Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 7 od 19 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 02, 2015 9:00 am

Ivana_ ::Ja uvek gledam Srećne ljude. To me opušta. :)

TOO TOO

Porodicno blago - nisam ranije gledala, nije losa serija. Slicno kao "Bolji zivot" i "Srecni ljudi". Porodica Gavrilovic u mnogom podsjeca na Popadice, samo sto je Gavrilo daleko simpaticniji od gige :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Nov 21, 2015 9:57 am

Upravo sam odgledala kriminalističku seriju "Unforgotten". Odlična serija. Policija pronalazi leš koji je star 39 godina i započinje istragu zločina koji se odigrao 70-tih godina. Klupko se polako odmotava i zauvijek mijenja sudbinu mnogih ljudi. Potpuno neočekivan kraj serije. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pon Nov 23, 2015 5:19 am

Ally McBeal - gledala sam je nekad davno, ali neredovno i samo do neke sezone. Sad gledam ponovo sa momkom (ja gledam zbog komedije, on zbog advokata :) ) Simpaticna serija o prilicno nerealnim slucajevima i likovima, ali u svakom slucaju zabavna.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Dec 20, 2015 1:00 am

Upravo sam odgledala seriju "London Spy. Dobra serija koja počinje slučajnim susretom dva mlada čovjeka koji se završava vezom izmedju njih dvojice. Kada jedan od njih biva ubijen razotkriva se tajna njegovog rada za obavještajnu službu. Zašto je ubijen i kako priča je koja se polako razotkriva. Ben Wishaw koji je poznat kao Q iz poslednja dva filma o James Bondu dobar u glavnoj ulozi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od male Ned Dec 20, 2015 11:30 am

Pre neki dan sam skinuo 5 serijala Igre prestola i sada sam pri kraju drugog.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Ivana_ Pon Dec 21, 2015 12:01 pm

Gledam Karagul, Crnu ružu. I još uvek Elif. I još bih nešto tursko ali nemam vremena. :D Mnogo mi pomažu u učenju jezika. givenheart A i Crna ruža je fantastična serija, glumačka ekipa je besprekorna, svaki detalj je na mestu, scene sveže, emotivne ... Ne znam. Naginjem istoku više nego zapadu. Volim orijent.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od male Pet Jan 01, 2016 12:51 am

Odgledao 5 serijala. Malo sam razočaran jer je Džorž Martin preterao. Baš se opustio... Mad
Pisac je majstor za neočekivane, iznenađujuće pa čak i šokantne preokrete. Međutim, kada mu uđeš u kliše, opet sve znaš unapred. Već na polovini trećeg serijala, bio sam spreman za neočekivano. Čim vidim da nešto ide kao po loju, znam da će da izginu baš oni likovi koji su bili u centru radnje.
Sa druge strane, očekuješ da će ona ćurka sa zmajevima da se umeša i da začini radnju, a ona se švaleriše sa vođom "Drugih sinova" i nesposobna je da zavede red u gradu kojim upravlja. Od one male Arje Stark što hoće da bude ubica očekuješ nešto a ona se zaluđuje sa Bogom sa mnogo lica i razvlači radnju. Verska vojska i onaj sveti Vrabac su ćorsokak u knjizi i seriji. Smrt Džona Snežnog je bezvezna, ali i puštanje divljana da "prođu" bez neke jasne obaveze GDE idu i pod kojim uslovima je još bezveznija. Završetak kralja u pokušaju Stanisa je glup, ali sam opet očekivao. Tunjavost Sanse Stark me već nervirala pa mi je drago što se strmopizdila sa bedema tvrđave.
Najjači lik u seriji je Tirion Lanister - patuljak. Dopada mi se njegova ironija, sarkazam, alkoholizam i perverznost, ali i načitanost i sposobnost da se izbori sa problemima.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jan 01, 2016 1:10 am

Male što ne napisa ime serije koju si gledao prije svega. Mad

Ja sam ovih dana gledala Arne Dahl (švedska kriminalistička serija), Bridge seriju 3 (dansko švedska kriminalistička serija) i po koju epizodu serije Elementary (Sherlock Holmes u New Yorku).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 01, 2016 1:33 am

A Male pretpostavio da ce svi razumjeti po komentarima :)

Ja trenutno gledam The Big Bang Theory - nisu mi vise nesto pretjerano smijesni i The Nanny - mada me glavni lik izrazito nervira, volim seriju zbog batlera i C.C :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ThePoet Pet Jan 08, 2016 11:46 am

Trenutno pratim Brooklyn Nine Nine. Ova serija prati jedno odeljenje policije u Bruklinu i simpatična je američka komedija sa raznovrsnim likovima i odlična je za opuštanje. Ako ste gledali Parks and recreation ili The Office ovo bi trebalo da vam se svidi.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Feb 08, 2016 10:28 pm

Sinoc sam odgledala prve tri epizode serije "War and Peace" koju je BBC napravio po romanu Lava Tolstoja. Glavne uloge James Norton, Lily James I Paul Dano. Odlicna drama. Lijepo je podsjetiti se na sadrzaj knjige koju sam citala kao tinejdzerka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Mar 18, 2016 12:47 am

Sinoc sam odgledala tri epizode nove serije X-Files. Prve dvije su bile napravljene u stilu prethodnih serija, pune misterije itd, a treca je bila ziva provala, vise kao komedija nego serija o natprirodnim pojavama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Mar 22, 2016 9:00 pm

Sinoc odgledah zadnju sezonu serije Mr Selfridge. Serija se zavrsila njegovim povlacenjem sa mjesta direktora velike robne kuce. Ova poslednja sezona mi se posebno dopala i bas sam uzivala gledajuci je. Zao mi je sto je serija zavrsena i bilo bi mi bas drago kada bi neko odlucio da prikaze i ostatak njegovog zivota. Jeremy Piven se pokazao kao vrlo dobar glumac.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Mar 27, 2016 8:46 am

Danas dovrših gledanje zadnje epizode serije Lucky Man. Snimljena u Londonu na divnim lokacijama, ova policijska priča sa elementima fantastike odlična je i drži pažnju do poslednjeg trenutka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Apr 22, 2016 10:18 am

Upravo gledam "Night Manager" snimljenu po romanu Johna Le Carrea. Interesantna mješavina špijunske i kriminalističke serije. Zainteresovala sam se od prvih scena serije i očekujem da će i preostale četiri epizode biti slične po nepredvidljivosti. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Apr 25, 2016 9:22 am

Upravo odgledah seriju "Doctor Thorne" koja ima svega tri epizode. Dešava se u slično vrijeme kada o Downton Abbey i prilagodjena je za snimanje od strane istog scenariste. Vrlo interesantna drama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pon Apr 25, 2016 10:58 am

Game of Thrones - pocela nova sezona :jeeeej: Moja najbolja prijateljica je juce odspavala preko dana da bi odmah pogledala u 3 ujutro :D Ja sam morala cekati reprizu danas u 20:00 sto je znacilo izbjegavati drustvene mreze :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Apr 30, 2016 10:32 am

Danas sam počela gledati seriju Jericho.  Radnja se dešava u 19-tom stoljeću u Engleskoj.  Osiromašena porodica učitelja koji je umro i ostavio dugove počinje novi život u malom mjestašcu koje je tek u izgradnji.  Za sada mi se serija jako dopada.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Maj 19, 2016 7:39 pm

Upravo sam odgledala drugu sezonu serije "Indian Summers" koja govori o dogadjajima u Indiji 1932-ge godine. Radnja prati zbivanja u Indiji zadnjih godina britanske vlasti, kada su se vec poceli stvarati pokreti za otcjepljenje Indije. Vrlo dobro napravljena serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jul 22, 2016 10:18 pm

Prije par dana odgledah treću sezonu serije Peaky Blinders. Uspjeli su održati zavidni nivo interesantnosti i izvrsne glume. Sada gledam englesku verziju serije Wallander.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Avg 14, 2016 12:38 am

Trenutno gledam seriju "Versailles" (Versaj) koja govori o dogadjajima u Francuskoj oko 1667-e godine. Luj XIV gradi Versaj uprkos protivljenjima aristokrata i pobunama u zemlji. Interesantna istorijska drama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Sep 10, 2016 2:07 am

Gledam norvešku seriju "Occupied". Dešava se u budućnosti. Klimatske promjene navode norvežane da u potpunosti obustave proizvodnju nafte i okrenu se proizvodnji energije iz torijuma. Ujedinjena Evropa i Rusija i dalje koriste naftu, te se ujedine protiv Norveške. Rusi ulaze u Norvešku i zauzimaju rafinerije nafte. Premijer Norveške odlučuje se protiv vojnog sukoba. Dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Sep 18, 2016 8:08 am

Upravo odgledah kriminalističku seriju "Marcella" sa Anom Friel u glavnoj ulozi. Nije loša serija, ali mislim da bi bila i bolja da je malo pojednostavljena. Marcella se vraća u miliciju da bi istraživala seriju ubistava.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Okt 01, 2016 11:06 pm

Blindspot je odlična, dinamična serija o naporima FBI da razotkriju i spriječe razne kriminalne akcije u SAD. Priča počinje time što na Times Square-u pronalaze u torbi nagu djevojku koja se ne sjeća apsolutno ničega o sebi i čije je tijelo pokriveno nedavno nacrtanim tetovažama. Te tetovaže ubrzo se pokazuju kao indikatori zločina koji treba da se dogode.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Okt 16, 2016 8:55 pm

Zadnjih dana pratim seriju "Limitless." Snimljena kao nastavak filma sa istim imenom ova serija mi se u pocetku dopadala, a nakon pet-sest epizoda malo se razvodnila. Ima elemente humora sto mi se dopada, ali joj je bolje odgovaralo kada su se trudili da razrade elemente istrage.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 7 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 19 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu