Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

2 posters

Ići dole

Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) Empty Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

Počalji od polly88 Pon Okt 14, 2013 5:27 am

Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) Eterna11

Godina: 2004.
Režija: Michael Gondry
Scenario: Charlie Kaufman, Michel Gondry, Pierre Bismuth
Uloge: Jim Carrey, Kate Winslet, Tom Wilkinson, Elijah Wood, Mark Ruffalo, Kirsten Dunst




Kakvi su vaši utisci nakon pogledanog filma?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) Empty Re: Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

Počalji od Still_dreaming Uto Dec 15, 2015 10:26 am

Večni sjaj besprekornog uma (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) Tumblr_n4p91soGhq1sep00so8_500

Ovo sam baš davno gledao i znam da me je film baš jako drmnuo, ali ne znam zašto nisam odmah komentarisao. Priča je baš originalna i sve vreme sam saosećao sa glumcima, od početka do kraja, iako se radi o nekoj vrsti naučne fantastike. I posebno dobar momenat mi je to što je, bez obzira na voljnu odluku da se izbrišu iz života jedno drugog ipak presudilo nešto jače od razuma, tj. što je razum (sećanje) sasvim izbrisan i što su se vratili "na početak".


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu