Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S knjigom na put

5 posters

Ići dole

S knjigom na put Empty S knjigom na put

Počalji od amaranth Sub Feb 26, 2011 6:01 am

Neki ljudi dok putuju vole da posmatraju predele koje ostavljau iza sebe, neki pak vole da spavaju, a neki da čitaju.
Kad god krećem na neko putovanje sa sobom ponesem par knjiga, nekako mi vreme brže prođe.

Koje su to knjige koje ste nosili ili bi poneli na putovanje?
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od zanesena Sub Feb 26, 2011 9:16 pm

Uvijek citam kad putujem...brze mi prodje vrijeme i tako lakse iskljucim sve ono sto se desava i prica oko mene.
Tesko bih sada nabrojala sve sto sam citala u toku putovanja....nosim sa sobom knjigu koju citam trenutno....u studentskim danima sam nosila literaturu koja mi je potrebna za neki ispit.
Sada uvijek putujem istim busom kad idem kod svojih, a posto uvijek citam vozac me zove citac. :)
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od Nelly Ned Feb 27, 2011 1:34 pm



Nezamislivo mi je da na put krenem bez knjige.
Knjiga je moja najbolja saputnica. Čitala sam sve i svašta na mojim putovanjima, jer sam nekada zaista često putovala.
Heseove knjige sam najradije i najčešće nosila sa sobom u tim prilikama.


Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od ces@ric@ Uto Jan 22, 2013 9:53 pm

Nosim knjigu sa sobom i kad duze putujem metroom ili kad znam da cu negdje duze cekati, a obavezno na putovanjima. Ne pamtim vise sta sam sve nosila sa sobom i citala u autobusu, avionu, autu, vozu... Obicno su to bile knjige koje sam trenutno citala. Zadnjih godina tako najvise i procitam. Jednom sam se prevarila kad sam uzela potpuno novu knjigu da citam u putu. Knjiga je govorila o spoznaji Allaha i kao takva nikako nije bila moj tip, no kako nisam nista drugo ponijela za put, procitala sam nekih stotinjak stranica


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od ces@ric@ Sre Feb 11, 2015 9:52 pm

zanesena ::Sada uvijek putujem istim busom kad idem kod svojih, a posto uvijek citam vozac me zove citac. :)

To mi se ovdje dopada, citanje u gradskom prevozu je sasvim uobicajno i niko nikog zbog toga ne zove "citac". Stavise, cini mi se da je ujutro u metrou vise ljudi koji nesto citaju nego onih koji cackaju po mobitelu :) Cak i djecu srecem da citaju. Pored gradskog prevoza, cita se u razlicitim redovima (za kartu, za vizu, kod doktora...). Ja najvise citam u putu.
Prosle sedmice sam fulila stanicu citajuci i zbog toga zakasnila na posao :buahahhaha:

No, u Sarajevu kad sam citala u gradskom prevozu to je primljeno kao "Vidi ove, ona je kao nacitana". Sto je najgore, onda meni bude neugodno sto citam, kao da radim ko zna sta.




"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od polly88 Sre Nov 11, 2015 6:51 am

Nažalost, ne mogu čitati dok se vozim jer mi bude muka već za nekoliko minuta. No to ne znači da ipak ne nosim knjigu sa sobom kada negdje putujem. Obično čitam na kolodvoru, u čekaonici... ovisi o tome gdje idem i koliko dugo ću negdje morati čekati. Ne smeta mi buka oko mene, valjda se previše uživim u svijet knjige.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

S knjigom na put Empty Re: S knjigom na put

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu