Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljeni likovi iz serija

2 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Ići dole

Omiljeni likovi iz serija Empty Omiljeni likovi iz serija

Počalji od Still_dreaming Pet Jan 15, 2016 1:10 pm

Bez obzira na to koje serije su vam omiljene, i likovi iz nekih serija koje ne gledate tako rado mogu da se izdvoje i postanu vam neki od najdražih.


Koji likovi iz serija su vam baš "legli"?
Zašto baš ti?
Pronalazite li se u njima?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni likovi iz serija Empty Re: Omiljeni likovi iz serija

Počalji od ces@ric@ Sub Jan 16, 2016 12:14 am

Razlikujem likove u kojima se pronalazim od onih koji su mi omiljeni. Najvise se pronalazim u Monici iz Prijatelja i Lynete iz Desperate Housewives.

Od likova koje volim, to su uglavnom sarkasticni likovi (redoslijed nebitan):


Game of Thrones
Tyrion Lannister

Omiljeni likovi iz serija Tyrion_Lannister-Peter_Dinklage

Vrlo pametan, sarkastican, nacitan. Pokazuje kako osoba sa puno kompleksa moze da se probije i znanjem nadmasi sve kojima su neke stvari tek tako date.

Ali tu su i:
Arya - mala je prejaka, dopada mi se kako je neustrasiva i nepredvidljiva cesto. U tome kako se oprie drustvu i nazorima sta bi trebala kao djevojcica da radi me jako podsjeca na mene.
Jamie - obozavam njegov sarkazam i pomno pratim njegovo napredovanje, odusevio me je kao lik
Catelyn - slozicu se sa Stillom, odlican, snazan lik. I scena gore mi je vrhunska!
Spojler:
Dobar mi je i otac Lannister, kom sad ne znam ime. Mada je u biti zao, volim njegovu smirenost, volim kako ga se svi plase i kako je poslao kralja na spavanje :buahahhaha: 

Ima tu jos dosta dobrih likova. Jedino ne gotivim: Joffereya (naravno), Sansu, onu crvenokosu vjesticu i njeong samoprozvanog kralja, i pogotov ne gotivim dragon girl.



Otvorena vrata
Cakana

Osoba od koje mozes ocekivati bilo sta, zivi u svom svijetu, zanimljiva je. Ubjedljivo jedan od najoriginalnijih likova ikad! Neshvacena umjetnica, potpuno luda sa izvrsnim replikama, koje i sama koristim :D
Omiljeni likovi iz serija Tumblr_mkuaf4VGmq1s4lcr6o1_400
Tu si i gospodja Angelina, Milica (isto jedan vrlo originalan lik), Bata, Vojkan...


Friends
Monica - potpuno se razumijemo, jak takmicarski duh, imamo brata, opsjednute ciscenjem i nekom kontrolom svega zivog...
Chandler
Omiljeni likovi iz serija Chandler-chandler-bing-32087437-500-556

Te upadice, sarkazam, jednostavno savrsen lik!

I ostali likovi su mi dobri, najmanje mi je draga bila Rachel.



Lost
Sawyer - unistili su ga u zadnjim sezonama, ali je inace bio odlican lik. Jamie iz GoT me dosta podsjeca na njega. On i njegovi nadimci koje je davao svima. Dopao mi se jer je izigravao negativca, ali je uglavnom bio medju prvima da pomogne drugima.
Omiljeni likovi iz serija Sawyer

Pored tog zavrnutog smisla za humor, vrlo zgodan lik.

Juliet - kad se tek pojavila, potpuno me odusevila. Nikad nije povisila ton, a imala je dosta utjecaja i lako dolazila do cilja.
Ben - i on je imao dosta dobrih sarkasticnih komentara, odusevljavalo me to kako je u njegovoj glavi to nesto sto radi sasvim uredu.


House M.D.
Gregory House

Omiljeni likovi iz serija Ti_725_9628.7036006241

Kralj sarkazma i okrutnosti. Obozavam ovaj lik!


Will and Grace
Karen Walker

Omiljeni likovi iz serija Tumblr_m0h28sbgLP1r9xmieo1_500

Jedan od najboljih (najoriginalnijih) likova ikad. Predobro odradjen lik osobe koja gotovo uskljucivo gleda samo sebe i kako da se zabavi.


Srecni ljudi
Antonija

Omiljeni likovi iz serija Hqdefault

Jos jedan "okrutan" lik. Imala je vrlo zabavne komentare i jako zanimljiv karakter


Desperate Housewives
Lynette - najrealnija od svih kucanica, predobar sarkazam, suzdrzana od pretjeranih izliva emocija (ovo se odnosi na Susan). Prekrasno se nosila sa rakom, odusevila me je kad je samo sebe nazvala "cancer bitch".

Bree Van de Camp

Omiljeni likovi iz serija BreeGun

U ovom liku se malo i pronalazim zbog opsjednutosti lijepim i organizovanim stvarima :D

Odmah iza njih su Renee i Gabrielle :)

Omiljeni likovi iz serija Tumblr_msfz9hk1nh1ry0jmro1_500
Omiljeni likovi iz serija Tumblr_msfz9hk1nh1ry0jmro2_500


Ally McBeal
John Cage

Omiljeni likovi iz serija Tumblr_mftre2nmw91rexvn3o2_250

Ludjak, nikad ne znas sta od njeg ocekivati. Kao i Cakana, u nekom svom svijetu.


Two and Half Men
Evelyn - obozavam epizode sa njom, tako okrutna, tako u svom svijetu - odusevljava me!


Dexter
Debra - bez dlake na jeziku, bez istrucavanja, pretjeranog stida (sem na pocetku serije), odlicno uvijek stajala uz brata...
Dexter - serijski ubica, hladan ko spricer, dvostruki zivot, zaista originalan lik.
Batista - jako me podsjeca na mog prijatelja Rusa, onako uvijek dobrocudan, iskren, zeli da pomogne svima, ali i pomalo naivan


Vjerovatno sam mnoge zaboravila...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni likovi iz serija Empty Re: Omiljeni likovi iz serija

Počalji od Still_dreaming Čet Jan 28, 2016 1:25 pm

Mnogo mi se sviđa način na koji je odgovorila Ces givenheart

Ja ću prvo morati da izdvojim likove iz serije kojom sam trenutno najzaluđeniji!

Doctor Who
Najjači spoj ikada!
Dona Nobl i 10. Doktor (Katerin Tejt i Met Smit)


Ona je jednostavno savršena! Nasmejala me je nekoliko puta do suza, rasplakala me, oduševila nebrojeno puta. Kad je on odlazio iz serije, bio sam potrešen podjednako koliko i Crvenom svadbom.

Ovo nije iz Doktora, ali je zbog nje i povezanosti sa serijom genijalno  :buahahhaha: 

Bite me alien boy!  :buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha: (padoh!)



 :buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha: 
 :kralj!:

Dauntonska opatija
Omiljeni likovi iz serija 3d6dc2acb4d57b03623965fcac2d250f

Za nju ne postoje reči. Nju treba videti. Nju ne smete propustiti! Naročito ne u ovoj seriji! Kada je ona odlučila da ode u penziju, odlučili su da završe seriju - dovoljno!

Cela ekipa Vil i Grejs

Svako je na svoj način fantastičan, svi imaju izgrađene ličnosti, svi su dosledni slici koju su stvorili kod gledalaca. Karen, naravno, dominira, ali su svi oni genijalni! Najmanje Džek, ali za nijansu manje od drugih. Najviše Karen, ali za nijansu više od drugih. Karen je jedan od najoriginalnije osmišljenih likova svih serija koje sam gledao. Najviše sam se smejao uz nju i Grejs.

Ovo je jedna od najjačih scena  :buahahhaha: 



A na Grejs mi je uvek prva asocijacija kad besna u venčanici u prvoj epizodi prve sezone viče na Vila i pokušava kroz metaforu o ruži i trnju da mu objasni šta joj je uradio.  :buahahhaha: (pokušao da nađem video, nisam uspeo) Vil mi je genijalan zato što je trećina najsmešnijih stvari vezanih za njega i njegove replike u stvari njegova improvizacija.


Kameron
Omiljeni likovi iz serija Giphy

Iako mi niko od glavnih likova serije Moderna porodica nije nezanimljiv, Kameron je defitivno moj favorit! Njegov pogled na svet, njegove izjave, držanje, sve njegovo vrhunski je izvedeno!

Bri
Omiljeni likovi iz serija Anigif_enhanced-buzz-18883-1368459241-14

Iako mi se više dopada u prve četiri sezone, sviđa mi se na koji način se njen lik menjao tokom serije. Na scenu u kojoj Reks kaže da se vidi da nikad nije skidao masnu fleku sa tepiha uvek mogu da se smejem.

Odmah iza Bri je Linet, koja me je uvek oduševljavala svojim sarkazmom i svojom snagom i doslednošću sebi. Takođe sam voleo i Toma njenog, koji je savršen za nju. Gabrijel mi je na momente bila veoma draga, a na momente nebitna. Suzan me je konstantno nervirala svojim usiljenim ispadima koji treba da budu smešni. I gospođa Meklaski mi je prirasla za srce


U Igri prestola najdraži mi Varis, kojeg sam zavoleo tokom druge sezone, kad je sa patuljkom vodio genijalne dijaloge.
Omiljeni likovi iz serija Tumblr_m26v9btE4O1rp2zn0o1_500

Ali me je dodatno oduševio kada sam pročitao knjige koje se nadovezuju na treću sezonu (bio sam nestrpljiv da vidim šta će se desiti), gde sam otrkio da je uradio ono što se još ne pominje u seriji.

U ovoj seriji me fascinira to što su svi dobri glumci, a nisu toliko poznati. Osim Varisa, među omiljenima su mi i Arja i Tirion sa svojim dugim jezikom. Nakon njih odmah Kejtlin, koja je fenomenalna naročito u sceni koju ću staviti u spojler (za one koji nisu odgledali 3. sezonu)

Spojler:

Deneris mi je isto jako draga i, naravno, navijam za nju, a od treće sezone drage su mi i Mardžori i njena baka.

Cakana
Omiljeni likovi iz serija Tumblr_nftlr1qqdF1sw9z2co1_500

Dovoljna je fotka givenheart

I, naravno, Fibi!
Omiljeni likovi iz serija Tumblr_nfujixUjqk1shdtkfo1_500

Od prve do poslednje epizode lik sa najjačim izjavama!


Na pitanje o pronalaženju, moram da odgovorim da se pronalazim jedino u perfekcionizmu Bri i u nekim Cakaninim izjavama, između ostalog i u ovoj na fotografiji.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni likovi iz serija Empty Re: Omiljeni likovi iz serija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu