Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon o zabrani pušenja

+9
Visnja
Nymphadora
Shadow
enigma_
8
joca
Maja
ces@ric@
Still_dreaming
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Zakon o zabrani pušenja - Page 2 Empty Re: Zakon o zabrani pušenja

Počalji od male Pon Feb 28, 2011 10:33 pm

Aha. I ja sam lezbos. :aha:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zakon o zabrani pušenja - Page 2 Empty Re: Zakon o zabrani pušenja

Počalji od Maja Pon Feb 28, 2011 10:35 pm

Zdravlje je najvažnije. yes.gif


Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zakon o zabrani pušenja - Page 2 Empty Re: Zakon o zabrani pušenja

Počalji od Ika Pon Mar 05, 2012 6:26 pm

Sada tek vidim koliko je zakon o zabrani pušenja malo uticao. Čak i po kafićima gde je na jednoj strani dozvoljeno, a već na pola metra odatle zabranjeno. :D Koja logika...

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zakon o zabrani pušenja - Page 2 Empty Re: Zakon o zabrani pušenja

Počalji od polly88 Sub Jun 23, 2012 9:22 pm

Ika ::Sada tek vidim koliko je zakon o zabrani pušenja malo uticao. Čak i po kafićima gde je na jednoj strani dozvoljeno, a već na pola metra odatle zabranjeno. :D Koja logika...

I kod nas je tako. Ne znam sad točno od kad zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima vrijedi u Hrvatskoj, ali znam da se malo tko toga pridržava. U kafićima je baš tako kao što je Ika rekao - u jednom dijelu pušači, u drugom nepušači, nikakva pregrada između njih, dim na sve strane... dotle je došlo da je sad opet moguće pušiti u čitavom kafiću. Malo koji ima ventilaciju, a i onaj koji ima - kao da nema. Budući da od te zabrane nema nikakve koristi i da je se više nitko ne pridržava, neka ju onda ukinu. Mislim, meni smeta dim, ali nisam toliko često na mjestima gdje se puši pa to nekako istrpim.

Naišla sam na jednu antipušačku reklamu o kojoj sad stalno razmišljam. Zanimljivo je to da svi pušači znaju sve o štetnosti pušenja, ali o sebi ne brinu, kao da ih sve to zaobilazi... Pogledajte!



Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zakon o zabrani pušenja - Page 2 Empty Re: Zakon o zabrani pušenja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu