Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

+18
Liza_N.
male
MySpartanac
Troja
Nelly
Dora_Mar
Ireth
Nymphadora
f-lady
ces@ric@
Mima
Ateh
nexstosic
Catwoman
Callisto
drdragan
Maja
Still_dreaming
22 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 06, 2010 12:03 am

Ovde su devojke zadužene da razjasne neke stvari muškarcima. Muškarci zapitkuju a vi odgovarate...

Muškarci... U napad!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 06, 2010 10:33 pm

Evo ja imam jedno pitanje:
Da li ste nekad prve prišle dečku i šta mislite o tome da devojka priđe prva?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Maja Pon Mar 08, 2010 7:45 am

Huh,ne sećam se ...bilo je davno :D ali mislim da nisam ja prva nikad prilazila.
E sad,što se tiče tog prilaženja,možda sam malko staromodna pa nekako mislim da ipak muškarac treba da učini taj prvi korak,mada opet sve zavisi od situacije. Možda je najlepše da oboje priđu jedno drugom istovremeno, onako spontano,kao kad se dvoje ugledaju preko plesnog podijuma,pogledi im se spoje i prosto krenu jedno ka drugom.

Hahaha,ma neee,nikada nisam gledala ljubavne filmove..ozbiljno :haaa: :lol!:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od drdragan Pon Mar 08, 2010 12:03 pm

mogu li i ja jedno .. Laughing

poznato je da muskarci ( vecina) :P cim udju u vodu ( more ) moraju da piske ...sada pitanje za devojke, da li i one kada udju u vodu more piske , i da li su to ikada radile i kako, i zasto, i zasto nisu ako su mogli ?
molim objasnjenje ... Rolling Eyes
drdragan
drdragan
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 13
Muški Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Maja Pon Mar 08, 2010 9:42 pm

Jesam, kad sam bila klinka,obavezno Laughing ah kad se setim tog divnog osećaja kad uđem u 'ladnu vodu,i onda samo pššššššš a ono toooooooooplo :ahahhah:
Kako ? Pa lepo, samo opušteno. :D
Zašto? Kad se mora ,mora se :D

Nisam dugo bila na moru,od '94 , i nemam pojma da li bih sad to uradila, možda ako baš moram a nema toaleta u blizini,ali bih otplivala daleeeeeeeeeeko gde nema nikoga :buahahhaha:
Hmmm,mada nisam sigurna koliko je to dobro za zdravlje našeg urogenitalnog trakta..

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Callisto Sub Mar 13, 2010 3:34 am

Jao Majo, kako si to fino opisala :jeeeej:

Pa nego sta nego šiškimo u vodu :D:
Potpuno prirodna stvar. I bona Majo, sto ces traziti wc kad se navece sva ta nakupina iz kanalizacije malo precisti i ponovo vrati....hm..znas gdje... :D:

I zdravo je, nego sta... Alge su zdrave LOL
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Catwoman Sub Mar 13, 2010 10:24 am

Naravno da piskimo, to je sve u roku sluzbe... :jeeeej:
Nece nikome nista faliti. Ali kad vam dodje, necete sigurno pored tolikog mora, da idete 50 metara do wc-a. Mislim, malo nelogicno... :ahahhah:
Nisam ni ja bila odavno na moru, to sam radila kao manja...
Mada, sta fali i sad da malo sebi dam oduska... Da se setim starih dana...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 15, 2010 2:55 pm

U vreme menstruacije... Da li ste nervozne zbog bolova ili je u pitanju nešto drugo? scared


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od nexstosic Pon Mar 15, 2010 10:56 pm

e, izvini, musko sam, ali moram na ovo da odgovorim. samo par puta mi se desilo kad stvarno nije bilo toaleta. jednom na ohridu mi se toliko pripisalo da nisam znao sta cu, a toaleta nigde, kad ce cale 'ma idi u duboko, znas da plivas, ronis, pa ispisaj se ko covek'. Ja zalutao u 5-6 metara dubine, gde apsolutno niko nije zalazio, zaronio sam, stao na dno i ispisao sam se ljudski (+otvorene oci, jer je podvodni deo bio prelep). Pomislili su moji da sam se udavio :-D
A, drugi put je bilo na Adi Ciganliji, kad me mrzelo do toaleta da odem na 100 metara. u duboko sam otisao i ispiso sam se. Uh koje olaksanje. ;-)
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Callisto Pon Mar 15, 2010 11:53 pm

@nexstosic, hvala ti sto si s nama do detalja podijelio ove informacije. Zaista. :3yq5: LOL
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Maja Uto Mar 16, 2010 12:54 am

Still_dreaming ::U vreme menstruacije... Da li ste nervozne zbog bolova ili je u pitanju nešto drugo? scared

U vreme menstruacije nisam ni malo nervozna,imam bolove ,ponekad baš jake ali zveknem Diklofen i sve bude ok.
Problem je period pre toga,tj. PMS. Tada nisam nervozna nego sam plačljiva,deprimirana i sklona da sve vidim najcrnje moguće. (kod mene postoji još jedna nezgodacija koja svemu tome dodatno doprinosi,ali nije bitno).
Obično se povučem u sebe,trudim se da izbegavam kontakte sa ljudima (jer je tako lakše meni,a bolje za one koje volim.) Na žalost,to mi ponekad ne uspeva,pa dovodim ljude do ludila. Upravo sam u PMS-u.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Catwoman Uto Mar 16, 2010 7:38 am

Eh, Stilly, uboo si pitanje. Nervozna sam i plačem zbog ogromnih bolova. Ustvari, nisam nervozna nego me bolovi ubijaju... Pijem Rapten K, ali ništa ne pomaže... A kada je tako, onda se trudim da pričam sa nekim da bih zaboravila na bol - za razliku od Sparow. Tako mi je lakše - da se smejem i kad mi je jako loše...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od nexstosic Uto Mar 16, 2010 12:47 pm

jedno pitanje za zenski pol uz prethodno objasnjenje: posto je poznato da se muskarci cesce samozadovoljavaju, koliko vama curama dnevno padne na pamet samozadovoljavanje?
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Catwoman Uto Mar 16, 2010 1:17 pm

Ovo je i više nego idiskretno pitanje. O takvim stvarima se ne priča. Ako su muškarci toliko ludi da pričaju o tome, mi smo dame pa ćemo to zadržati za sebe. Čisto da vam ne otkrijemo baš sve detalje. Ipak je bolje da vas držimo u neizvesnosti... viannen_84.gif
Sledeće pitanje molim... :D:
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 16, 2010 1:49 pm

Ah ne ne! :smajli-dormeur Ovo i mene baš zanima. :):

Čekamo i druge odgovore...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Callisto Uto Mar 16, 2010 2:02 pm

Cekaj, cekaj...pa ce da ti zamre tema lol
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 16, 2010 2:06 pm

Callisto ::Cekaj, cekaj...pa ce da ti zamre tema lol

Neće neće :p


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Maja Uto Mar 16, 2010 11:45 pm

nexstosic ::jedno pitanje za zenski pol uz prethodno objasnjenje: posto je poznato da se muskarci cesce samozadovoljavaju, koliko vama curama dnevno padne na pamet samozadovoljavanje?

Mislim da je sve individualno,i najviše zavisi od toga da li je devojka u vezi,kao i kakav je kvalitet seksualnog odnosa u istoj.
Evo odgovoriću ti u svoje ime. Ja sam jako dugo sama,i gladna sam ljubavi,znači ne seksa (ne primarno) više nežnosti ,pažnje... Vrrrlo retko kad mi padne na pamet da se samozadovoljim,obično se tako nešto desi u toku spavanja,dakle nesvesno,slično kao što kod vas muškaraca postoje tzv. "wet dreams",osetim to uzbuđenje. I to je uglavnom to,bar kod mene. Možda deluje nenormalno nekome,ali šta ću takva sam.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Callisto Uto Mar 16, 2010 11:47 pm

Maja ::Mislim da je sve individualno,i najviše zavisi od toga da li je devojka u vezi,kao i kakav je kvalitet seksualnog odnosa u istoj.
Ne samo kvalitet, nego i frekvencija :D:
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Ateh Sre Mar 17, 2010 6:53 am

Ja nesto i nemam te potrebe,vise mi padne na pamet,a sto mi decko ne zivi blize da samo skoknem do njega,da se malo...preznojimo chiffa.gif A kad sam bila sama,to je obicno bilo kao ,,hm...onaj bivsi nije los,kad bi se nekako sreli da se malo sigramo...''mislim da su za to krivi hormoni,oni predmenstrualni,da je bas pojacan taj sexualni nagon bar kod mene...To je ono podsvesno,tad se teze zatrudni 🇮🇳
Ateh
Ateh
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 104
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 20, 2010 10:10 pm

Devojkeeeee! Koliko vam je bitna šminka? Dopuštate li sebi da napustite kuću nenašminkane?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Callisto Sub Mar 20, 2010 11:14 pm

Ja uglavnom i hodam nenasminkana, zapravo lazem..stavim samo rumenilo jer sam prirodno blijeda....A i kad se sminkam,za 5-10 minuta sam gotova. ne koristim puder i sl.

Sto prirodnije to bolje.
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Maja Sub Mar 20, 2010 11:23 pm

Still_dreaming ::Devojkeeeee! Koliko vam je bitna šminka? Dopuštate li sebi da napustite kuću bez nenašminkane?

Veoma malo mi je bitna,samo u posebnim prilikama,kad izlazim negde uveče. I to bude opet minimalno:kreon,maskara i labelo(od jagode mmmmm :): ) a u poslednje vreme stavim malko rumenila, jer sam jako bleda.
Što se tiče drugog pitanja odgovor je: da,dopuštam to sebi :jeeeej: :buahahhaha:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Catwoman Pon Mar 22, 2010 2:17 am

Šminka mi je bitna ama ni malo... Volim s vremena na vreme da se našminkam, ali blago. Na usne stavljam samo labello, kao i Maja. :):
Sve u svemu, zadovoljna sam svojim prirodnim izgledom, tako da nisam opterećena šminkom. Obično joj istekne rok trajanja, a da je nisam ni koristila.
A iz kuće izlazim bez šminke skoro uvek što se da zaključiti iz ovoga gore... :D:
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od nexstosic Pon Mar 22, 2010 10:44 am

i vumenketi kad nije nasminkana, prelepa je, samo da je vidite - uhhh, prava lepotica. prirodna i prelepa.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci pitaju-devojke odgovaraju... Empty Re: Muškarci pitaju-devojke odgovaraju...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu