Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 15, 2023 9:07 am

The Batman sa Robertom Pattinsonom i Zoe Kravitz.  Film je mogao biti dobar, ali nije.  Prvi dio filma je nepotrebno rastegnut, pa slijedi dio sa dobrom akcijom i taman kad zakljucis da film i nije tako los pocinje novi zaplet i skupe i potpuno nepotrebne scene unistenja.  Nakon sto si pobjesnio sto tvorci scenarija i filma nisu imali nikakav osjecaj mjere opet dolazi rasplet, ovaj put finalni, koji i nije tako los.  Da je film dosta kraci mogao je biti dobar.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 16, 2023 7:59 am

Eternity and a Day, sjetan grcki film koji me po nekim elementima podsjetio na filmove Emira Kusturice.  Ostarjeli pisac koji je tesko obolio susrece djecaka ilegalnog imigranta iz Albanije koji luta ulicama Soluna boreci se da prezivi.  Brinuci se o djecaku dan prije odlaska u bolnicu piscu pomaze da pobjegne od stvarnosti.  Sjecanja na proslost i sadasnjost se ispreplicu sa mastom.  Film je dobio Zlatnu Palmu i vjerovatno bi se dopao gledaocima koji vide umjetnost u onome sto je tesko razumjeti.  Fali mu radnje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 18, 2023 7:19 am

Ulysses’s Gaze, film istog grckog rezisera kao i prethodni film koji sam gledala.  Ovaj film je iz njegovog kasnijeg perioda i definitivno bolji, mada me je kraj malo razocarao.  Ovaj film ima vise radnje i logike, mada se i ovdje ispreplicu sadasnjost i proslost u trenu.  Film traje gotovo tri sata i definitivn je mogao biti kraci.  Radnja se odvija vise brzinom kojom se desava u zivotu, nego filmskom brzinom.  Od glumaca poznatiji su Harvey Keitel i Ljuba Tadic, koji glumi jednu manju ulogu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Nov 06, 2023 8:20 am

The Fabelmans, autobiografski film Stevena Spielberga koji govori o djetinjstvu i ranoj mladosti, nesredjenoj porodicnoj situaciji i stvaralackim pocecima. Dobar film. Od poznatijih glumaca su tu Michelle Williams i Seth Rogen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 07, 2023 9:24 am

Star Trek VI: The Undiscovered Country, jos jedan iz niza filmova Zvjezdanih Staza.  Kapetan Kirk biva optuzen za ubistvo Klingonskog predstavnika.  Jedan od boljih filmova ovog zanra.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 10, 2023 7:44 am

Road House sa Patrickom Swayzejem.  Film govori o jednom od najboljih izbacivaca kojeg zaposljava vlasnik diskoteke u gradicu kojeg kontrolise kriminalac koji izaziva totalno bezvlasce.  Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 11, 2023 8:31 am

Inside Man sa Denzelom Washingtonom, Chiewetelom Ejioforom i Clive Owenom u glavnim ulogama.  Odlican kriminalisticki film o pljacki banke i pregovorima policije sa pljackasima.  Vrlo neobican rasplet, odlicna gluma.  Vrijedi vidjeti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Nov 13, 2023 9:25 pm

Sherlock Holmes: Game of Shadows sa Robert Downey Jr i Jude Lawom.  Tacnije receno gledala sam film pola sata-sat i onda prestala.  Od pocetka mi se nije dopao - Sherlock Holmes mi je pojam inteligentnog detektiva koji slucajeve rijesava uglavnom mozgom.  Ovaj Sherlock se vise ponasa kao Iron Man - stalno se tuce.  Nisu mi se dopali ni nacin snimanja tuca, niti uopste nista.  Sebi samo zamjeram sto nisam prestala gledati film poslije prvih pet minuta, jer mi je vec tada bilo jasno da je ovaj film antiteza svega sto volim u kinematografiji.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 14, 2023 5:48 am

She Came to Me, vrlo simpatican i pomalo neobican i otkacen film o kompozitoru koji je zapao u stvaralacku krizu i depresiju.  On upoznaje zenu koja je opsjednuta romanticnim idejama i iz toga se izrodi neobican rasplet.  Glavne uloge Peter Dinklage, Marisa Tomei i Anne Hathaway.  Vrlo mi je drago sto sam gledala ovaj film, mada sam u startu bila vrlo skepticna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 17, 2023 9:04 am

Magic Mike’s Last Dance sa Channing Tatumom i Salmom Hayek. Osiromasenog bivseg stripera zaposljava bogatasica koja je u krizi i ciji brak propada. Dosta muzike i plesa kombinovano sa ljubavnom pricom. Film koji nije los za razbibrigu, bez nekog veceg udubljivanja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 21, 2023 4:27 am

Ovih dana gledam filmove iz serije Columbo sa Peterom Falkom u glavnoj ulozi. Volim te filmove. Danasnji film je bio Murder by the Book sa Jackom Cassidyjem u ulozi negativca. Kada saradnja dva pisca biva zavrsena, jedan od njih ubija drugog.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 30, 2023 10:05 pm

Sinoc nam bogovi kinematografije definitivno nisu bili naklonjeni. Prvo smo pokusali gledati neki Terminator - nisam sigurna koji, neki od skorijih. Protracili smo kojih 25 minuta na psihoticno-manijakalne scene dvoje ljudi koji se bore i pokusavaju ubiti jedno drugo non stop. Ovaj idiotizam nije mogao smisliti niko normalan. Jedino cime me je ovaj film ispunio bili su beskrajni strah, mrznja, neograniceni bijes i zelja da zapalim cigaretu. Prestali smo ga gledati tek kad sam ja rekla da, ako odmah ne ugasimo, ja ponovo pocinjem pusiti.

Nakon ovog fijaska gledalu smo film Only You koji je izvrsno poceo susretom dvoje mladih ljudi koji se vracaju kuci sa proslave Nove godine i zaljubljuju jedno u drugo. Nazalost, sledeca dva sata njih dvoje su dramili oko toga sto ona ne moze da zatrudni i tek na kraju filma shvatili da treba da budu sretni sto imaju jedno drugo i ne traze hljeba preko pogace.

Nijedan od ova dva filma na bih preporucila, nego ih treba zaobici u sirokom luku.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 02, 2023 9:12 am

The Rainmaker, izvrstan film Francisa Forda Coppole sa Matt Damonom, Danny de Vitom i Danny Gloverom u glavnim ulogama.  Po knjizi Johna Grishama, ovaj film govori o mladom advokatu koji uzima slucaj mladica oboljelog od leukemije koji tuzi osiguravajuce drustvo koje mu nije htjelo dati pare za operaciju iako je godinama placao osiguranje.  Genijalan film bez greske.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 05, 2023 8:55 am

Genie, divna novogodisnja fantazija o zenskom duhu koji ispunjava zelje sa Melissom McCarthy u glavnoj ulozi. Volim ove, prakticno djecije, filmove bez nasilja i stresa. Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 07, 2023 9:37 pm

The Three Musketeers - D’Artagnan, francuski film o musketarima na dvoru kralja Luja XIII. Glavne uloge Vincent Cassel i Eva Green od nama poznatih glumaca. Film mi se dopao - stari klasici nikad ne omanu. Preporucila bih film i drugima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Dec 08, 2023 10:22 am

Jesse Stone: Stone Cold, film sa Tomom Seleckom o policajcu koji istrazuje zlocine u malom mjestu u Americi.  Dosta gledljiv film, mada nije neko veliko umjetnicko dostignuce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Dec 15, 2023 8:29 am

Upravo sam odgledala Man Up sa Simonom Peggom i Lake Bell. Zajednicki prijatelj ugovara sastanak dvoje ljudi koji se medjusotno ne poznaju. Medjutim, umjesto djevojke koja je trebala doci na mjestu sastanka se pojavljuje druga djevojka, koja u ruci nosi knjigu koja je znak prepoznavanja. Iz ovoga proizilazi nesporazum, ali da li ce biti sretan ili ne ostaje da se vidi do kraja filma. Meni licno odlican film.

Sinoc sam gledala Made in Italy, lijepu romanticnu pricu sa Liamom Neesonom. Romanticni junak je njegov sin, koji se razvodi i zeli da prodaju vilu u Toskani da bi mogao da kupi galeriju koju je do tada vodio i koju porodica njegove zene prodaje. Vrlo simpatican film, divan za vecernje opustanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 16, 2023 7:42 am

Love Again, romanticna komedija sa Priyankom Choprom, Sam Heughanom i Celine Dion.  Kada vjerenik mlade djevojke strada u saobracajnoj nesreci njoj je vrlo tesko da to preboli i ponovo pocne da vjeruje u ljubav.  Simpaticna pricica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 21, 2023 3:15 am

Cyrano, mjuzikl (?) o Sirano de Berzeraku sa Peterom Dinklageom u glavnoj ulozi. Film mi se, uprkos vrlo niskim ocekivanjima, jako dopao i to toliko da sam bila u iskusenju da ga ponovo pocnem gledati. Odlicna muzika i dobra gluma, mnogo poezije i lijepih pjesama. Definitivno se nadam da cu ga ubrzo ponovo pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 23, 2023 10:42 am

The House of Gucci sa Al Pacinom, Lady Gagom, Adamom Driverom i Jarredom Letoom o porodici Gucci i njenoj propasti nakon ubistva Maurizia Guccija. Dobar film, mada je drugi dio dosta mucan jer prikazuje toliko podlosti, izdaje i pokvarenosti da sam bjesnila gledajuci nepravde prikazane. Drago mi je sto sam gledala film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 24, 2023 9:44 am

The Spy Who Came in from the Cold, spijunski film iz 65-te sa Richardom Burtonom u glavnoj ulozi.  Radnja se odvija u Berlinu, Londonu i Istocnoj Njemackoj i odlicno je zamisljena, puna neocekivanih preokreta, a ipak vrlo logicna i shvatljiva.  Meni licno mnogo bolji spijunski film od ovih koji se snimaju u 21-vom vijeku i vrlo mi je drago sto sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 26, 2023 9:40 am

Edward Scissorhands sa Johnny Deppom i Winonom Ryder u glavnim ulogama. Lijepa i tuzna i pomalo tragicna prica o covjeku-masini koga je naucnik stvorio sa makazama umjesto ruku i njegovom teskom prilagodjavanju ljudskom drustvu. Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 28, 2023 3:17 am

The House of Mirth, drama iz proteklih vremena o djevojci iz dobre porodice koja se zaljubljuje u siromasnog mladica i zbog njega odbija bracne ponude dobrostojecih kandidata za zenidbu.  Kada, zbog svoje lakomislenosti, prokocka veliku sumu novca to neminovno vodi njenom gubitku dobrog polozaja u drustvu.  Dobar, ali i vrlo tragican film po knjizi Edith Wharton.  Mnogo dobrih glumaca - Gillian Anderson, Dan Akroyd, Anthony la Paglia, Eric Stoltz i Laura Linney samo neki od njih.  Tezak film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 31, 2023 8:51 am

Men Up, engleski film o problemu impotencije i prvim testovima viagre. Dobro prikazano iz uglova osoba razlicitih profila i godina zivota. Volim filmove o obicnim ljudima i ovo je jedan od boljih.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 31, 2023 9:06 am

The Outfit, film sa Markom Rylanceom o krojacu cija se sudbina ispreplice sa mutnim radnjama gangstera iz Cikaga. Odlican film sa neocekivanim zavrsetkom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 13 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu