Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verujete li u horoskop?

+5
Sundjer Bob
polly88
Catwoman
anika_panika
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Verujete li u horoskop?

Verujete li u horoskop? I_vote1029%Verujete li u horoskop? I_vote11 29% 
[ 2 ]
Verujete li u horoskop? I_vote1057%Verujete li u horoskop? I_vote11 57% 
[ 4 ]
Verujete li u horoskop? I_vote1014%Verujete li u horoskop? I_vote11 14% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 7
 
 

Verujete li u horoskop? Empty Verujete li u horoskop?

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 24, 2010 10:18 am

Dnevni, mesečni, godinji, natalne karte i slično...

Verujete li vi u horoskop?
Ako da - u kojoj meri?
Ako ne - zašto ne?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od anika_panika Čet Jun 24, 2010 9:03 pm

Verujem u slaganje znakova po grupama vatra-vazduh i voda-zemlja jer se podela po grupama u načelu (bar kako ja to vidim) odnosi na temperament ljudi, koji ima veliki uticaj u relacijama - u porodici, ljubavi, prijateljstvu, na poslu... Između ljudi koji su istog horoskopskog znaka mogu se donekle pronaći karakterne sličnosti, dok uticaj genetike i okruženja u kome je osoba odrasla i u kome živi tu sličnost može značajno ograničiti.
Ne mogu biti sigurna kakva je neko osoba samo na osnovu jedne informacije - datuma rođenja, ali mogu naslutiti o kakvom se karakteru radi.
Dnevni horoskop pročitam povremeno, ali tek informativno (da vidim šta kažu zvezde) i uopšte se ne zabrinem ako piše nešto negativno, niti pakujem kofere kada napišu da mi predstoji putovanje. :D:
anika_panika
anika_panika
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 121
Ženski Ovan Godina : 39
Lokacija : small town
Datum upisa : 10.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od Catwoman Pon Jul 26, 2010 8:36 am

Znas kako... nije sve to besmisleno kao sto mnogi misle. Mislim da itekako ima smisla, poklapanja, nepoklapanja itd. Ali, ne treba ni biti zaludjen time da nam horoskop prorice sudbinu. Inace je dobro poznato da se oni rade tako da svaka osoba moze da se pronadje u njemu.
Mislim, horoskop tipa: danas se ne osecate najbolje... O tome pricam.
Ali, osobine odredjenih ljudi na osnovu znaka, mislim da je to tacno. Ako ne u potpunosti, onda vecina stvari.
Tako da sam ja od onih pola-pola... Nit ti veruje, nit ti ne verujem (ali cu te procitati Wink ).
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od polly88 Sub Avg 07, 2010 5:22 am

Ja ne vjerujem ni najmanje, i više ih ne čitam. Prije me je sve to zanimalo pa sam dosta toga i pročitala, imam čak i neku knjigu o tome... No sada jednostavno ne mogu zamisliti kako bi izgledalo kada bi svi ljudi rođeni u istom znaku imali slične osobine i slične sudbine. Ako krenem od sebe, ni ja se baš ne pronalazim u svom horoskopskom znaku, a i ono što je istinito, vjerujem da je sasvim slučajno jer se isto tako sa svojim osobinama pronalazim i u nekim drugim znakovima...
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od Sundjer Bob Uto Jan 11, 2011 2:36 am

uh sta je samnom ?... ja ne vjerujem u to , ali ga stalno citam... :)

Sundjer Bob
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 4
Muški Jarac Godina : 33
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 08.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od chegirl Pet Jan 14, 2011 5:01 am

Posle ovog ne verujem.
http://www.mondo.rs/s194727/Vesti/Pojavio_se_novi_horoskopski_znak.html
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od Troja Uto Mar 29, 2011 2:05 am

Ne znam ni sama sta da kazem da li vjerujem. Nekada kada sam napeta i kopka me kako ce se neka situacija razrijesiti, citam horoskope redovno. Inace ih znam ne citati mjesecima, pa nekad i godinama. Znam se malo prepasti kada je najavljeno nesto lose, ili obradovati kada je najavljeno nesto dobro. Svjesna sam da sam nekada bila ispunila glavu nerealnim ocekivanjima na osnovu gluposti koje sam citala u horoskopima, a opet, s druge strane, nekada mi stvarno pogode. Cinjenica je da ne moze biti da se svim ljudima istog znaka desava nesto slicno u isto vrijeme. S druge strane, cini mi se da ima istine u nekim opstim opisima karakteristika znaka. Ja sam vodeni znak i jedino sam imala veze sa zemljanim znacima, sto se slaze sa onim sto horoskopi govore. Ali ne bih im vjerovala u potpunosti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od enigma_ Sre Mar 30, 2011 7:13 am

Nije da bas neverujem,jer da je tako, ne bi nikada procitala nista. Ne pridajem veliki znacaj, ne znam zasto, iako nadjem neke svoje osobine u svom znaku.
Mozda sto mi se smucilo sve ovo na tv-u...gde je otimacina, i prevara...Znate one emisije.. Pozovite svog Astrloga..ili tako nesto.
Dok sam bila klinka, obavezno sam citala dnevni horoskop..no, ni tada sam samo znala tog momenta sta sam procitala...
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od Benzaiten Pet Jul 15, 2011 5:06 am

Što se mene tiče nema tu u šta da se veruje ili ne - astrologija funkcioniše, u šta sam se uverila nebrojeno puta, što je opet dovelo do toga da i sama počnem da je izučavam.

Prvo i pre svega potrebno je zapamtiti da dnevni horoskop nije astrologija. Dnevni horoskop je glupost koja se treba u potpunosti odbaciti. Astrologija se može proveriti i precizno izučavati samo i jedino kroz natalni horoskop pojedinca, odnosno kroz natalnu kartu. Svi ljudi rođeni u istom znaku logično nemaju iste osobine, jer postoji 12 znakova, 12 kuća od kojih svaka ima po 30 stepeni i 10 planeta, tako da je horoskopski znak kome pripadamo zapravo jedan jedini aspekt u natalnoj karti (Sunce u nekom znaku). Astrologija dakle uči da je svaki čovek jedinstven i da se za svakog može odraditi jedinstveni, životni horoskop.

Astrološki znakovi nisu određeni po realnim sazvežđima, već po prirodnim elementima (voda, vatra, zemlja, vazduh). Priče o 13. znaku koje su izazvale toliku buku u svetu nisu ništa novo u astrologiji, nego se jedan astronom pravio pametan pa je mislio da je otkrio toplu vodu. Zapravo, da je zodijak određen prema sazvežđima, u njega bi moglo da stane još najmanje 20 znakova.

Da bi se astrologija mogla razumeti, potrebno ju je izučiti, a time se ljudi bave još od praistorije (dokazano putem materijalnih ostataka). Ne može se tek tako odbaciti nešto za šta je čak i Tesla znao :)
Benzaiten
Benzaiten
Početnik
Početnik

Broj poruka : 79
Ženski Rak Godina : 31
Lokacija : Kraljevo/Beograd
Datum upisa : 15.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Verujete li u horoskop? Empty Re: Verujete li u horoskop?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu