Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Bolji smo kada volimo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Bolji smo kada volimo

Počalji od Still_dreaming taj Uto Apr 13, 2010 12:46 pm

Da li ste primetili to kod sebe da kada ste voljeni i kada volite želite da podelite to sa svima? Želite da prenesete bar deo svog zadovoljstva i na one koji vas okružuju. Iritira vas kada vidite tužno lice... Uhvatili ste sebe nekad da tako razmišljate-''Bože, kako možeš da budeš tužan kad je sve tako divno i lepo?''

Da li kada smo voljeni dobijemo ''amneziju'' za sve one trenutke kad je nama bilo loše i ne možemo da shvatimo ljude koji se tako osećaju?
Ili je samo u pitanju empatija pojačanog intenziteta, tj. saosećanje sa drugom osobom želimo da pretvorimo u njeno saosećanje sa nama iliti želimo da i njoj bude lepo bar mali deo od onoga koliko je lepo nama?

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21889
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od nexstosic taj Uto Apr 13, 2010 1:04 pm

Ja kad vidim tužnu osobu, a poznajemo se, pokušavam da je razveselim na bilo koji način. Mada i meni se to dešava, najviše zbog toga što ne mogu toliko često da se viđam sa voljenom osobom, ali sam i dalje srećan jer znam da sam voljen i da imam najbolju osobu pored sebe za drugaricu.
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 29
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Feb 03, 2011 11:15 pm

Ja sam primjetila da kada se osjecam zaljubljeno znam se osjecati kao da lebdim na krilima i sve mi se cini ljepse. Primjetila sam i da su ljudi koji su cesto zlovoljni obicno i nesretni u ljubavi, i cesto tu svoju nesrecu iskaljuju tako sto ce ogovarati i cak zagorcavati zivot drugima, za koje im se cini da su bolje prosli u zivotu. Kao da zamisljaju da ce njima biti bolje ako nekome drugom uspiju da pokvare dan. beat

Volim se nasaliti i pokusati ljude oko sebe oraspoloziti kada sam sretna, a kada nisam povucem se u sebe i pricam sa prijateljima. Voljela bih kada bi i drugi ljudi bili slicni. smajli-11_2_104.gif
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15559
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od horoskop taj Ned Sep 25, 2011 1:56 am

E,pa kada volimo zracimo pozitivnom energijom,prenosimo je na druge i oni to osete....probala sam i stvarno je tako....kazu da sijam....moguce da je tako,ne znam u cemu je caka,ali tako je... smajli-big_hug

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nelly taj Ned Feb 05, 2012 2:17 pm

Mislim da nisam bolja, samo malo tolerantnija i ne cepidlačim. :D
Nelly
Profi
Profi