Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bolji smo kada volimo

5 posters

Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Bolji smo kada volimo

Počalji od Still_dreaming Uto Apr 13, 2010 12:46 pm

Da li ste primetili to kod sebe da kada ste voljeni i kada volite želite da podelite to sa svima? Želite da prenesete bar deo svog zadovoljstva i na one koji vas okružuju. Iritira vas kada vidite tužno lice... Uhvatili ste sebe nekad da tako razmišljate-''Bože, kako možeš da budeš tužan kad je sve tako divno i lepo?''

Da li kada smo voljeni dobijemo ''amneziju'' za sve one trenutke kad je nama bilo loše i ne možemo da shvatimo ljude koji se tako osećaju?
Ili je samo u pitanju empatija pojačanog intenziteta, tj. saosećanje sa drugom osobom želimo da pretvorimo u njeno saosećanje sa nama iliti želimo da i njoj bude lepo bar mali deo od onoga koliko je lepo nama?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od nexstosic Uto Apr 13, 2010 1:04 pm

Ja kad vidim tužnu osobu, a poznajemo se, pokušavam da je razveselim na bilo koji način. Mada i meni se to dešava, najviše zbog toga što ne mogu toliko često da se viđam sa voljenom osobom, ali sam i dalje srećan jer znam da sam voljen i da imam najbolju osobu pored sebe za drugaricu.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od Troja Čet Feb 03, 2011 11:15 pm

Ja sam primjetila da kada se osjecam zaljubljeno znam se osjecati kao da lebdim na krilima i sve mi se cini ljepse. Primjetila sam i da su ljudi koji su cesto zlovoljni obicno i nesretni u ljubavi, i cesto tu svoju nesrecu iskaljuju tako sto ce ogovarati i cak zagorcavati zivot drugima, za koje im se cini da su bolje prosli u zivotu. Kao da zamisljaju da ce njima biti bolje ako nekome drugom uspiju da pokvare dan. beat

Volim se nasaliti i pokusati ljude oko sebe oraspoloziti kada sam sretna, a kada nisam povucem se u sebe i pricam sa prijateljima. Voljela bih kada bi i drugi ljudi bili slicni. smajli-11_2_104.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od horoskop Ned Sep 25, 2011 1:56 am

E,pa kada volimo zracimo pozitivnom energijom,prenosimo je na druge i oni to osete....probala sam i stvarno je tako....kazu da sijam....moguce da je tako,ne znam u cemu je caka,ali tako je... smajli-big_hug

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od Nelly Ned Feb 05, 2012 2:17 pm

Mislim da nisam bolja, samo malo tolerantnija i ne cepidlačim. :D
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bolji smo kada volimo Empty Re: Bolji smo kada volimo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu