Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jarac u ljubavi

5 posters

Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Jarac u ljubavi

Počalji od Still_dreaming Čet Feb 04, 2010 11:12 am

Ljubav:

Sklonost ka romantici i suptilnost kod ovih muškaraca je jednako izražena kao kod prosečnog drveta. Ne očekujte od njih šetnju po mesečini, serenade ispod prozora niti to da će imati razumevanje za bilo koju od Vaših želja i fantazija koja je u koliziji sa zdravim razumom. Smiren i proračunat, bez trunke brzopletosti, Jarac ne počinje da zavodi pre nego što je procenio uloge. Drugim rečima, da je princ bio Jarac u horoskopu, Pepeljuga ne bi imala nikakve šanse, ali baš nikakve. Ipak, Jarac nije grub, naprotiv, on je veoma nežan i strastven, iako tu strast neretko u dugim vezama rado menja za odanost i prijateljstvo. Škrt u izjavama ljubavi, on jednom kada kaže da Vas voli, voleće Vas zauvek. Dakle, ako želite dobar vetar, mirno more i sigurnu luku, pre svega, Jarac je pravi čovek za Vas.

Kada vole, žene Jarčevi vole duboko i iskreno, bez trunke premišljanja toliko svojstvenog lepšem polu i vole do kraja. Ipak, prvi prvom susretu sa ovim damama naići ćete na hladnoću i nepristupačnost, stav koji je posledica straha od mogućnosti da ostanu povređene. Ono što muškarac Jarac pruža, žene u ovom znaku traže, a to su upravo sigurnost, utočište i mnogo ljubavi. Zadovoljna, ona postaje Vaša dobra vila, žena iz snova, spremna da ispuni svaku Vašu želju. U krevetu nije tigrica, ali nije ni koza. Iako bez mnogo mašte, sposobna je da uči i ako ste dovoljno dobri, preplašeno jagnje postaće ljubavnica par ekselans.

Odlučnost i nepromenljivost čini Jarčeve jednim od ne tako velikog broja znakova Zodijaka koji su u stanju da ostvare kvalitetnu vezu sa osobama u znaku Škorpije. Manje iznenadjujuća, ali ništa manje realna i moguća je veza sa Ribama, dok su Rakovi, Device i Bikovi idealni partneri.
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od Still_dreaming Pet Avg 13, 2010 11:42 am

Still_dreaming ::
Sklonost ka romantici i suptilnost kod ovih muškaraca je jednako izražena kao kod prosečnog drveta. Ne očekujte od njih šetnju po mesečini, serenade ispod prozora niti to da će imati razumevanje za bilo koju od Vaših želja i fantazija koja je u koliziji sa zdravim razumom. Smiren i proračunat, bez trunke brzopletosti, Jarac ne počinje da zavodi pre nego što je procenio uloge. Drugim rečima, da je princ bio Jarac u horoskopu, Pepeljuga ne bi imala nikakve šanse, ali baš nikakve. Ipak, Jarac nije grub, naprotiv, on je veoma nežan i strastven, iako tu strast neretko u dugim vezama rado menja za odanost i prijateljstvo. Škrt u izjavama ljubavi, on jednom kada kaže da Vas voli, voleće Vas zauvek. Dakle, ako želite dobar vetar, mirno more i sigurnu luku, pre svega, Jarac je pravi čovek za Vas.

Odlučnost i nepromenljivost čini Jarčeve jednim od ne tako velikog broja znakova Zodijaka koji su u stanju da ostvare kvalitetnu vezu sa osobama u znaku Škorpije. Manje iznenadjujuća, ali ništa manje realna i moguća je veza sa Ribama, dok su Rakovi, Device i Bikovi idealni partneri.

Podvučeno je tačno, a boldovano je tačno od reči do reči. Ostalo manje-više... Mislim da sam baš romantičan, al tu možda i podznak igra svoju ulogu... Sad ću da skoknem do njega da vidim... :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od Teixos Pet Maj 20, 2011 11:52 pm

Apsolutno se slazem sa Still-om. Na istom mestu bih stavio bold i podvukao. :) Ali ova rečenica mi se posebno dopala:
Ako želite dobar vetar, mirno more i sigurnu luku, pre svega, Jarac je pravi čovek za Vas.
Heheheheh :D
Teixos
Teixos
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1273
Muški Jarac Godina : 34
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od horoskop Pet Sep 23, 2011 11:47 pm

"Bravo, bravo, ako želite dobar vetar, mirno more i sigurnu luku......To smo mi rođeni u znaku Jarca....Ponovo da se rodim želela bih samo da se rodim u ovom istom znaku...Nezamenljiv je


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Sub Sep 24, 2011 1:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zabranjeno je pisanje isključivo velikim slovima.)

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od Born to die Pon Avg 20, 2012 12:15 am

"Ipak, prvi prvom susretu sa ovim damama naići ćete na hladnoću i nepristupačnost, stav koji je posledica straha od mogućnosti da ostanu povređene. "
Romanticne,ali to dobro kriju :)

Imam knjigu sve o Jarcu,
kupila sam iako ne verujem u horoskop,ali u ovo opisivanje osobe na osnovu horoskopskog znaka,
videla sam da ima istine :)
Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od Ivana_ Pet Jul 25, 2014 1:04 am

Still_dreaming ::Kada vole, žene Jarčevi vole duboko i iskreno, bez trunke premišljanja toliko svojstvenog lepšem polu i vole do kraja. Ipak, prvi prvom susretu sa ovim damama naići ćete na hladnoću i nepristupačnost, stav koji je posledica straha od mogućnosti da ostanu povređene. Ono što muškarac Jarac pruža, žene u ovom znaku traže, a to su upravo sigurnost, utočište i mnogo ljubavi. Zadovoljna, ona postaje Vaša dobra vila, žena iz snova, spremna da ispuni svaku Vašu želju.
Kako je ovo tačno!!! :) Ja sam koza 1.1. :) Ali duboko verujem da imam više osobina svog podznaka, možda čak ne ni to... jer sam jako emotivna, toliko da svojeglavost popušta pod naletom emocija i gubi se kao pena. Ovo za voljenje je tačno, mi se dajemo celi, mada je to jako loše po nas jer kad daš sve od sebe, pa i sebe samog na kraju ti kad ode - partner odnese Tebe! I ti ostaneš u bunilu koje nikome ne bih preporučila. Što je najgore - meni se čini da svaki put kad volim ja dam još više nego prethodni put, volim još luđe, još dublje, toliko predano, iskreno, detinje, čisto sa svime što ljubav kao načelo ima i ne umem da objasnim odakle mi više snage za takve poduhvate. Nadam se da ću jednom sresti nekoga ko će biti vredan svega toga i ko će u tome umeti da uživa, a želim samo da me volim makar pola ili trećinu negoli ja njega. Eto :) Ne zovu nas džaba ''Jarac živoderac'' :D :buahahhaha: 


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jarac u ljubavi Empty Re: Jarac u ljubavi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu