Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 16 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Apr 17, 2022 7:48 pm

Druga sezone izvrsne skotske kriminalisticke serije Traces.  Nisam se mogla sjetiti jesam li gledala prvu sezonu i pogledah ovdje i odmah nadjoh da jesam.  Dopada mi se sto su vrlo dobro razradjeni zivoti glavnih likova i uopste nacin na koji se radnja odvija.  Jako dobra serija.  U drugoj sezoni glavni zlocin koji se istrazuje su podmetnute eksplozije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Apr 19, 2022 6:24 pm

The Curse, parodija o pljackasima koji su mjesovita druzina - od okorjelih kriminalaca, do pitomih restoratera. Nije losa serija, mada je mogla biti i izvrsna da su malo smanjili karikiranje slabosti nekih likova.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Apr 23, 2022 6:26 am

Upravo sam odgledala zadnju epizodu cetvorodjelne serije Deadline.  Znala sam da su je gledaoci lose ocijenili i nikako mi nije bilo jasno zasto nakon gledanja prve dvije epizode koje su bile naprosto savrsene.  Na moju veliku zalost radnja je krenula glupim tokom u trecoj i serija se zavrsila na vrlo glup i negativan nacin u cetvrtoj epizodi, tako da sam se bas debelo razocarala.  Ne bih ovo nikome preporucila za gledanje osim teskim mazohistima.  Prica pocinje time sto mladu zenu ubijenog bogatasa sumnjice da je ubila supruga.  Ona stupa u kontakt sa novinarom koji je nekada bio poznat po svom istrazivackom pristupu novinarstvu, a koji je vec odavno pisao samo tracerske rubrike.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Maj 08, 2022 8:18 am

Juce dovrsih poslednju sezonu serije Killing Eve. Prva, a djelimicno i druga epizoda, mi se nisu dopale, a kasnije su zapleti bili bolji, ali su mi smetale scene ubistava koje su prikazivane nepotrebno surove. Nije mi zao sto se serija zavrsila. Nije ova tematika za mene.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Maj 11, 2022 8:47 am

Split, advokatska serija o razvodima.  Interesantna mi je jer su likovi lijepo razradjeni i gluma je dobra, a i glumci su mi dragi.  Lijepi enterijeri i nema nasilja, tako da je najslicnija zivotima ljudi oko nas.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Maj 22, 2022 8:46 am

The Good Fight, seriju nastalu od serije The Good Wife. Advokatska serija koja se, u skladu sa drustvenim trendovima, vise bavi rasnim problemima i ostalim temama iz skorije americke istorije. Dobro napravljena pod dirigentskom palicom Ridley Scotta.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Jun 14, 2022 9:12 am

Grace, engleska kriminalisticka serija. Dopada mi se serija. Price su bez previse zapleta, gluma dobra, a nema ni puno nasilja. Gluma odlicna. Glavna uloga John Simm.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jun 17, 2022 8:41 am

Leonardo sa Aiden Turnerom.  Kao sto i samo ime kaze, serija prikazuje zivot Leonarda de Vincija i odlicno je napravljena.  Medjutim, jako me razocaralo sto ovdje Leonarda prikazuju kao homoseksualca.  Sada se istorija izvrce i svaka licnost iz istorije koja nije imala djecu (a i neki koji jesu) se prikazuju kao homoseksualci da bi se podilazilo senzibilitetu mladih generacija.  Drame o zivotu davno prohujalih vremena bi trebale odrazavati senzibilitet vremena o kome govore, a ne neke daleke buducnosti.  Osim ove primjedbe, sve drugo mi se jako dopada.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jun 18, 2022 9:33 am

I dalje gledam seriju Leonardo..  Odlicno je napravljena.  Glavni glumac je englez, a ostali vecinom italijani.  Interesantan prikaz Leonarda, gdje ga vidimo kao ljudsko bice sa vrlinama i manama, dilemama i citavim sirokim dijapazonom ljudskih osjecanja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jul 01, 2022 6:44 am

Suspect”, odlicna kratka kriminalisticka serija.  Pri rutinskoj istrazi policajac otkriva da mu je cerka mrtva i sumnja da je ubijena.  Pocinje istraga i mnogo osjecaja krivnje i samo-preispitivanja, jer joj kao razvedeni otac nije pruzio podrsku i pomoc koji su joj bili prijeko potrebni.  Engleska serija sa Johnom Nesbittom u glavnoj ulozi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jul 14, 2022 3:32 am

Outlaws, druga sezona. Odlicna parodija Stephena Merchanta o grupi ljudi iz raznih slojeva drustva koji moraju odraditi kaznu zbog sitnih prestupa i koje sudbina navodi i na neke mnogo slozenije forme kriminala. Dobra razbibriga.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jul 15, 2022 7:54 am

Spreadsheet, australijska serija o zeni koja se priblizava 40-tim i zivi dosta raspustenim stilom zivota nakon razilaska sa muzem. Prva epizoda mi se nije dopala i cak sam predlagala suprugu da prestanemo gledati, ali se serija odonda dosta popravila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Jul 23, 2022 7:36 am

Gledam poslednju sezonu serije Peaky Blinders. Ispunjena mracnim dogadjajima radnja se odvija vrlo sporo za razliku od prethodnih sezona i cini se da vodi vrlo mucnom zavrsetku. Volim Cyllian Murphy-ja koji je ovu seriju nosio, ali sa ovolikim mrakom na neki nacin ce mi i laknuti kada se sve zavrsi u naredne dvije epizode.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Jul 27, 2022 7:29 am

Uspjeh, prevedena na engleski kao “Four Strangers”. Snimljena u Zagrebu i producirana od strane HBO, ova sestodjelna serija je kriminalisticka. Sudbina cudnim spletom okolnosti umijesa cetvoro neznanaca u vezu sa ubistvom sina poznatog kriminalca. Dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Avg 04, 2022 7:19 am

The Lazarus Project, naucno-fantasticni film koji se desava u savremeno doba. Covjecanstvu prijeti nuklearni rat i protiv unistenja se bori organizacija koja zna kako da vrati vrijeme unazad kada eksplodira prva bomba.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Avg 09, 2022 9:00 am

Everything I Know about Love, serija o ljubavnim zivotima i previranjima cetiri mlade stanovnice Londona.  Zasnovano na knjizi Dolly Alderton, koja pise za Sunday Times i cije rubrike redovno citam, serija me zainteresovala da vidim kako su njena pisanja ispricana za siru publiku.  Razonodjavajuce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Avg 15, 2022 9:17 am

Conversations with Friends, irska serija koja prati sudbinu mlade djevojke koja je bila u lezbijskom odnosu sa prijateljicom iz djetinjstva i koja se zaljubljuje u ozenjenog covjeka.  Prica o raznovrsnim komplikovanim ljudskim odnosima glavne junakinje u periodu sazrijevanja.  Meni se serija dopada - ni trunke nasilja, o ubistvima i jurnjavama da i ne govorimo.  Lijepo je ponekad odmoriti se od stalnog bombardovanja negativnim prizorima i osjecanjima. Autori isti oni koji su prije godinu-dvije napravili seriju Ordinary People.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Avg 21, 2022 6:25 am

Murder in Provence sa Roger Alamom koji mi je vrlo drag jos od uloge Inspectora Thursday-a iz serije Endevour. Tri duge epizode, svaka sa zasebnim slucajem koji rjesava policija sa njim na celu. Lijepo je sto nije bilo neke socijale, njegov odnos sa partnerkom je sretan, likovi su uglavnom dobrostojece osobe. U pocetku mi je to bilo neobicno i trebalo mi je vremena da se naviknem, ali sve u svemu sam uzivala gledajuci.

Ovih dana gledam i seriju Marriage sa Sean Beanom i Nicolom Walker. Serija mi prija, prica o jednom prosjecnom bracnom paru i njihovoj usvojenoj cerki. Vrlo realisticna serija, sa nekim sitnim svadjama i sukobima i svime onim sto nosi svakodnevni zivot.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Avg 24, 2022 8:41 am

Van Der Valk, engleska serija koja se desava u Holandiji.  Policijska drama sa Mark Warrenom kao glavnim istraziteljem.  U prvoj epizodi ove sezone on istrazuje tri ubistva koja povezuje sudski slucaj umjetnicke kolonije koja je protjerana sa mjesta gdje su zivjeli.  Dobro napravljena serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Avg 31, 2022 6:59 pm

The Office, humoristicka serija sa Ricky Gervaisom i Martinom Freemanom. Malo sam vise ocekivala od ove serije obzirom da su je bas hvalili kada je prvi put prikazivana i obzirom da su svi od scenarista (Steven Merchant, Ricky Gervais) do glumaca odlicni komicari. Mozda se i popravi. Prva epizoda mi se manje dopala od onih nekoliko poslije nje koje sam gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Sep 02, 2022 9:40 am

The Undeclared War, izvrsna drama koja govori o tajnom ratu koji se vodi izmedju Britanije i Rusije putem hakiranja vaznih mreza.  Radnja se desava u buducnosti, 2024-te.  Dopada mi se sto prikazuju i jednu i drugu stranu, a ne dopada sto su britance prikazali kao same andjele, moralne i ispravne u svakom pogledu, a ruse kao korumpirane agresivce.  Nije ni cudo - britanci su napisali scenario, pa svaki cigo svoga konja hvali.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Sep 06, 2022 8:16 am

Svedska kriminalisticka serija Beck.  Dosta dobro napravljena serija, mada je ova epizoda bila drugacija i malo razvucena sa pricom o taocima i vrlo dirljivom pricom iz ljudskog zivota.  Drago mi je sto smo upratili ovu seriju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Sep 19, 2022 8:45 am

Gledam drugu sezonu serije Capture.  Odlicno napravljena serija, dosta paranoidna, o problemima koji nastaju u Londonu kada hakiranje televizije i svih sredstava komunikacije cini da je nemoguce sprijeciti zlocine.  Vlada nije spremna da javno prizna sta se desava jer su i sami koristili laziranje snimaka da bi postigli vlastite ciljeve.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Sep 22, 2022 8:54 am

Veceras sam odgledala zadnju epizodu druge sezone serije Capture.  Odlicno se zavrsila.  Bojala sam se da rasplet ne ispadne glup jer nekada te komplikovane serije sa elementima fantastike imaju glup rasplet, ali ovaj zavrsetak je bio bas po mom ukusu.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Okt 05, 2022 2:14 am

Ridley, odlicna kriminalisticka serija sa Adrianom Dunbarom. On glumi bivseg policijskog inspektora koji je prestao raditi nakon iznenadne pogibije njegove supruge i cerke. Bivsa kolegica ga poziva da pomogne oko slucaja koji je komplikovan i to vodi njegovoj daljoj uspjesnoj saradnji sa policijom. Jako mi se dopada serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 16 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu