Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vruća stolica

+18
Born to die
ThePoet
Ika
enigma_
male
Nymphadora
Kondor sa Anda
Maja
Virginija_Woolf
chegirl
ces@ric@
Miloš_88
Eurinome
polly88
Troja
Dora_Mar
Still_dreaming
pahuljica
22 posters

Strana 4 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Čet Okt 13, 2011 8:45 pm

Sta te je inspirisalo da izaberes taj nadimak za forum?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Pet Okt 14, 2011 2:15 am

Moze Che :) tu sam.

Troja ::Sta te je inspirisalo da izaberes taj nadimak za forum?

Kada sam se registrovala na Zidu citala sam knjigu 'Ka svetioniku' od Virdzinije Vulf,za kojom sam posegla odmah nakon sto sam odgledala predstavu 'Ko se boji Virdzinije Vulf' u crnogoskom narodnom pozoristu,gdje je glumio moj omiljeni crnogorski glumac.A i trazila sam njenu biografiju,koja mi je izuzetno interesantna.Tako da mi je to prvo palo na pamet. :)
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od chegirl Pet Okt 14, 2011 2:27 am

Kojim umetničkim delom bi opisala svoj dosadašnji život? (može slika, pesma, knjiga itd)
Sa kojim književnim likom se poistovećuješ?
Šta želiš da studiraš?
Sa koje tri reči bi opisala svoju zemlju?
Koja ti je bila omiljena bajka iz detinjstva i zašto?

chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Pet Okt 14, 2011 3:31 am

Kojim umetničkim delom bi opisala svoj dosadašnji život? (može slika, pesma, knjiga itd)
Nikad nisam razmisljala u tom pravcu,sad mi je pala na pamet ova pjesma,pronalazim se trenutno u nekim njenim djelovima,a i posvecena mi je,tako da...

Milan Rakic-Lepota

Jest, nema na tebi ni jednog dela
da se mome oku mogao da skrije,
ni jednog prevoja blistavog ti tela
da se moj poljubac na nj spustio nije.

Znam te tako dobro: u rastanka čase
ti preda me stupaš sva sjajna i živa,
znam kada će suze oko da ti kvase,
znam kad ti se duša miloštom preliva,

A kad u njoj nosiš svu toplinu Juga…
Pa ipak si svakog dana nova meni,
uvek nova, uvek tako čudna druga,
i nikad slična jučerašnjoj ženi.

Ta moć tvoja čudna zaslepljava mene
raznovrsnim sjajem, mirisom i bojom.
- Oh, budi jedanput ko i druge žene.
Da odahnem najzad pred lepotom tvojom…

Sa kojim književnim likom se poistovećuješ?

Ne postoji lik sa kojim se poistovjecujem u potpunosti.Ali u nekim trenucima to je bio Andreas Sam iz 'Ranih jada',pa Holden Kolfild iz 'Lovca u zitu',cak i Veronika iz Koeljovog romana,a i sa lirskim subjektom iz Duciceve 'Iskrene pesme' (samo bih rod promijenila naravno)...

Šta želiš da studiraš?

Sada razmisljam o zurnalistici na pravnom fakultetu,eventualno diplomatiji...negdje gdje se mogu usavrsavati u nekoliko polja.

Sa koje tri reči bi opisala svoju zemlju?

srce,snaga i patrijarhat

Koja ti je bila omiljena bajka iz detinjstva i zašto?

Obozvam sve bajke!Tu uvijek dobro pobjedjuje,a knjigama za odrasle nikako da naidjem na potpunu srecu,ni na kraju. :(
Nekako mi je 'Knjiga o dzungli' najsimpaticnija bajka,jer najvise propagira ljubav prema zivotinjama,a i njihovu ljubav prema covjeku.:)
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Pet Okt 14, 2011 4:27 am

1. Na raskrsnici si. Ne znaš gde vode putevi. Biraš li levo, desno ili pravo? Kojom logikom?
2. Čaša je polupuna ili poluprazna?
3. Voliš li više noć ili dan?
4. Da li si nekad precenila sebe? U kojoj situaciji?
5. O kojoj temi ne voliš da pričaš?
6. Koji je tvoj najveći uspeh po tvom mišljenju?
7. Uzevši u obzir sve osobe koje poznaješ i sve situacije sa njima, na skali od 1 do 10, koliko sebe smatraš iskrenom?
8. Koja je tvoja najčudnija navika?
9. Kome se obraćaš kad si tužna? Ko uvek uspe da ti pomogne?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Pet Okt 14, 2011 11:17 am

1. Na raskrsnici si. Ne znaš gde vode putevi. Biraš li levo, desno ili pravo? Kojom logikom?

Biram pravo,bez oklijevanja.Zato sto smatram da su druge mogucnosti mamac ili iskusenje da bi skrenuli sa svog puta.

2. Čaša je polupuna ili poluprazna?

Poluprazna.


3. Voliš li više noć ili dan?

Dan.Svjetlost u svakom slucaju.Noc me asocira na iznenadjenja,a njih ne volim nikako.Volim da sam za sve pripremljena.

4. Da li si nekad precenila sebe? U kojoj situaciji?

Ne,mislim da sam suvise realna da bih uletjela u nedostupne visine.Djelam tek kad sam totalno sigurna u sebe na tom polju.

5. O kojoj temi ne voliš da pričaš?

Ne volim da pricam o vjeri,religiji i Bogu.Smatram da to nije nesto o cemu se prica,posebno ne ako si vjernik.Svaki pojedinac to dozivljava drugacije i vjerujem da se to nosi u sebi,i da je previse individualno da bi se iznosila svoja uvjerenja na tu temu.

6. Koji je tvoj najveći uspeh po tvom mišljenju?

Mislim da nisam jos uspjela da dosegnem neke domete koje bih smatrala znacajnim zivotnim uspjehom,ali valjda je uspjeh to sto sam velikim radom na sebi uspjela da probudim neka osjecanja koja nisu bila karakteristicna za moj temperament,borbenost,volju i posvecenost,sto ce mi sigurno pomoci u rukometnoj,a i drugi karijerama.A najvecim svojim uspjehom kao tinejdzera smatram to sto se moji roditelji ponose mnome,a i ja sama sobom. :)

7. Uzevši u obzir sve osobe koje poznaješ i sve situacije sa njima, na skali od 1 do 10, koliko sebe smatraš iskrenom?

Ne vjerujem u potpunu iskrenost,vjerovatno jer dosta tragam i kopam po svojim mislima tako da uvijek naidjem i na onu drugu stranu medaljona.Mozda postoje ljudi koji imaju totalno jasne misli i iznose ih pred ljudima,ja takve jos nisam srela,ali vjerujem da postoje,pa cu njima prepustit najvece vrijednosti na skali,a sebe ce ocijeniti sa 8-icom.

8. Koja je tvoja najčudnija navika?

Imam dosta nekih svojih rituala :) Na primjer otkad sam mala bila kad trebam da radim nesto sto je za mene bitno,javim se bratu i majci da mi pozele srecu,desavalo se da sam po 7,8 granica udaljena ali ako mi predstoji neki bitan dogadjaj nazovem ih pojedinacno da mi pozele srecu (na jedan moj nacin :) ),tu se ogleda moja nesigurnost.
Ujutru obavezno ustajem na desnu nogu,ako zaboravim opet legnem pa ustanem na desnu :D

Pojedine radnje ponavljam po 3 puta bez konkretnog razloga.
Naravno odredjeni redosled navlacenja stitnika,steznika i obuvanja patika pred trening ili utakmicu. :)
...

9. Kome se obraćaš kad si tužna? Ko uvek uspe da ti pomogne?
Uvijek se obracam majki i ona uvijek uspije.Eventualno drugarici,ako mislim da je necu opteretit svojim problemima.Rijetko kad trazim,ali ljudi koji su oko mene,prepoznaju kad mi njihova pomoc treba.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Pet Okt 14, 2011 12:01 pm

Dobro veče.Ja sam Kondor sa Anda, iz časopisa ,,Kondori sa Anda''.Imamo za Vas neka pitanja:


1.Ko se boji Virdžinije Vulf?
2.Koga ili čega se boji Virdžinija Vulf?
3.Da li ste našli vaš svetionik?
4.Da li ste upoznali životnu Gospođu Delovej?
5.Šta za Vas predstavlja Jakobljeva soba?
6.Prva asocijacija na Talase?
7.Gde je Vaš vlasititi prostor?
8.Plaše li Vas godine?
9.Bole li vas noge?
10.Tomas Vulf?


P.S.Izvini što sam ti persirao, ali malo sam se uživeo u ulogu novinara-a prvo pravilo je:ma koga pitao persiraj....
Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 34
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Sub Okt 15, 2011 10:49 pm

1.Ko se boji Virdžinije Vulf?

Ako mislis na djelo, pokusat cu da objasnim kompleksnost ove drame.Porodična saga o Marti, cerki dekana, i Dzordzu, profesoru istorije na univerzitetu, prerasta iz rasprave u vredjanje, iz vredjanja u povredjivanje, iz povredjivanja u totalni haos, rasulo, pa cak i fizicke napade, da bi sve to kulminiralo smrcu njihovog deteta. I to izmisljenog. Samo su se igrali. I to u prisustvu gostiju. Konfuzno, zar ne? Onda kada sam pomislila da su glavni likovi toliko ocajni, ozlojedjeni, na ivici provalije i propasti, desava se nesto potpuno iznenadjujuce. Oni padaju jedno drugom u zagrljaj, pevuseci već poznate reci: "Ko se boji Virdzinije Vulf?". I vi shvatate da se oni zapravo vole. Neopisivo. nisam mogla da shvatim zasto je tim visoko-intelektualnim mozgovima bio potreban takav sado-mazohistički odnos, da li su toliko otišli u apstrakciju, da vise nisu znali sta je realnost, a sta iluzija?

"Ko se boji Virdzinije Vulf?", bile su reci ispisane na ogledalu jednog bara, koje je autor drame, Edvard Olbi, ugledao jedne noci, dok je ispijao svoje pivo. Stalno su mu se vracale i neprestano odzvanjale u glavi dok je pisao dramu. Te reci su, zapravo, parodija na pesmicu "Ko se boji vuka jos?" iz Diznijeve verzije "Tri praseta", i predstavljaju, kako je i sam Olbi objasnio, jedno veoma ozbiljno pitanje:Ko se boji da zivi zivot bez laznih iluzija? Razmislite o tome. Odbacite sve iluzije koje vas uljuljkavaju u vasim poimanjima zivota. Sta ostaje? Ne bas puno toga. Surova realnost. Promiskuitet, hladnoća, praznina zivota bez dece koja sve likove u djelu pretvara u aktivna ili pasivna cudovišta, brak iz koristi, seks kao stepenik u karijeri, bliskost i mrznja, ocajanje i zadovoljstvo, tamna strana ljudskih dusa, samo su neke od tema u ovom djelu. Isprepletenost i nezdrava zavisnost zene i muskarca, ma koliko bolna i razarajuća, ipak pruza utjehu i skloniste od svega sto plasi. Na pevusenje stiha "Ko se boji Virdzinije Vulf?", Marta odgovara: "Ja se bojim, Dzordze, ja se bojim..."

2.Koga ili čega se boji Virdžinija Vulf?

U drami,Marta predstavlja nju.Poznata engleska spisateljica Virdzinija Vulf, previse inteligentna i intuitivna da bi mogla da prihvati prolaznost i licemerje svakodnevice ociscene od svih iluzija okoncava svoj zivot tragicno.Zavirimo onda u svet koji se ogleda u subjektivnosti njenih likova,a posredno i nje same.Velike istine su saopstene tim putem.Mucena napadima dusevne bolesti, koji su jos pojacani izbijanjem 2. svetskog rata, Virdzinija Vulf izvrsila je samoubistvo utapanjem u reci Uz,sto samo potvrdjuje njenu strah od realnosti i mracne covjekove strane.

3.Da li ste nasli vas svetionik?
Nisam,jer ne mislim da mi treba.

4.Da li ste upoznali životnu Gospođu Delovej?

Jesam.Zenu iz englesog visokog drustvenog staleza koja zivi u periodu izmedju dva svjetska rata.Klarisa Delovej osjeca neuspjehe imperije podjednako jako kao sto osjeca svoje licne neuspjehe.
Ona osjeca pritisak koji se pojavljuje u raznim oblicima,kroz religiju,nauku ili drustvene konvencije,ipak ona pripada tom sistemu i osjeca odredjenu odgovornost.
To je zena koja je zrtvovala nesto od cistote,pristala na kompromis zarad drustvenog ugleda,a isto uspjela da ocuva licnu nezavisnost u izvjesnoj mjeri.

5.Šta za Vas predstavlja Jakobljeva soba?

Nisam citala to njeno djelo.

6.Prva asocijacija na Talase?

Smrt,samoubistvo i kraj.

7.Gde je Vaš vlasititi prostor?

Moja masta,samo moj svijet.

8.Plaše li Vas godine?

Plase.

9.Bole li vas noge?

Ne.

10.Tomas Vulf?

'Pogledaj dom svoj andjele' najznacajniji roman americke knjizevnosti prve polovine XX vijeka.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od polly88 Sub Okt 15, 2011 11:02 pm

Iz nekog razloga miješam tebe i Nymphadoru :jj: Vidiš li ti neku sličnost između vas?
Koja osoba s foruma ima razmišljanja najbliža tvojima?
Kakvu muziku voliš?
Koja ti je osoba trenutno najvažnija u životu i zašto?
Kako reagiraš kada nešto ne bude po tvome?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Sub Okt 15, 2011 11:25 pm

Iz nekog razloga miješam tebe i Nymphadoru :jj: Vidiš li ti neku sličnost između vas?
Koja osoba s foruma ima razmišljanja najbliža tvojima?

Nisam o tome razmisljala,mislim da su svi ovdje pokazali neke svoje,bar osnovne karakterne crte i da je draz u tome sto se dosta razlikujemo.Medjutim,kad si vec to pomenula,mislim da si u pravu,Nymphadora i ja mozda imamo slicnu energiju pa nas zato mijesas,a mada nisam primijetila mozda i stavove ne neke teme.

Kakvu muziku voliš?

Najvise mi odgovarju strane rock balade,iz 70ih-80ih godina.Mada volim i nas stari pop i rock.

Koja ti je osoba trenutno najvažnija u životu i zašto?

Brat.Uvijek jeste i uvijek ce bit.

Kako reagiraš kada nešto ne bude po tvome?

Volim da namtnem svoje misljenje,jer kad iznesem stav sigurna sam da sam u pravu,jer ga u prethodnom ne bih iznijela.A meni svaka nepravda tesko pada,posebno ako je nadamnom :) tako da tesko,veoma tesko se nosim sa cinjenicom da moram da odustanem jer nece bit po mome.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Sub Okt 15, 2011 11:42 pm

Ako dobro shvatih, treniras rukomet? Koliko dugo?
Kako si ili tvoji dosli na tu ideju?
Da li vise volis kad ljudi u ovoj temi odgovaraju na pitanja duze ili kratko?
Kako to da najveci broj forumasa studira ili planira studirati zurnalistiku ili jezike, sta je sa drugima? odakle toliko interesovanje za ovo dvoje?
O kojoj temi najvise i najradije pricas?
U ovoj temi, da li ti vise pasu filozofska, saljiva pitanja ili konkretna pitanja o tebi?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Ned Okt 16, 2011 1:00 am

Ako dobro shvatih, treniras rukomet? Koliko dugo?

Jeste,treniram 8 godina.

Kako si ili tvoji dosli na tu ideju?

Uciteljica je uvijek govorila da imam visak energije i da bi najbolje bilo da pocnem da treniram nesto,pa sam u cetvrtom razredu upoznala svog prvog trenera,tako sto je on dosao na cas fizickog i prvo meni prisao vjerovatno zbog moje konstrukcije,sa idejom pa pocnem da treniram za 'Buducnost'.Tako sam pocela.Do ove godine sam bila u tom klubu i do sada u svim reprezentativnim selekcijama moje drzave.

Da li vise volis kad ljudi u ovoj temi odgovaraju na pitanja duze ili kratko?

Zavisi od pitanja,ali vise volim duze odgovore.

Kako to da najveci broj forumasa studira ili planira studirati zurnalistiku ili jezike, sta je sa drugima? odakle toliko interesovanje za ovo dvoje?

Zaista nisam primijetila da ostali imaju iste pretenzije,tako da mogu da odgovorim samo u svoje ime.Ne volim prirodne nauke.Moja prva ljubav je knjizevnost,ali posto jos uvijek ne planiram da se odreknem sporta,mislim da bi mi to bio preveliki zalogaj.Dobro baratam jezikom,a zurnalistika u isto vrijeme pruza znanje u vise oblasti,zato me privlaci,ali to ne znaci da ce mi to biti konacna odluka.Jer mi se javljaju i neke nove ideje poput psihologije.

O kojoj temi najvise i najradije pricas?

Najradije pricam o ljubavi,u bilo kom obliku.

U ovoj temi, da li ti vise pasu filozofska, saljiva pitanja ili konkretna pitanja o tebi?

Konkretna pitanja o meni.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od chegirl Ned Okt 16, 2011 5:13 am

Da li piješ alkohol?
Šta najviše voliš u rukometu, šta ga, po tvom mišljenju, izdvaja od ostalih sportova?
Kakvo mišljenje imaš o novom crnogorskom pismu?
Da li ćeš se, pošto se to uglavnom podrazumeva uz novinarski poziv, prikloniti nekoj partiji da bi radila posao koji želiš?
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Ned Okt 16, 2011 10:32 am

Da li piješ alkohol?

Da.Mada ne pretjerano.

Šta najviše voliš u rukometu, šta ga, po tvom mišljenju, izdvaja od ostalih sportova?

Mislim da je ubjedljivo najgrublji zenski sport.Pa bi trebalo da imas veliko srce,ogromnu hrabrost i zelju,jos kad si zensko,da bez veceg motiva osim ljubavi prema rukometu glavom ides u parket ako treba.Volim to sto se u potpunosti predajem tom trenutku,ne postoji nista drugo,izdize me iznad stvarnosti u kojoj sam i predstavlja moj zivot narednih 60minuta.Naravno potrebna je potpuna koncentracija,koja nije uvijek prisutna zbog razlicitih cinilaca.

Kakvo mišljenje imaš o novom crnogorskom pismu?

Striktno sam protiv novog pisma.Mislim da ako Amerika moze da koristi engleski,mozemo i mi srpski jezik.I nikako ne mogu da ga 'novi jezik' pojmim kao knjizevni.A ako je vec moralo da se mijenja pismo,mogli su ga uvesti samo prvacima,da to ide nekim relativno normalnim tokoma,a ne i maturantima koji smo se 11 godina sluzili udzbenicima srpskog jezika.

Da li ćeš se, pošto se to uglavnom podrazumeva uz novinarski poziv, prikloniti nekoj partiji da bi radila posao koji želiš?

To mi nikako nije padalo na pamet.Politika me mnogo ne zanima.Ali imam i tu izgradjen stav,vjerovatno zbog smjera vaspitanja.Tako da ako bih mislila da treba radi mog napredovanja,uclanila bi se.Ali nikako ako je to uslov da dobijem posao.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Ned Okt 16, 2011 4:26 pm

Gde su Zlata Paplacko,Tanja Medved,Ljilja Knežević....?


Na kojoj poziciji igraš?


Omiljena klopa i piće?


Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 34
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Ned Okt 16, 2011 8:12 pm

Koje filmove volis da gledas?
Ko ti je omiljeni strani glumac/glumica?
Da li imas ikakvih poroka?
Postoji li osobina koju bi voljela da promijenis kod sebe?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Pon Okt 17, 2011 12:46 am

Kondor sa Anda ::Gde su Zlata Paplacko,Tanja Medved,Ljilja Knežević....?


Na kojoj poziciji igraš?


Omiljena klopa i piće?



Reprezentativke Srbije!
Zlata Paplacko,sad ima preko 40 godina.Prije godinu dana igrala je negdje u Backoj Palanci,sada mislim da nije vise igrac.
Tanja Medved koliko ja znam u Zajecaru.
Ljiljana Knezevic u Jagodini,to sam sad provjerila.

Na poziciji pivotmena.

Kapucino;kasasti multivitaminski sokovi;crno vino i od koktela long ajledn.
Corbice;sve vrste spageta i paste;palacinke sa nutelom,bananama i plazmom;Karadjordjevu sniclu...:D


Troja ::Koje filmove volis da gledas?
Ko ti je omiljeni strani glumac/glumica?
Da li imas ikakvih poroka?
Postoji li osobina koju bi voljela da promijenis kod sebe?


Americke komedije;romanticne(prije svega Ruske);kriminalisticke;Balkanske ratne filmove.

Antony Hopkins i Jack Nicholson;Sophia Loren

Nemam poroke,ne volim da zavisim ni od cega.

Zelim da budem manje samokriticna i bolje organizovana.

Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Pon Okt 17, 2011 6:32 am

Da li si ikad pozeljela da se bavis i nekim drugim sportom? Kojim?
Da li redovno pratis na televiziji rukometne utakmice?
Koliko si zbog sporta izostajala iz skole, da li ti je stvarao probleme?
Cime prolazis u skoli, tj. kakav si ucenik?
Da li preveriras sportski stil oblacenja ili neki drugi?
Kakva si u ostalim sportovima?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Pon Okt 17, 2011 10:02 pm

Da li si ikad pozeljela da se bavis i nekim drugim sportom? Kojim?

Nisam.

Da li redovno pratis na televiziji rukometne utakmice?

Volim da otpratim utakmice Lige sampiona,Evropskog i svetskog prvenstva i u muskim i u zenskim selekcijama.Ostale rijetko odgledam.

Koliko si zbog sporta izostajala iz skole, da li ti je stvarao probleme?

Narvano.Pogotovu u prvom razredu dok profesori nisu vidjeli kako to funkcionise,jer u gimnaziji nisu navikli da ucenici imaju tu vrstu angazovanja.
Desavalo se da iz rukometnog saveza salju zahtjeve i molbe da budem pitana prije ostalih,jer cu biti odsutna ponekad i do 20ak dana prije polugodja,zbog potreba reprezentacije npr. u Turskoj,Madjarskoj...
Da ne racunam to sto se desavalo da imamo dva treninga dnevno od po 2h,a da u medjuvremenu stizemo u skolu...

Cime prolazis u skoli, tj. kakav si ucenik?

Sve tri godine sam bila vrlodobra,sa prosjekom oko 4.00.

Da li preveriras sportski stil oblacenja ili neki drugi?

Imam neki svoj lezerni stil i ne bih mogla da okarakterisem kao sportski ili neki drugi.Volim da se skockam kad imam motiv :) ali nisam pretjerano opterecena.
Medjutim,ponekad sam uslovljena i sportskim stilom koji mi isto odgovara,mada smatram da se i njemu moze dodati nota zenstvenoga,kad se to hoce.

Kakva si u ostalim sportovima?

Fudbal nikako :),odbojka je lijepa,nju volim,kosarka mi se ne svidja ali mogu da je odigram solidno :),borilacke sportove ne volim.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Pon Okt 17, 2011 10:35 pm

Ne znam da li ima ogranicen broj pitanja, koje neki clan moze postaviti, ali kako ti odgovoris, meni napamet padnu nova :P

- Kako tvoje bavljenje sportom utice na tvoj drustveni zivot?
- Da li te je nekad sport izvukao od nekog testa u skoli, ispitivanja... Da li mislis da su u tom slucaju drugovi iz razreda bili ljubomorni?
- Cesto se desava da se neko ko se bavi sportom ne moze prepoznati kad se spremi da ide u neki klub. Je li spadas u takve ili si ipak prepoznatljiva i sa dosta sminke?
- Smatras li da bi ocjena iz sporta u skoli trebala ulaziti u prosjek ili bi trebala biti opisna?
- Koje zemlje si sve obisla zbog sporta?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Pon Okt 17, 2011 11:46 pm

Broj pitanja jeste ograničen, 20 može da postavi jedan član. Brojao sam, ti si za sada postavila 17 pitanja. Zato ja pišem brojeve pored pitanja. Wink


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Pon Okt 17, 2011 11:51 pm

Aha, nisam vidjela, mislim da u pocetku nije bilo napisano. Jadna Virginija, sad zna da joj slijedi jos 3 :buahahhaha:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Pon Okt 17, 2011 11:53 pm

U pravu si, nije bilo napisano 1. dana, ali sam ja već drugog dodao. Wink Vidim da ti je baš inspirativna. :D


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Virginija_Woolf Uto Okt 18, 2011 4:50 am

Kad sam vec pristala,pitaj slobodno. :ahda:
Kako tvoje bavljenje sportom utice na tvoj drustveni zivot?

Sigurno je da sam propustila rodjendane,zurke,cesto i druzenje na ulici ili posle skole...ali ne mislim da sam ni u kakvom minusu i da sam sve to uspjela da nadoknadim onda kad sam slobodna jer imam dosta energije. :gogogo:

- Da li te je nekad sport izvukao od nekog testa u skoli, ispitivanja... Da li mislis da su u tom slucaju drugovi iz razreda bili ljubomorni?

Nisam primijetila ljubomoru,a ne mislim ni da su imali razloga jer sve sto sam uspjala da izbjegnem,kasnije sam morala da nadoknadim.Jenom sam primijetila ljubomoru ali bila je u pitanju ocjena iz fizickog. :P

- Cesto se desava da se neko ko se bavi sportom ne moze prepoznati kad se spremi da ide u neki klub. Je li spadas u takve ili si ipak prepoznatljiva i sa dosta sminke?

Nisam prepoznatljiva,uglavnom su se ljudi prijatno iznenadjivali u takvim situacijama,ali mislim da su vec svi navikli.


- Smatras li da bi ocjena iz sporta u skoli trebala ulaziti u prosjek ili bi trebala biti opisna?

Mislim da treba da ulazi u prosjek.

- Koje zemlje si sve obisla zbog sporta?

Turska,Madjarska 2 puta,Italija,Austrija,Svedska i ako Srbiju racunam. :D
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Uto Okt 18, 2011 5:18 am

Španske serije?
Tvoj najveći san?
Imaš li kućnog ljubimca?
Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 34
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 4 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu