Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je vaša ljubav?

+7
Miloš_88
Dora_Mar
Troja
amaranth
zanesena
nexstosic
Still_dreaming
11 posters

Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Šta je vaša ljubav?

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 01, 2010 12:02 pm

Ljubav ne mora biti usmerena samo prema nekoj osobi. Možemo voleti i nešto u čemu smo pronašli sebe. Ne treba nam uvek nečija ruka ili nečiji dodir, reč ili pažnja da bi se osetili ispunjeno... Ponekad je dovoljno da radimo ono što volimo...

U šta ste se vi zaljubili?
Čemu ste poklonili svoju ljubav?


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Uto Jun 08, 2010 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od nexstosic Sub Mar 13, 2010 1:07 pm

moja ljubav je u umetnosti, bukvalno. arhitektura i muzika. zaljubljen sam u arhitekturu i volim to, ali mislim da sam zaljubljeniji u muziku, a to smatram samo za svoj hobi, i to radim u slobodno vreme kad mi je muka da radim sve za fax. hocu nesto za sebe, je*es fakultet.
Ima jos jedna stvar, zaljubljen sam i u nauku - nove stvari koje se dokazu i koje mi uvek skrenu paznju.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Still_dreaming Uto Jun 08, 2010 1:19 pm

Moja je ljubav mala i sebična. Zaljubljen sam u reči, u listove i njihov miris. Zaljubljen sam u Andrića, zato sedim sa njim samo onda kad mogu da ostavim sve ostalo po strani i posvetim se samo njemu. Samo onda kad sam sposoban da saslušam sve što ima da kaže. Zaljubljen sam u veličinu koju slika malim stvarima.

Volim da pišem, da se dam papiru ili tastaturi. Ali sam i veoma kritičan prema sebi (kao i u svakoj ljubavi). Ono što sam juče napisao već danas mi izgleda ništavno. Volim sintagmu koja me išamara i natera da plačem, a onda mi se vrati pokunjena i dečjim naivnim pogledom izmami osmeh. Volim tajne koje kriju reči...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od zanesena Čet Avg 26, 2010 10:09 am

Zaljubljena sam u knjige...jos odavno je ta ljubav rodjena i uvijek gori istim zarom...
I u cvijece...obozavam ga, ponekad mi se cini da me svaka moja biljka osjeca...i da se raduje i tuguje sa mnom...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od amaranth Čet Avg 26, 2010 11:01 am

Zaljubljena sam u knige i muziku. Svake večeri zasprem sa knjigom u ruci i slušalicama na ušima, i isto tako se budim, inače, propao je dan ako je suprotno.
Takođe volim da pišem, papir i pero su mi jednostavno neophodni...
Eh, da, zamalo da zaboravim... zaljubljena sam i u nebo.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Troja Pon Jan 24, 2011 2:49 am

Volim muziku, lijepe fotografije i arhitekturu. Volim lijepo uredjene prostore, lijepu garderobu iz nekih proteklih vijekova. Volim interesantne drame i dobre komedije. Volim lijepo uredjene baste i odsjaj sunca na blago zatalasanoj morskoj povrsini. Volim lijepe zivotinje, ali sto sam starija sve sam svjesnija da nikada ne bih imala zivaca i strpljenja da se brinem o njima.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Dora_Mar Čet Feb 16, 2012 2:39 pm

Pa ja sam se skoro pronašla u fotografiji. Crno-bijeloj fotografiji. Voljela bih da naučim više o tome, i da neko vrijeme se tome posvetim!
Tu je i muzika, naravno.
Tu je bio i sport, sada više ne toliko.
Uživam i u ispijanju kafe,nekada i u nekoj tišini iako svi oko mene pričaju, onda i u razgovoru sa prijateljicom, zajedničkom smehu.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Miloš_88 Čet Feb 16, 2012 2:45 pm

Moja najveća ljubav još od detinjstva je kamera. Oduvek me je fascinirao proces nastajanja slike.
Što bi rekla mala Helena iz Kefalice: Prosto ne znam kako se ljubav zbiva :buahahhaha:
Zaljubljen sam u kameru, kadar, svetlo... Već odavno ne mogu da pogledam film kao čovek :ej bre
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od enigma_ Pet Feb 17, 2012 10:10 am

Kako je kupljen računar, ja sam definitvno zaljubljena u to "čudo"
Čim oči otvorim, ja onako sanjiva uključim računar.
Čak je i Vilotić ponekad ljubomoran na računar :buahahhaha:

Sad bez zezanja, jutros sam se ismejala na ovoj temi ,Miloš me nasmejao svojim postom :)
Pre računara moja ljubav su bile razne, kao dete bila sam zaljubljena u salvete, kasnije u ljubavne romane, pa filmove i da ne nabrajam više, mnogo toga sam volela,al to nije ni slično koliko volim računar :D
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od ces@ric@ Sre Sep 18, 2013 8:50 pm

Muzika je moja velika ljubav. Nazalost samo u vidu slusanja, jer sam za druge stvari potpuni antitelanat. No, bez muzik ne mogu. Svaki dan slusam po par sati, a cim ne slusam postajem nervozna. Rado poslusam neku novu pjesmu u svom zanru.

U cokoladu sam takodjer zaljubljena. Dugo smo u vezi i nikad nismo raskidali. Pazimo se i volimo se svaki dan :D 

Volim da pisem, kratke price, seriju, po forumima, pa cak i pjesme. Uvijek imam milion ideja, koje bih rado stavila na papir.

Cetvrta ljubav je svakako knjiga, volim da citam. Volim da citam one stvar od kojih mi se tesko odvojiti. Volim kad me knjiga iznenadi, volim kad udjem u kozu nekog lika tako da dozivljavam njegove strahove, srecu, tugu...

I peto je svakako kuhanje, zaljubljujem se u eksperimentisanja, probanje novih recepata, dodavanje svojih, u zacine ukuse, ma opcenito u hranu....


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Liza_N. Ned Sep 29, 2013 8:03 am

Pored nekoliko stvari, to su, najviše, muzika i ples. Mada ja sama niti sviram koji instrument, niti umem da plešem (zbog čega mi je veoma žao i osećam se uskraćenom), uživam da slušam i gledam dok to neko drugi radi.
Ples me naročito opija. Bez obzira da li je u pitanju balet, moderan ples, polka, hip-hop ili urođenički ples, meni je uvek fascinantan pokret.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od enigma_ Čet Okt 03, 2013 2:17 am

Nije više samo računar, sad je i Mrvica givenheart 
Mislim da je doprinela da sam jako malo za račuramom.Jer ona traži svoje.
Svaki dan mi to kučence, a jeste kučence, jer ima samo tri kilograma i malena je, ulepša.
Ne odvaja se od mene, a ni ja od nje :buahahhaha:  spava sa mnom, dok računar je odmah tu uz ležaj :D 
Dok televozor je na nekoj daljini od dva metara i uključen je stalno :D 
Gledamo se televozor i ja, jer kučence nije ljuborno na televizor, a na računar jeste, pravi mi haos:beat:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Ivana_ Sre Apr 16, 2014 7:07 am

Moja najveća ljubav je Scena. Drama. Gluma. Režija. Pozorište. Daske koje život znače.
I nikada neću oprostiti sebi što sam od svega toga digla ruke.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta je vaša ljubav? Empty Re: Šta je vaša ljubav?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu