Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koncert za pamćenje

+5
polly88
Ireth
Maja
ces@ric@
Still_dreaming
9 posters

Zid :: Umetnost :: Muzika

Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Koncert za pamćenje

Počalji od Still_dreaming Sub Okt 02, 2010 3:22 am

Čiji to koncert ne biste propustili kada biste imali priliku da odete?
Koliko vremena pre početka biste bili na mestu koncerta?

I... Na kom koncertu do sada ste se proveli najbolje?
Ako možete, pokušajte da nam približite atmosferu i predstavite svoj doživljaj koncerta?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od ces@ric@ Sub Okt 02, 2010 7:25 am

Balasevicev koncert ne bih propustila. Bila sam jako davno zadnji put na njegovom koncertu, jos sam bila mala i slabo se cega sjecam. Ali sad da bude, definitivno bih isla.

Najbolji na kojem sam bila... pa ne znam, uvijek nesto fali. Ako je drustvo super, nije mi izvodjac nesto i suprotno. Ili je sve super, ali koncert vani, a vani pada kisa... No, eto nek bude Zdravkov koncert u Pragu. Drustvo ok, on fantastican, atmosfera odlicna, pica koliko hoces, plese se, igra... ma odlicno je bilo... Nije los ni zadnji njegov na Kosevu, samo je bilo onako vrijeme...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Maja Sub Okt 02, 2010 9:36 am

Koncert Sisters of mercy, kad sam bila treća godina srednje. To je jedini na kojem sam bila.
Samo ću reći ...fenomenomenalno! :amaranth:




Auuu, bre, baš slabo izlazim, jbt. Surprised
:buahahhaha: :buahahhaha:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Ireth Pon Okt 04, 2010 5:47 am

Ne bih propustial Three Days Grace i Bon Jovi ma nema sile :)

Najbolji su bili Stones-i na Uscu i Clapton u Areni... Clapton pogotovo :)
Stonesi su napravili spektakl kakav necu nikada zaboraviti. Jagger je pricao na srpskom sve vreme (pa makar i s papirica citao xD ) i stvarno su dinosaurusi dali sve od sebe :)

Clapton je bio potuno druga prica :) Bilo je toliko magije i toliko dobre muzike u atmosferi da sam bila potpuno opijena :)
Ireth
Ireth
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 182
Ženski Rak Godina : 33
Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od polly88 Ned Okt 10, 2010 4:49 am

Obožavam ići na koncerte, ali oni na koje stvarno želim otići su uglavnom preskupi... ili su izvođači već odavno mrtvi... ili ti bendovi već odavno ne postoje... Tako da se moram zadovoljiti ovime što se nudi u Osijeku. A na to se neću žaliti.

Najbolji dosad bio mi je koncert Rundek Cargo Trija. Na koncert sam išla "poslovno" s jednim kolegom. Imali smo besplatan upad, a za uzvrat sam ja trebala napisati izvještaj, a on napraviti nekoliko fotografija. U početku sam bila malo ukočena jer sam pokušavala upamtiti redoslijed pjesama, sve što su izvođači govorili, pratila sam reakcije publike... ali na kraju sam se napokon opustila i toliko uživala da nisam htjela da koncert završi. Ono što me najviše oduševilo i zbog čega sam i dan-danas pod dojmom jest to da je na pozornici bilo samo troje ljudi, a zvučali su kao ogroman orkestar! I pjesme su, naravno, bile savršene, Rundek baš zna pogoditi!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Nena Pet Okt 29, 2010 6:58 am

Koncert Kiki Lesendrica i Pilota u Areni,u oktobru...
Prepuna Arena,najbolja atmosfera je bila definitvno za pesmu LETO,dok je Kiki otisao da se presvuce,publika je uz instrumental otpevala refren pesme...
Bilo je fenomenalno,koncer za pamcenje...
Nena
Nena
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 6
Ženski Jarac Godina : 29
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Bult Uto Nov 02, 2010 3:51 am

Peter Gabriel u Wembley areni prije cetiri pet godina.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Maja Uto Nov 02, 2010 3:57 am

Jel to Peter na tvom avataru? :)

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Bult Uto Nov 02, 2010 3:59 am

Naravno. On je moj omiljeni muzicar.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Maja Uto Nov 02, 2010 4:08 am

Divno! :)
Odličan muzičar. Volela bih da sam i ja bila na tom koncertu, i meni je jedan od omiljenih.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od polly88 Pet Sep 16, 2011 5:41 am

Početkom 7. mjeseca bila sam s društvom na koncertu ruskog benda Arkona. Moja najbolja prijateljica ih obožava i dosta ih je slušala dok smo bile cimerice, tako da sam znala neke pjesme, a mjesec-dva prije koncerta i ja sam ih počela slušati i baš su mi se svidjeli. Koncert je bio u sklopu festivala pa je trajao možda malčice kraće nego da su oni sami nastupali, ali svejedno sam prezadovoljna.

Nekako smo se uspjeli progurati u prvi red (dobro, iskreno, došli smo skoro sat vremena prije :D), i skoro sam čitavu svirku provela okačena o ogradu, skačući i vrišteći (budući da se nisam potrudila naučiti riječi tekstova na ruskom). Posljedice: promuklost i masnice na nogama i rukama desetak dana... Ali vrijedilo je. Pjevačica je toliko energična da je to vrlo lako prenijela i na publiku. Budući da se radi o folk pagan metalu, nije bilo previše publike, nego baš obožavatelji benda, tako da je atmosfera bila odlična.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od ThePoet Pon Jul 30, 2012 10:45 am

Nisam bio na nešto puno koncerata, ali jedan i je ostao upečatljiv. To je koncert grupe Rammstein u Areni. Bilo je stvarno za pamćenje. Oni uživo sviraju identično kao CD-u, zvuče savršeno, a scenski efekti su bili zadivljujući.
Od domaćih pevača me oduševio Zdravko Čolić koji je divno animirao publiku i pevao perfektno. Takođe Riblja čorba.

Voleo bih kad bi Nightwish konačno došao u Srbiju, čekao bih u redu mnooogo pre početka koncerta, samo da budem što bliže. Za Florence i Epicu isto tako. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Troja Pon Jun 24, 2013 8:56 pm

Nekada davno obozavala sam Bijelo Dugme i mogu slobodno reci da su mi njihovi koncerti bili najdrazi jer sam se uvijek odlicno provodila.

U skorije vrijeme mi je u najljepsoj uspomeni ostala opera "Aida" koju sam gledala u Royal Albert Hallu. Ne samo sto je izvedba opere bila odlicna, nego su u jednom trenutku trubaci dosli bas do nasih loza, sto mi je bio poseban ugodjaj.

Od rok muzike izdvojila bih koncerte Simple Minds i Petera Gabriela kao one na kojima sam posebno uzivala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od ces@ric@ Pon Jun 24, 2013 9:03 pm

ces@ric@ ::Balasevicev koncert ne bih propustila. Bila sam jako davno zadnji put na njegovom koncertu, jos sam bila mala i slabo se cega sjecam. Ali sad da bude, definitivno bih isla.

Otisla sam na Balasevicev koncert 2011 i bilo je odlicno. Naravno, nase budale su ponovo prodale vise karata, nego sto je bilo mjesto, pa je bilo nabijeno i zagusljivo, tako da sam se u jednom trenutku zamalo onesvijestila. No, drustvo mi je bilo odlicno, a, naravno i Balasevic :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koncert za pamćenje Empty Re: Koncert za pamćenje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Muzika

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu