Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 17 od 18 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Okt 12, 2022 8:09 am

Redemption, italijanska serija o sinu bivseg policajca koji biva otet i cije tijelo pronalaze na obali Tibra i smatra se da je izvrsio samoubistvo. Njegov otac ne vjeruje u to i pocinje istragu. Odlicna serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Okt 14, 2022 4:57 pm

I dalje gledam svakodnevno seriju Redemption.  Odlicna serija, ali vrlo teska.  Pitam se je li ona uticala na mene da imam ruzne snove i probudim se jutros u 4.15.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Okt 19, 2022 2:08 am

Sherwood, engleska serija zasnovana na istinitoj prici o dva ubistva koja se desavaju u rudarskom mjestu. Izvrsna je serija, likovi dobro razradjeni i perfektna gluma. Prakticno svi glumci su publici dobro znani glumci iz raznih serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Okt 21, 2022 8:02 pm

Juce dovrsih drugu sezonu engleske serije Sanditon snimljene po romanu Jane Austin.  Bajka sa crno-bijelim likovima, dobro me nervirala pojedinim zlicama, ali se na kraju sve lijepo zavrsilo.  Ljubavni zivot nekoliko mladih djevojaka i preispitivanje moralnog i nemoralnog ponasanja i sta su neki sve spremni preduzeti da dodju do onog sto zele u zivotu. Dobra serija, mada malo naivna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Okt 25, 2022 10:49 pm

Crossfire, engleska drama o oruzanom napadu na turiste u jednom egzoticnom ljetovalistu. Ova drama je trodjelna i dosta mucna. Dobro je napravljena. Glavna uloga Keeley Hawes iz serije Bodyguard.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Okt 27, 2022 7:39 am

The Great, parodija o Katarini Velikoj, carici Rusije.  Mada je vrlo gledljiva serija (dobro je napravljena) ne dopada mi se jer ismijavaju Ruse i velicaju Katarinu, Njemicu koja je prevratom dosla na presto.  Tipicna Zapadna propaganda zamotana u odijelo parodije.  Glavne uloge Nicholas Hoult i Elle Fanning.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Nov 16, 2022 3:23 am

Upravo sam odgledala drugu sezonu serije Industry o finansijskoj instituciji u Londonu. Rijetke su serije u kojima gotovo niko od likova nije dopadljiva osoba i ovo je jedna od njih. Od razularenosti, razvrata, potpunog nedostatka lojalnosti do krajnjeg nepostenja, nema cega nema ovdje. Za mene najdrazi moment citave serije je kada jedna krajnje nepostena osoba koja je iskoristavala sve redom i svima zabijala noz u ledja konacno dobije ono sto i zasluzuje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Nov 26, 2022 9:40 am

Moram priznati da su mi se jako dopale zadnje epizode druge sezone serije The Great o Katarini Velikoj. Humor i gluma odlicni.

Sada gledam seriju Nine Perfect Strangers sa Nicol Kidman. Devet dobrostojecih ljudi stizu u kliniku daleko od civilazacije sa zeljom da se rijese svojih trauma i budu zdravije osobe. Metode kojim se klinika sluzi su diskutabilne i sve obavijeno velom misterije. Likovi se polako razradjuju, gluma dobra. Prve dvije sezone sam se pribojavala da ce serija biti previse mracna i morbidna, ali za sada je Okej.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Dec 02, 2022 9:28 am

The Pact, odlicna serija koja govori o porodici koja je prezivjela tragicnu smrt sina i brata i koju potresa pojava neznanca koji izgleda isto kao preminuli brat i tvrdi da je i on clan njigove porodice. Dok se pola porodice izjasnjava protiv njega, druga polovina zeli da ga upozna i vjeruje njegovoj prici.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Dec 14, 2022 9:19 am

Black Sands, islandska kriminalisticka serija o istrazi koja pocinje pronalanjem tijela mlade zene fotografa, koja je pala sa stijene. Citava sezona je isti slucaj. Prva epizoda mi se nije dopala (sporo odvijanje dogadjaja), a poslije toga se serija popravila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Dec 20, 2022 8:46 am

The English, serija o Divljem Zapadu sa Emily Blunt u glavnoj ulozi. Indijanac koji je bio izvidjac u americkoj vojsci i engleskinja koja traga za ubicom njenog sina se susrecu pod vrlo neobicnim okolnostima. Odgledala sam samo prvu epizodu i prvi utisci su mi pozitivni.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Dec 23, 2022 8:22 pm

Serija The English je imala dosta nasilja u narednih nekoliko epizoda i na trenutke sam intenzivno zeljela da je prestanem gledati, ali se onda bas lijepo popravila i sada bas uzivam gledajuci je.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Dec 24, 2022 8:30 am

Odgledala sam seriju The English do kraja. Previse je mracna da bi mi se pravo dopala. Mogli su da prikazu da glavni likovi imaju mnogo manje problema i da serija bude mnogo bolja, bar za moj ukus.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Dec 27, 2022 9:13 am

SAS: Rogue Heroes, serija o borbama u Africi za vrijeme Drugog svjetskog rata. Englezi se bore da sprijece Nijemce da osvoje Tobruk i tako dodju do kontrole Sueckog kanala. Dosta dobra serija sa jakim i otkacenim likovima i dobrom muzikom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Dec 31, 2022 12:08 pm

Riptide, australijska kriminalisticka serija o bogatasu koji nestaje nakon sto ode da jase talase. Njegova dosta mladja druga supruga dolazi u sukob sa prvom suprugom i njenim sinom. Ali nije sve onako kako se cini. Solidna serija, mada ne na nivou jednog Inspektora Morza.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Jan 04, 2023 9:35 am

Love Life, simpaticna serija o crncu njujorcaninu koji se razvodi od supruge i pokusava da se prilagodi toj situaciji i pronadje sebe. Bez imalo nasilja ova serija je pravo otkrice i osvjezenje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Jan 10, 2023 9:37 am

Silent Witness sa Emiliom Fox. Ova nova sezona je vrlo mucna. Mislim da su stvarno pretjerali sa morbidnim detaljima. Nemam zelje da gledam sledecu epizodu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Feb 03, 2023 8:02 pm

Gledam “Only Fools and Horses” (Mucke). Humor mi prija i opusta me, a oni su legende.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Feb 16, 2023 4:23 am

Top Dog, izvrsna svedska serija koja govori o kriminalcu koji izlazi iz zatvora nakon 10 godina i pokusava da nastavi zivot kao posten gradjanin. Njegovi putevi se ispreplicu sa istragom koju mlada advokatica vrsi povodom nestanka njenog bogatog klijenta. Odlicna serija. Jedva cekam drugu sezonu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Feb 17, 2023 10:09 pm

Juce sam odgledala osam epizoda komedije Romantic Getaway. Serija je uglavnom parodija koja govori o mladom paru koji ne mogu da dobiju dijete i podvrgavaju se vjestackoj oplodnji. Kradu novac od svog sefa da bi mogli pokusati jos jednom da dodje do vjestackog zaceca u privatnoj klinici. Mada mi je glavni lik vrlo drag komicar moram priznati da mi je serija poprilicno cupala zivce. Dva glavna lika su kao dva Mister Bean-a, ciji se svi pokusaji zavrsavaju trapavim neuspjehom i komplikacijama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Feb 19, 2023 5:04 am

Danas sam odgledala trodjelnu kriminalisticku seriju Granite Harbour. Radnja se odvija u Skotskoj i istraga pocinje kada tijelo sefa korporacije koji je upravo potpisao spajanje njegove firme sa drugom firmom biva pronadjeno u sumi. Nije losa serija, glumci simpaticni, zaplet malo komplikovan, mada se na kraju sve razjasni.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Mar 04, 2023 3:31 am

Hotel Portofino, izvrsna engleska drama o hotelu koji u Italiji drzi engleska porodica u period izmedju dva svjetska rata. Ovo je pravi primjer najfinije istorijske drame, bas onakve kakvu najvise volim. Interesantna radnja, dobri glumci i lijepi enterijeri, eksterijeri i kostimografija. Sta bi vise covjek mogao pozeljeti?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Mar 08, 2023 7:12 pm

Endeavour, zadnja, deveta, sezona izvrsne engleske detektivske serije. Shaun Evans i Roger Allam odusevljavaju, a price su tako suptilno ispricane i tako vjesto da me to ispunjava odusevljenjem. Cini mi se da sam se malo zaljubila u nacin na koji Englezi prave ove serije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Mar 15, 2023 7:03 pm

Gold, o najvecoj pljacki u kojoj je ukredeno tri tone zlata. Odgledali smo prvu epizodu i odlicna je. Mnogo poznatih engleskih glumaca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Mar 26, 2023 4:15 am

Beyond Paradise, divna i sarmantna i opustajuca serija sa Sally Breton o istrazivanju nekih manjih prestupa (jos nije bilo ubistva). U pricu su upletene price o odnosima glavnih likova. Bas uzivam.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 17 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 18 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu