Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo na ivici ljubavi

+5
Dora_Mar
zanesena
Mima
ces@ric@
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Still_dreaming Ned Apr 04, 2010 11:17 am

Očekujemo da je prijatelj tu uvek kad nam treba i, hteli mi to ili ne, polako počinjemo da zavisimo od njegove svakodnevene pažnje. Svakodnevno imamo potrebu da pričamo, da se družimo i podelimo sve svoje strahove, želje, tajne i mašatanja sa prijateljem. Ali ponekad se uplašimo sebe kad nam se učini da prijatelj više nije samo prijatelj, kad shvatimo da osećamo nešto više od prijateljstva. Pokušavamo to osećanje da odgurnemo od sebe, ali shvatamo da bi možda uspeli u tome samo kad bi prijatelja odgurnuli od sebe. A to je već previše...

Bili ste nekad na toj granici između prijateljstva i ljubavi?
Šta ste uradili?
Dopustili ste sebi da pređete tu granicu i rizikovali da izgubite prijatelja ili ste sve sačuvali za sebe?
Ili se možda trenutno ta borba vodi u vama?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od ces@ric@ Ned Apr 04, 2010 11:24 am

Bila na granici, presla granicu, pokajala se, shvativsi da mi nikad nije ni bio prijatelj i da je od mene samo jedno htio. Tako da mi se jos uvijek vrti ona pjesma "... bili smo drugovi, pa ljubav probali, pa sad nijedno, ni drugo". Mislim da moze biti prekrasno ako vam je osoba istinski prijatelj i da se treba usuditi rizikovati.

U meni se ponovo vodi slicna borba, ali se trenutno, poucena losim iskustvom ne usudjujem


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Mima Pon Apr 05, 2010 9:12 am

Bili, presli, jos uvek trajemo :):

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od zanesena Pon Maj 03, 2010 7:12 am

Trenutno sam u toj borbi...ali nemam hrabrosti za taj jedan korak preko granice prijateljstva...neizmjeran je moj strah jer ne bih znala da funkcionisem bez njega...ne mogu da zamislim dan bez njega, nasih kafa, prica...cutim i zelim...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Dora_Mar Sre Jan 26, 2011 6:05 am

Bila na granici,pa zadrzala u sebi jer nisam htjela da izgubim prijateljstvo,a onda on bio na ivici i priznao i izgubilo se to sto smo imali...nazalost.... mebiro_01.gif
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Modesty Ned Jan 30, 2011 1:11 pm

ces@ric@ ::Bila na granici, presla granicu, pokajala se, shvativsi da mi nikad nije ni bio prijatelj i da je od mene samo jedno htio. Tako da mi se jos uvijek vrti ona pjesma "... bili smo drugovi, pa ljubav probali, pa sad nijedno, ni drugo". Mislim da moze biti prekrasno ako vam je osoba istinski prijatelj i da se treba usuditi rizikovati.

Eh,ces@ric@.... doziveh slicnu sudbinu.. :cccry:

Na veliku zalost dopustila sam sebi da predjem tu granicu... lomila sam se pola godine i govorila mu da je bolje da sacuvamo ovo sto imamo, da mozda ne bi opstali i kao da sam znala. Presli smo granicu i pocela sam da gledam drugim ocima...ali nije potrajalo.
Izgubila sam ljubav, izgubila sam prijatelja...lagala bih kad bih rekla da mogu da nastavim kao pre,ne sad...bar ne neko vreme...a sto je najgore odrasli smo u istom kraju, druzimo se od detinjstava, isto nam je drustvo i vidjacu ga htela to ili ne...

Modesty
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 36
Ženski Datum upisa : 24.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Troja Pet Mar 11, 2011 2:13 am

Iskusila sam to, presla granicu, i za tu osobu se i udala! Bio je, i ostao, moj veliki prijatelj i zivotni oslonac. Mislim da bi mi zivot bio mnogo tezi da se nismo sreli.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Dora_Mar Pet Maj 06, 2011 7:29 am

Opet mi se isto desava Shocked . Hocu da oredjem granicu!! Surprised viannen_39.gif
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od pahuljica Uto Jul 26, 2011 12:24 am

Da, desilo mi se.... Dugo smo se druzili, bilo nam je zabavno, prelepo kad smo zajedno, super smo funkcionisali, i ljudi su me stalno zapitkivali da li smo zajedno, mnogo smo slatki itd. Posle nekog vremena sam se zamislila nad tim komentarima.. obratila paznju, i shvatila da smo srodne duse... a nekako mi se cini da je i on to shvatio u istom trenutku... Bilo je prelepo, ali se zavrsilo... i stalno govorim ljudima da je bilo vredno svega... Postali smo pre svega jos bolji prijatelji...
Kada se zavrsilo, ostali smo u nekom kontaktu, ali nije to to. On se mnogo izmenio, i sada, sa distance od 3 godine, slobodno mogu reci da so se oboje mnogo izmenii, i da sada ne odgovaramo jedno drugom ni kao prijatelji. Bolje je ovako.
Da, sada sam opet u takvoj situaciji, i plasim se da rizikujem, jer ga zelim pored sebe za ceo zivot... ovako mi je sigurnije...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Ivana_ Pet Jun 19, 2015 11:42 pm

Pa desilo mi se, živ sam čovek, normalno. :D Kad sam već na granici ja je uvek pređem, jelte. Čini mi se drugačije ne bih bila ja. Ali nikad nisam imala ozbiljnu vezu koja se izrodila iz prijateljstva.
Nakon izvesnog vremena uvek bi se ispostavilo da to prosto ne ide i ne funkcioniše - te bi se vratili na normalnu liniju drugarskih odnosa. S moje je strane uvek to bilo isto. Ništa mi se tu nije menjalo, da sad ja budem hladna ili nešto. Nisam nikada prekinula druženje. Niti bila toliko zaljubljena u druga da mi je mučno i bolno da bih zbog toga morala otići. E sad, da li je neko od njih mene voleo ili ne, zaista ne znam. Ali mislim da nije. givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo na ivici ljubavi Empty Re: Prijateljstvo na ivici ljubavi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu