Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Apr 11, 2023 8:02 am

Graduate, (Diplomac) film iz 1967-e sa Dustin Hoffmanom i Anne Bancroft u glavnim ulogama.  Dobar film, narocito drugi dio kada se zaljubljuje u cerku svoje bivse ljubavnice.  Muzika prekrasna, Simon i Garfunkle, a prica u kojoj ljubav pobjedjuje sve prepreke osvjezavajuca.  Prvi put da sam vidjela ovaj film i vrijedilo je.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Apr 15, 2023 8:51 am

Forgiven, film koji me je potaknuo na razmisljanje sa Ralphom Fiennesom i Jessicom Chastain. Par dobrostojecih ljudi, on alkoholicar, a ona neuspjesan pisac, na putu za zabavu u Sahari zgaze djecaka nomada. Odlican film koji navodi na razmisljanje o ispravnim moralnim nacelima u zivotu. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Apr 21, 2023 8:08 am

Eternal Sunshine of the Spotless Mind sa Jim Carryjem i Kate Winslett. Par cija je veza losa odlucuje se da jedno drugo izbrisu iz pamcenja, ali to nije tako jednostavno uprkos naprednim naucnim dostignucima. Prva polovina filma je vrlo sizofrenicna i taman sam mislila da dignem ruke od filma kada se znatno popravio. Poruka filma, na kraju, je divna - da treba zivjeti i uzivati u svakom trenutku iako sve to moze nestati bez traga vec sutra.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Apr 23, 2023 7:50 am

Blinded by the Light, odlican film inspirisan istinitim likom o djecaku pakistancu koji odrasta u Engleskoj u siromasnoj porodici, susrece rasizam i pise dnevnike i poeziju. Jednog dana prijatelj ga upoznaje sa muzikom Brucea Springsteena koja ga inspirise da se pobudni protiv stega u kojima odrasta i pronadje svoje mjesto pod suncem. Odlican, bas odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Apr 27, 2023 8:30 am

Call Jane, film sa Elizabeth Banks i Sigourney Weaver of Americi sezdesetih, u vrijeme kada su abortusi bili protivzakoniti.  Domacica koja je trudna ima zdravstvenih problema, te postoji opasnost da ce umrijeti ako ne abortira.  Kada lijecnicka komisija odbija da joj odobri abortus ona pocinje da traga za alternativnim nacinima da se rijesi trudnoce.  Relativno dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Apr 29, 2023 8:12 am

Black Butterfly, odlican film sa Antoniom Banderasom i Jonathan Rhys-Meyersom o neuspjesnom piscu koji susrece misterioznog stranca koji mu pomaze da izadje na kraj sa agresivnim kamiondzijom. Film sa dva velika preokreta i dobrom pricom. Drago mi je sto sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Maj 01, 2023 8:45 am

Good Night Mister Tom, divan film sa John Thawom (inspektor Morse) iz perioda Drugog svjetskog rata. On glumi starca koji zivi u provinciji i protiv svoje volje prihvata djecaka koji je evakuisan iz bombardovanog Londona. Vremenom se oni zblizavaju. Film sa sretnim i mracnim trenutcima, pun duse.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Maj 05, 2023 8:52 am

Blacklight, dobar spijunski film sa Liamom Neesonom i Aidanom Quinnom u glavnim ulogama.  Kada agent bude ubijen njegov progonitelj pocinje sumnjati u postene namjere sefa FBI koji ga je poslao za njim.  Malo bajka, ali film sa dusom u kome se velicaju ispravne moralne vrijednosti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Maj 10, 2023 8:34 am

Ticket to Paradise sa Georgom Clooneyem i Juliom Roberts. Kada se cerka razvedenog para zaljubljuje u stanovnika Balija, roditelji dolaze na ostrvo sa planom da je odgovore od vjencanja. Simpaticna romanticna komedija koja je mogla biti jos bolja da su neke scene malo skracene.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Maj 16, 2023 8:10 am

Beatriz at Dinner, film sa Salmom Hayek i Johnom Lithgowom u glavnim ulogama.  Beatriz je maserka koja biva pozvana na poslovni rucak u domu njenih poslodavaca kada joj se pokvari automobil, te ne moze da se vrati kuci.  Neocekivani susret izaziva u njoj buru osjecanja.  Film je bio dosta dobar, ali se neobicno zavrsio.  Nije mi zao sto sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Maj 18, 2023 5:16 pm

Dead Shot, film o Sjevernoj Irskoj u vrijeme IRA-e i njihovih sukoba sa Englezima.  Na pocetku filma britanski vojnik ubija greskom trudnu suprugu pripadnika Irske republikanske armije.  Njen suprug biva ranjen, ali prezivljava.  Svoj zivot posvecuje osveti vojniku koji je pucao.  Dobar film, drago mi je sto sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Maj 20, 2023 8:18 am

A Good Person, film sa Florence Pugh i Morganom Freemanom.  Nakom udesa u kojem gine dvoje ljudi zivot popularne djevojke koja se pripremala za udaju se mijenja toliko da je neprepoznatljiv.  Film dobro obradjuje temu zavisnosti.  Dobra prica i dobra gluma.  Nisam ni primijetila kako mi je proletilo vrijeme dok sam gledala film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Maj 26, 2023 8:05 am

Mrs Harris Goes to Paris, savremena bajka koja se desava 50-tih godina proslog stoljeca. Vrijedna i skromna cistacica iz Engleske masta o tome da kupi haljinu Kristijana Diora. Jednog dana, uz mnogo srece, uspjeva da ustedi dovoljno novca da otputuje u Pariz da kupi haljinu. Situacija nije tako jednostavna kako se njoj cinilo. Simpatican film. Drago mi je sto sam ga vidjela.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Maj 27, 2023 10:05 am

Ride the Eagle sa Susan Sarandon.  Vrlo prosjecan, ako i to, film o covjeku koga je majka napustila kada je imao 12 godina i koja mu ostavlja nasljedstvo ako ispuni njene uslove kada umre.  Mozda sam zaplet i ima nesto dobro, ali je realizacija vrlo losa.

“By the Grace of God”, francuski film o muskarcima koji su bili seksualno zlostavljani od strane katolickog svestenika i koji se organizuju da se on osudi i izgubi polozaj u crkvi.  Relativno dobar film koji govori i tabu temi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 18, 2023 7:28 am

Confess, Fletch, odlicna akciona komedija sa Jon Hammom. Cerka italijanskog aristokrate salje svog momka, bivseg novinara, u potragu za ukradenim slikama njenog oca kada on biva otet i njoj zatrebaju pare da mu spasi zivot. Vrlo dinamicna i zabavna komedija sa odlicnom glumom i dobrim zapletom. Bas sam uzivala gledajuci. Izvrstan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 07, 2023 7:46 am

Emily o zivotu Emili Bronte i njene porodice. Malo tuge, malo nesretne ljubavi, malo stvarateljstva. Film je dosta sjetan. Drago mi je sto sam ga gledala, ali nije za ponovno gledanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jul 11, 2023 8:38 am

The Place Beyond the Pines sa Ryan Goslingom, Bradley Cooperom, Evom Mendes i Rose Byrne u glavnim ulogama.  Film govori o ispreletenim sudbinama obijaca banaka i policajca i njihovih porodica.  Malo tezak film, ali dobar.  Nije prvi put da ga gledam i opet me se dojmio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 14, 2023 8:37 am

Witness for the Prosecution, sudska drama sa Tyron Powerom i Marlene Dietrich u glavnim ulogama. Najbolji advokat u Londonu zastupa klijenta optuzenog za ubistvo bogatasice. On se brani svjedodzbom njegove supruge, koja medjutim postaje svjedok za tuzioca. Snimljen po romanu Agathe Christie ovo je odlican film, najbolji koji sam odavno gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Sep 29, 2023 7:38 pm

Blue Jasmine sa Cate Blanchett, Alecom Baldwinom, Sally Hawkins i Peterom Sarsgaardom u reziji Woody Allena.  Vrlo neobican i dobar film koji govori o zivotima dvije sestre po tome sto su ih usvojili isti roditelji i kako su se njihovi zivoti odvijali potpuno razlicito.  Cate se udala za bogatasa i imala lagodan zivot, a Sally radi u samoposluzi i zivi mnogo skromnije.  Kada muz od Cate biva otkriven kao prevarant zbog kojeg su mnogi ljudi izgubili novac njen zivot se mijenja iz korijena i ona pocinje da zavisi od pomoci sestre.  Balasevic bi ovaj film vjerovatno opisao sa rijecima “ja vise sumnjam da neko sretno i voli jos.”
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 02, 2023 9:15 am

Zoolander, parodija svijeta visoke mode i manekena sa Owenom Wilsonom i Ben Stillerom. Film je otkacen, a njegova tema prolaznosti ljepote i mladosti me je malo rastuzila.

Veceras sam gledala spijunski film The Spy Who Dumped Me sa Milom Kunis. I ovaj film je parodija spijunskih filmova i govori o dvije drugarice koje se slucajno upetljavaju u opasna zbivanja u svijetu spijunaze preko momka jedne od njih. Film je uglavnom dobra zezancija, mada je u jednom trenutku prijetila opasnost da se pretjera sa komplikacijama. Sve u svemu meni se dopao i drago mi je da sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 03, 2023 8:27 am

Star Trek IV: The Voyage Home, cetvrti Star Trek film.  Film je odlican, ideje originalne, realizacija izvrsna.  Kapetan Kirk se vraca na Zemlju gdje se spremaju da ga izvedu na sud.  Dok posada stigne Zemlja je u opasnosti da bude unistena i posada putuje u proslost da pokusaju da je spase.  Originalni dijalozi u vezi sa medicinom, tehnologijom i humanoscu.  Najbolji od ovih koje sam gledala (I, II i III).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 04, 2023 8:46 am

The Burnt Orange Heresy, film sa Claesom Bangom, Elizabeth Debicki i Mickom Jaggerom o kriticaru umjetnina koji odlazi kod poznatog kolekcionera umjetnina u pratnji djevojke koju je tek upoznao sa ciljem da intervjuise poznatog slikara cije slike su tajna (Donald Sutherland).  Od dubokih zivotnih filozofija do zlocina kratak je put.  Odlican film, na trenutke pomalo morbidan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 06, 2023 7:05 pm

Ali and Ava, film o neobicnoj ljubavi koja se razvija izmedju dvoje siromasnijih starijih ljudi koji su imali nesretna ljubavna iskustva u zivotu.  Relativno dobar film koji budi emotivne reakcije kod gledalaca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 13, 2023 9:15 am

Licorice Pizza iz 2021-ve o dvoje mladih ljudi iz 70-tih koji osjecaju medjusobnu privlacnost, ali nisu u potpunosti svjesni toga, a razdvaja ih i razlika u godinama.  Neobican film koji podjseca na filmove iz 70-tih, a ima i muziku iz tih godina.  Glumci uglavnom nepoznati osim Sean Penna i Bradley Coopera, koji nisu u glavnim ulogama.  Film mi se dopao, mada sam se na trenutke pitala da li ce me kraj razocarati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 14, 2023 9:16 am

Star Trek: The Final Frontier, peti Star Trek film.  Posada Enterprise-a pod uticajem pobunjenika polazi u potragu za bogom.  Meni se film dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 12 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu