjizi su ulogu nacista imali arapi.  Puno dobrih glumaca i izvrsna prica.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jan 12, 2021 8:58 am

Dodgeball: A True Underdog Story sa Ben Stillerom i Vince Vaughanom.  Odlicna komedija o dvije sale za vjezbanje ciji clanovi postaju direktni rivali na takmicenju u igri zvanoj dodgeball.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 3 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu