Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskrenost: ima li je?

+7
Stephan^^
lado
amaranth
Bult
anika_panika
nexstosic
Catwoman
11 posters

Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Iskrenost: ima li je?

Počalji od Catwoman Pet Jan 29, 2010 9:22 am

Da li se i vama ponekad čini da, kada ste isuviše iskreni, to neko iskoristi protiv vas? Možda iskrenost u današnje vreme i nije nešto čime bismo mogli da se pohvalimo. I nije odlika mnogih ljudi. Kako biste to promenili? Da li ste uvek iskreni prema drugima (a i prema sebi)? Do koje granice, i s kim ste spremni da idete kada je u pitanju ovako retka osobina?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od nexstosic Sub Mar 27, 2010 4:05 am

sa najboljom drugaricom sam apsolutno uvek iskren i uvek kazem sta mi je na umu. do sad je mogla mali milion puta da iskoristi to protiv mene, ali se nije desilo, zahvaljujuci njenim osobinama i karakteru, i prosto je obozavam sto je bas takva kakva je.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od anika_panika Uto Jun 15, 2010 8:13 pm

Meni je uzor za iskrenost moj verenik! On je iskren i kada je to na njegovu štetu! smajli-bravo.gif U poslu, u porodici, u ljubavi... uvek će vam reći samo ono što zaista misli! Nekada mu se to obije o glavu, ali generalno to je recept za uspeh na svim poljima.
Kada mu kažem da ne zaslužuje svako našu iskrenost, on mi odgovori da mi zaslužujemo da budemo iskreni prema sebi i govorimo ono što mislimo! clapping.gif
anika_panika
anika_panika
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 121
Ženski Ovan Godina : 40
Lokacija : small town
Datum upisa : 10.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Bult Pon Jul 12, 2010 10:06 pm

Ja pokusavam uvijek da budem iskren, mada nekad nije lose nesto i presutiti.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od amaranth Pon Jul 26, 2010 11:16 am

Iskrenost se nagradjuje iskrenoscu, pa shodno tome, ko je iskren prema meni uziva moju iskrenost.
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od lado Sub Sep 11, 2010 11:44 am

Trudim se da uvek kazem istinu i samo istinu.Mada mi se mnogo puta obilo o glavu..ispadne da je bolje da sam lagala.
Ponekad osetim da nije momenat da je saopstim pa je ostavim i kazem kasnije.
lado
lado
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 16
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Stephan^^ Ned Sep 26, 2010 9:53 am

Kod mene je problem,sto sam iskren i govorim svima sve u lice.
Nazalost n cjene mnogi iskrenost,pa mi se ponekad obije o glavu.
Stephan^^
Stephan^^
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 29
Muški Rak Godina : 29
Lokacija : San Francisco
Datum upisa : 27.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Neyra Ned Sep 26, 2010 8:34 pm

pa iskrena sam onoliko koliko mogu biti
mada se tu uvijek nadje lazi, kao i kod svih ljudi
Neyra
Neyra
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 24
Ženski Vaga Godina : 33
Datum upisa : 26.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Ireth Ned Okt 03, 2010 10:00 pm

Iskrena nisam ni prema sebi kada je istina previse okrutna... Tada se, kao veciti optimista, nadam najboljem i lazem sebe... Prema drugima jesam, kada smatram da to mogu da podnesu... Ako sam procenila da ne mogu, suzdrzacu se od komentara.
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Troja Sre Mar 16, 2011 9:22 pm

Mislim da sam ja veoma iskrena osoba. To sto kazem, uvijek ce biti ono sto i mislim, osim ako smatram da bih govorenjem istine mogla nekoga povrijediti, u kom slucaju cu mozda nesto precutati. Cini mi se da kao i ireth znam samu sebe zavaravati nekada, i predociti sebi neke stvari u boljem svjetlu, nego sto to one stvarno jesu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Virginija_Woolf Ned Nov 13, 2011 11:15 am

Ne vjerujem u totalni iskrenost i mislim da ne postoji.Posebno kad govorimo o svojim osjecanjima ili mislima,jer nisu uvijek tako dobro organizovane i konkretne da se o njima moze govoriti.

U iskrenost u najuzem smislu vjerujem svim srcem!Nikad mi se nije desilo da na prvu loptu posumljam u istinitost necijih rijeci.Jer prosto vjerujem da ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bi bilo koji covjek slagao,pogotovu ako nicim izazvan sam zapocinje o necemu da govori.Jer nekako uvijek polazim od sebe.

Desavalo se da se uvjerim u neistinitost necijih rijeci,ali kod mene to ne djeluje tako sto ja vise nikom' necu vjerovat ili toj osobi.Jer mozda sledeci put nece slagati?!

O ovoj temi puno razmisljam u poslednje vrijeme i strasno me nervira sto mi bliski ljudi govore da sam naivna i da cu bolje proci ako sumljam dok se ne uvjerim u istinitost necijih rijeci.Ne,ipak vjerujem u istinitost dok se ne uvjerim u suprotno.
Ko zna,mozda mi zivot dokaze da sam ipak naivna,do tad cu vjerovat da smo svi iskreni onoliko koliko smatram da je moguce. Wink
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Troja Uto Nov 15, 2011 10:53 pm

Niti je dobro biti stalno ispunjen sumnjom i nevjericom, niti je dobro vjerovati u svasta. U prvom slucaju ides kroz zivot ispunjen sumnjom i gorcinom, u drugom si lakovjeran i kao takav se razocaravas u ljude. Potrebno je pronaci neku finu sredinu izmedju ove dvije krajnosti i vjerovati uz dozu opreza.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iskrenost: ima li je? Empty Re: Iskrenost: ima li je?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu