Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 17, 2020 12:34 pm

What Women Want, romanticna komedija sa Mel Gibsonom i Helen Hunt u glavnim ulogama.  Prijalo mi je ponovo odgledati ovaj mastoviti i duhoviti film.

Bodyguard, film sa Kevinom Costnerom i Whitney Houston u glavnim ulogama.  Odgledala sam ga uglavnom zbog Kevina, ali mi je ovaj film previse sladunjav i nikako jedan od njegovih glavnih ostvarenja.  Vrijeme ga je pregazilo.

27 Dresses sa Katerine Heigl u glavnoj ulozi.  Ovaj film mi je bio simpatican.  Ima svoje drazi.

Ant Man sa Michael Douglasom u glavnoj ulozi.  Prica o super heroju koja moze biti simpaticna zabava.  Malo naivno sve u svemu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 19, 2020 12:36 am

Wind River sa Jeremy Rennerom i Elizabeth Olsen. Odlican film. Kada u indijanskom rezervatu pronalaze u snijegu tijelo mlade indijanke koja je bila silovana pocinje istraga. Odlican izbor glumaca i prica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 26, 2020 9:20 am

Knight and Day sa Tom Cruiseom i Cameron Diaz. Parodija spijunskih filmova sa dosta humora. Lijepo me je razonodio.

King’s Choice, norveski film o prvim danima njemacke invazije Norveske u Drugom svjetskom ratu i odluci norveskog kralja da ne prihvati savez sa nijemcima uz priznanje kvislinske vlade. Malo spor film, ali opet mi je prijao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Avg 28, 2020 8:09 am

Paycheck, naucno-fantasticni akcioni film sa Ben Affleckom i Ummom Thurman u glavnim ulogama.  Odlican film.  Izuzetno talentovanom naucniku brisu pamcenje nakon obavljenog posla i on pokusava da rekonstruise tri poslednje godine svog zivota uz pomoc sitnica koje je sam sebi poslao prije nego sto mu je izbrisano pamcenje.

Closed Circuit, izvrstan engleski film sa Ericom Banom i Rebecom Hall u glavnim ulogama.  Sudjenje teroristi se ispreplice neocekivano sa zbivanjima u spijunskoj sluzbi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Avg 29, 2020 8:58 am

Marni, film Alfreda Hitchcocka sa neobicnim zapletom. Glavni lik je djevojka koja krade od svojih poslodavaca. Jednog dana dolazi u firmu ciji je vlasnik prepoznaje kao osobu koja je pokrala njegovog poslovnog saradnika. Interesantan film koga vrijeme nije pregazilo. Jedino sto je naivno prikazano je scena pada sa konja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Sep 02, 2020 1:24 am

The Face of Love, film sa Anette Benning, Edom Harrisom i Robinom Williamsom u glavnim ulogama. Ljubavni film sa neobicnim zapletom. Kada suprug zene koja je vrlo sretna u braku naprasno umire ona ne moze da prihvati cinjenicu da je on nestao iz njenog zivota. Jednog dana susrece slikara koji izgleda kao brat blizanac njenog preminulog supruga. Prvi dio filma je odlican, a i kraj, ali je rasplet malo nespretno odradjen.

The Dead Pool, film o Dirty Harryju sa Clint Eastwoodom u glavnoj ulozi. Psihopata ubija poznate licnosti. Dobar dio filma je dobar, ali se pretjeralo sa negativnostima, pa mi je ovo ipak jedan od njegovih slabijih filmova.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Sep 03, 2020 8:20 am

Argo, odlican istorijski akcioni film sa Ben Affleckom.  Gledala sam ga prije i zapamtila samo da mi se film jako dopao.  I zaista - film je odlican.  Desava se krajem sedamdesetih kada je bila revolucija u Iranu i sest clanova americke ambasade izbjeglo iz americke ambasade i sakrili se.  Jako dobar film koji definitivno preporucujem.

The Fisher King sa Jeff Bridgesom i Robin Williamsom.  Tezak film koji se srecom zavrsava relativno sretno.  Treba imati stvarno mnogo strpljenja i dobre zivce da se odgleda. Williamsova supruga biva ubijena u restoranu i on prolupa. Ironijom sudbine pomaze mu covjek koji je indirektno kriv za ubistvo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 05, 2020 9:13 am

Juliette, Naked, film sa Ethan Hawkom i Rose Byrne.  Vrlo dobar film s dusom o muzicaru ciji je relativni uspjeh daleko za njim.  On se pocinje dopisivati sa djevojkom svog velikog obozavatelja.  Preporucujem onima koji ne zude za mnogo akcije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Sep 15, 2020 3:57 am

Sinoc pogledasmo Grease sa Oliviom Newton John i Johnom Travoltom. Lijepa muzika (uglavnom) i simpaticna prica.

Nedavno smo gledali i The Postman sa Kevinom Costnerom. Distopijski film sa vrlo lijepom i optimisticnom pricom i porukom. Radnja se desava u buducnosti, nakon velikog rata. Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Sep 15, 2020 4:00 am

Nedavno sam gledala i izvrsnu komediju Twins sa Arnoldom Shwartzenegerom i Danny de Vitom. Fenomenalna razbibriga o dva brata blizanca koje sudbina razdvaja pri rodjenju i ponovo spaja godinama kasnije.

The Big Lebowski, cudni film sa Jeffom Bridgesom koji mi se nije previse dopao, mozda najvise zato sto su glavni likovi leziljebovici koje sudbina uplice u neobicne zivotne situacije. Nikako mi se nije dopadalo ponasanje glavnih likova, pa nisam mogla da se uzivim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 20, 2020 8:03 am

Terminator: Dark Fate, najnoviji iz serije filmova o terminatoru sa Arnoldom Shwarzenegerom i Lindom Hamilton. Dobar film, ali se pretjeralo sa scenama akcije i borbe. Ipak mi je mnogo bolji od filmova sa slicnom tematikom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 21, 2020 6:59 am

Bridesmaids, po meni osrednji film. Ideja i neki elementi filma su dobri, ali se pretjerivalo sa nekim negativnim scenama. Da su ih skratili i napravili sat i po filma umjesto filma od dva sata bio bi sasvim dobar film. Jedna od dvije drugarice iz siromasnih porodica se zaruci za muskarca iz relativno bogate porodice sto vodi laganom slabljenju prijateljstva izmedju njih dvije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 21, 2020 9:21 am

The Good Liar, fenomenalan film iz 2019-te sa Helen Mirren i Ian McKellenom u glavnim ulogama. Film ima izvrsnu pricu, izvrsnu glumu i uopste sve sto se moze imati. Ostarjeli prevarant pokusava zavesti zrtvu ne bi li od nje izmuzao pare. Apsolutno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Sep 22, 2020 7:44 am

Nakon onog izvrsnog filma od juce danas odgledah maksimaln glup film Greta iz 2018-te. Prica je glupa sa mnogo sadizma i sa pravom je film nazvan trecerazrednom Fatalnom Privlacnoscu. Jako mi je zao sto sam protracila sat i po gledajuci ovu glupost. Ironija je sto je gluma dobra, ali nista ne bi moglo spasiti ovu pricu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 27, 2020 7:23 am

Wall Street: Money Never Sleeps, film sa Michael Douglasom, Shea La Beaufom i Carrey Mulligan u glavnim ulogama. Dobro napravljen film koji govori o mahinacijama u svijetu finansija. Dobra gluma, dobri glumci, izvrsni enterijeri i eksterijeri - bas sam uzivala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 28, 2020 8:09 am

Motherless Brooklyn, film sa Edwardom Nortonom u glavnoj ulozi, a on je takodje napisao scenario po knjizi, producirao i rezirao.  Film me je strasno nervirao u pocetku jer glavni lik ima neki poremecaj, pa se cudno ponasa, ali je prica zapravo izvrsna (beskrupuloznost graditelja Njujorka prema siromasnim bijelcima i crncima iz siromasnih naselja itd) i zapravo je upravo taj cudni poremeceni lik uspjeva razotkriti.  Odlican film.  Takodje glume i Alec Baldwin, Williem Daffoe i Bruce Willis.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 05, 2020 1:06 am

The Great Gatsby sa Leonardom di Capriem. Odlican film. Uvijek me rastuzi ova prica i nacin na koji je njegova cista ljubav dovela do njegovog unistenja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 05, 2020 9:14 am

Two Faces of January, izvrstan film sa Viggom Mortensenom i Kirsten Dunst u glavnim ulogama.  Film se desava 50-tih i uradjen je u stilu filmova Alberta Hitchcocka.  Vrlo dobra prica koja pocinje u Grckoj slucajnim susretom turistickog vodica koji je sitan prevarant i bogatog americkog para.  Film je potpuno nepredvidljiv i vrlo interesantan, bez trenutka praznog hoda.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 06, 2020 7:59 am

From Here to Eternity, film iz 1953-ce sa Montgomery Cliftom, Frank Sinatrom, Burt Lancesterom, Deborom Kerr u glavnim ulogama. Film govori o americkoj vojsci na Havajima uoci Drugog svjetskog rata. Film je solidan, ali mi i nije bas za osam Oskara.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 07, 2020 9:28 am

Free State of Jones, izvrstan film sa Matthew McConaugheyem u glavnoj ulozi.  Film je zasnovam na istinitim dogadjajima i desava se za vrijeme i poslije americkog gradjanskog rata u americkoj drzavi Mississippi.  Rasizam, borba protiv ropstva i jednaka prava ispricana na interesantan i mocan nacin.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 10, 2020 10:43 am

Happy Gilmore, film sa Adamom Sandlerom. Prilicno glupava komedija.

Robin Hood iz 1991-ve sa Umom Thurman kao Lady Marion. Mnogo losiji film od filma snimljenog iste godine sa Kevinom Costnerom. Otprilike kao da je neko nespretno napravio film od pozorisne predstave. Scene macevanja naivne, a nisu mnogo bolji ni neki dijalozi ili muzika.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 14, 2020 9:33 am

Crocodile Dundee I i Crocodile Dundee II.  Vrlo simpaticni filmovi sa dozom humora, ljubavne price, kriminala i avanture.  Sarmantni glumci (Paul Hogan, Linda Kozlowski) i dobar scenario.  Odlicni za razonodu.

Lucy, izvrstan naucno fantasticni film sa Scarlet Johannsen i Morgan Freeman u glavnim ulogama.  Vrlo mastovit film zasnovan na prici o novoj drogi koja omogucava onima koji je uzmu da budu jaci i koriste mnogo veci procenat mozdanih sposobnosti.  Izvrsno realizovan film.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Okt 15, 2020 7:26 am

Adjustment Bureau, izvrsna ljubavna prica ispricana kao naucno-fantasticni film sa Matt Damonom i Emily Blunt u glavnim ulogama.  Kada se mladi politicar i plesacica zaljubljuju jedno u drugo visa sila, zvana Adjustment Bureau, koja mijenja ljudske sudbine uplice se u njihove zivote.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 18, 2020 9:19 pm

Zoolander, potpuno otkaceni film o svijetu mode sa Ben Stillerom i Owenom Wilsonom.   Vrlo neobican film isprican sa dozom humora i kritike svijeta mode i iskoristavanja siromasnih zemalja Azije za jeftinu proizvodnju garderobe i velike profite.  Ko voli Stillera i Wilsona voljece i ovaj film.

Ghost in the Shell, naucno-fantasticni film sa Scarlet Johanssen u glavnoj ulozi.  Radnja se odvija u svijetu buducnosti i Scarlet je prva uspjesno stvorena osoba stvorena usadjivanjem mozga nastradale osobe u tijelo robota.  Njen zadatak je borba protiv terorizma.  Film je napravljen po japanskom stripu i ima nekih vrlo dirljivih momenata.  Meni se jako dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 19, 2020 9:55 am

Man on Fire, krimic sa Denzelom Washingtonom, Christopher Walkenom i Dakotom Fanning iz 2004-te. Radnja se odvija u Latinskoj Americi gdje su svakodnevne otmice uz trazenje otkupa. Film je solidan, a mogao je biti i veoma dobar sa malo manje nasilja i bez nekih dijelova filma sa ubrzanim istrzanim scenama koje su valjda trebale da docaraju haos u toj zemlji, a meni su licno isle na zivce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu