Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Važni datumi u vašem životu

+5
enigma_
amaranth
Still_dreaming
nexstosic
Maja
9 posters

Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Važni datumi u vašem životu

Počalji od Maja Sre Mar 10, 2010 9:38 am

Menjamo se svakog dana, stičemo nova iskustva, upoznajemo nove ljude, donosimo različite odluke, male ili velike.. Iako nesvesni toga, menjaju nas stvari za koje nikada ne bi ni pomislili da bi to mogle, kao što je osmeh deteta koje prođe pored nas ili sedi majci u krilu u prepunom autobusu, kao što je neočekivana ljubaznost kasirke iako je veliki red iza nas i svi su nervozni...
Ovo je tema o posebnim danima, onima koji ostave dubok trag u našem životu, koji nas dignu do nebesa od sreće ili sruše na kolena zbog tuge i nemoći. To su dani koje, koliko god to želeli, nikada nećemo zaboraviti. Možda se ne sećate tačnog datuma, nije uopšte bitno. Sigurno se sećate koji je to bio dan u nedelji, koji mesec u godini, da li je napolju bilo toplo i sparno ili je padala kiša...Ili mirisa, reči, nečijeg glasa, dodira, zagrljaja, muzike koja se čula na radiju..
Mnogo toga se ureže u naše pamćenje, a često nismo ni svesni toga dok se ne desi nešto što nas podseti na taj dan.

Koji su važni datumi (dani) u vašem životu?
Koliko i kako su vas promenili?

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od nexstosic Sub Mar 13, 2010 12:26 pm

hronoloski, pocetak aprila, 29.april, 16.jun, 15.-21. avgust, 21. i 11. septembar, 19-23. decembar

Opet hronoloski:
-moj rodjendan
-datum kad sam se upoznao sa naj drugaricom
-kad sam se prvi put poljubio iz ljubavi
-rodjendani dede, strica, sestre (rodjene)
-roditelji
-jedan izmedju ova dva broja je rodjendan moje najbolje drugarice
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od Still_dreaming Sre Mar 17, 2010 9:04 pm

Najbitniji datum u mom životu je 26. januar 2006. godine. Taj dan je promenio mnogo toga u mom životu. Bio sam zatvoren do tad, nepoverljiv, skoro uplašen. Tog dana sam se poverio svojoj sestri, otvorio sam se pred njom i ona me je prihvatila, prihvatila sa oduševljenjem i zagrljajem koji mi niko tako iskreno nije dao kao ona tad. Taj trenutak-mislim da nikad neću zaboraviti.

Od tada, osetio sam se slobodno, osetio sam da mogu da dišem, osetio sam da mogu da pričam, da mogu da se izrazim, da mogu nekome u ruke da poverim deo sebe. Izašao sam iz dotadašnjeg ''mraka'' i video sve(t) drugim očima. Sve je bilo lepše, lakše, bolje. Sve je ulivalo neku sigurnost i nadu. Verovao sam opet. Do danas, broj 26 mi je ostao srećan broj-bar ga ja tako vidim.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od amaranth Pon Sep 13, 2010 10:30 am

13.6. je datum koji ću zauvek pamtiti po jednoj veoma posebnoj osobi, sećaću ga se kao dana sreće.
Druga polovina avgusta mi je totalno nepodnošljiva, taj bih period najradije prespavala...
Takođe imam i posebne dane. Ponedeljak prezirem, dok mi je Četvrtak omiljeni dan u nedelji.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od enigma_ Pet Apr 01, 2011 7:04 am

Datumi rodjenja moje dece. givenheart


I 4.novembar 2008.Setala sam ispred operacione sale, i cekako hirurga.

Naravno ima jos mnogo datuma, ali ova tri su mi najbitnija.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 04, 2011 7:09 am

Datumi me cine nostalgicnom, depresivnom, pa izbjegavam da ih pamtim i znam.
Prvi poljubac ne znam ni koje je godine bio, a ne koji je tacan datum
Prvi seks znam godinu i mjesec, ali ne i tacan datum... zapravo dvoumim se izmedju dva mjeseca
Jedno vrijeme sam pamtila jedan bolan raskid, ali sad isto vise nisam sigurna ni koji je to mjesec bio, a ne zelim razbijati glavu tim
Pamtim rodjendane meni dragih osoba


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od Troja Pet Avg 26, 2011 1:19 am

Pamtim rodjendane meni dragih osoba - roditelja, brata i supruga, kao i dan kada sam se vjencala. Pamtim i datum kada sam dosla u Englesku, jer je to bio najveci preokret u mom zivotu - nesto cemu se zaista nisam nadala.
Takodje se sjecam tacnog datuma kada sam pocela raditi za svog sadasnjeg poslodavca, i nekada mi se cini da zivot dijelim na zivot prije ovog posla, i zivot koji je uslijedio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od Theseus Sub Avg 27, 2011 12:31 am

14. jul...dan kad mi se zivot promenio,dan kada sam upoznao osobu koja mi je sad ceo svet,dan koji je promenio mnogo toga u meni a za koji sam mislio da nikad nece doci...
Theseus
Theseus
Početnik
Početnik

Broj poruka : 59
Muški Lav Godina : 38
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 12.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od Virginija_Woolf Ned Avg 28, 2011 9:02 am

6.avgust,na taj dan sam upoznala osobu koja mi uveseljava svaki dan od tad.
25.avgust prosle godine,pocetak mog skoro godisnjeg mucenja koje je dostiglo vrhunac ili je krunisano 30.jula ove godine(za ovaj period sam naucila veliku zivotnu lekciju).
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od enigma_ Pet Jun 01, 2012 10:24 am

Kolko god da nisam volela svoj rođendan, sad je i to veoma važan datum u mom životu.
Zaboravila sam loše onog momenta, kad se tog datuma rodio mali Luka givenheart
Svakog 12 avgusta ja se radujem i svečano sređujem i idem na rođendan kod Luleta.
Verovatno ne bih ovo pisala, da mi danas taj klinac nije rekao da će on imati lepšu tortu nego ja :buahahhaha: i da je rođen 12 avgusta :)
Inače kad smo kod datuma, znam da ću da malo 'omašim temu...
Mali Lule nije slučajno rođen tog datuma.
Majka malog Luleta je krila trudnoću.Kad se stomak video, ona je rekla svojoj mjaci, koja joj je pokazala vrata, naredila joj da napusti stan.Buzdovan od žene.
Bila sam tamo i bukvalno dreknula na tu moju komšinicu.Smirila devojku i terala je da zove oca, brata, svi su bili na poslu.
Sve se to nekako sredilo, rodio se bebac i to 12 avgusta :)


enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Važni datumi u vašem životu Empty Re: Važni datumi u vašem životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu