Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

+4
enigma_
Catwoman
f-lady
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od Still_dreaming Pet Mar 05, 2010 12:57 am

Mnogo puta žene prećute ono što stvarno misle, i ne samo žene nego i muškarci, ali sa tom razlikom što žene razmišljaju o tome što su muškarci prećutali ili rekli ''tek onako'', a muškarci tim rečima ne pridaju značaja, ili ih u većini slučajeva i ne primete. Jer za nas je uvek sve u redu. Pa zašto ne bi bilo kad smo mi nešto najbolje što je našoj izabranici moglo da se desi!?(ironija) Ona nas voli baš takve kakvi smo... (ružičasti svet)

Evo nekih ženskih izraza iza kojih se svašta krije. Ja garantujem da je ovo u potpunosti tačno.

''U redu...'' - Ja sam u pravu. Ova rasprava je završena.

''Dobro onda...'' - Moram dobro razmisliti pre nego što odlučim kako ću te kazniti.

Ništa - Zatišje pred buru. Dobro se pazite!

''Pet minuta!'' - Ako je reč o oblačenju znači pola sata.

''Hvala.'' - Ne razbijajte glavu. Samo recite ”Nema na čemu”.

Duboki uzdah - Nije prava reč već neverbalni izraz. Znači da misli da ste ”budala” i ne može verovati kako troši vreme na svađu s vama.

''Samo napred.'' - Zapravo misli ”Samo napred ako se usudiš” (što god bilo odustanite od toga).

''Ne brini, ja ću.'' - Znači da vas je par puta zamolila da nešto uradite, a vi niste (ova izjava se često kombinuje sa ”U redu”, ”Dobro onda” i ”Ništa”).


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od f-lady Čet Maj 06, 2010 10:06 pm

U redu... - Kako god zelis, cak moze biti i svejedno mi je;
Dobro onda... - Ako je tako, onda cemo ovako;
Ništa - moze da znaci toliko toga, bilo da se javlja za vreme svadje ili ne;
Pet minuta! - 3minuta [uvek kazem 2minuta vise, a zavrsim sve kada sam zamislila]
Hvala. - Upravo hvala; :)
Duboki uzdah - ali nije tako ( nisi u pravu ) ili kako da ti pomognem;
Samo napred. - da te vidimo, padnes li, necu imati milosti;
Ne brini, ja ću. - nema potrebe za brigom osloni se na mene; Wink

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od Catwoman Sub Jun 12, 2010 6:59 am

A, obozavam ove izjave... I uglavnom su tacne... Muskarci, pazite se... :blabla:
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od enigma_ Pet Nov 26, 2010 11:22 am


''U redu...'' - Ja sam u pravu. Ova rasprava je završena.

Tacno!


''Dobro onda...'' - Moram dobro razmisliti pre nego što odlučim kako ću te kazniti.

Luta je, i razmishlja sta ce..!


Ništa - Zatišje pred buru. Dobro se pazite!

Da!



''Pet minuta!'' - Ako je reč o oblačenju znači pola sata.

Da.




''Hvala.'' - Ne razbijajte glavu. Samo recite ”Nema na čemu”.

Ili,izvoli i drugi put, i okrenuti se i otici.


''Samo napred.'' - Zapravo misli ”Samo napred ako se usudiš” (što god bilo odustanite od toga).


I, treba otici, a ne da te neko zeza!


I, da ne citiram vise, mnogo smo komlikovane, i ovo se uvek izgovori sa ironijom. Rolling Eyes
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od Troja Pon Feb 21, 2011 4:20 am

"Ne moras ti da mi pomognes" - lijepo je od tebe sto si ponudio pomoc i bas mi se nesto ne da da to radim, ali mi je bilo nezgodno da te pitam.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od pahuljica Ned Jul 17, 2011 12:56 am


''U redu...'' - ne mogu vise da se ubedjujem, nema svrhe, neka bude po tvom...
''Dobro onda...'' - nemoj posle da kazes a nisam htela, pitala i sl....
Ništa - nista
''Pet minuta!'' - bas tako, a mozda i manje
''Hvala.'' - hvala
Duboki uzdah - nema svrhe, exhausted
''Samo napred.'' - ako si lud
''Ne brini, ja ću.'' - ja cu, znaj da se mozes osloniti na mene/ili/"hvala"sto si to uradio kad sam zamolila, sama cu
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od ms.k Pet Okt 10, 2014 11:02 am


''U redu...'' - Ja sam u pravu. Ova rasprava je završena.
U redu znači U redu .. da sam u pravu – jesam (to se podrazumjeva) .. yes.gif .. a rasprava nikad završena nije .. :tiktak:


''Dobro onda...'' - Moram dobro razmisliti pre nego što odlučim kako ću te kazniti.
Ako je nešto Dobro onda je Dobro .. ako će biti kažnjen biće mu rečeno da će biti kažnjen .. yes.gif .. kriv si, bićeš kažnjen, zaslužio si, istrpi .. yes.gif


Ništa - Zatišje pred buru. Dobro se pazite!
Ništa znači Ništa .. :jj:


''Pet minuta!'' - Ako je reč o oblačenju znači pola sata.
Pet minuta znači Dvije minute .. yes.gif


''Hvala.'' - Ne razbijajte glavu. Samo recite ”Nema na čemu”.
Hvala znači Hvala .. givenheart


Duboki uzdah - Nije prava reč već neverbalni izraz. Znači da misli da ste ”budala” i ne može verovati kako troši vreme na svađu s vama.
Duboki uzdah je Duboki uzdah jer su rečenice previše duge i bez zareza i mora da se uhvati zalet za novu pretjeranu dugu rečenicu bez zareza :jj: .. ako je Budala biće rečeno Budala si Mad .. a svađa nikad nije trošenje vremena :tiktak: ..


''Samo napred.'' - Zapravo misli ”Samo napred ako se usudiš” (što god bilo odustanite od toga).
Zaista Samo napred .. i treba da se usudi .. :tiktak:


''Ne brini, ja ću.'' - Znači da vas je par puta zamolila da nešto uradite, a vi niste (ova izjava se često kombinuje sa ”U redu”, ”Dobro onda” i ”Ništa”).
Odista .. Ja ću ..  yes.gif
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od Ivana_ Čet Jun 11, 2015 11:04 pm

U redu - Ma neka ti bude, zaista je u redu. Nemam snage da se natežem.

Dobro onda... - Pa dobro, ako već ne može po mom neka bude po čijem god.

Ništa - Bolje da ćutim. Bolje.

Pet minuta! - U bukvalnom smislu pet minuta o ma čemu se radilo, osim ako me, ne daj Bože nešto enormno spreči u tome.

Hvala. - Eh... Ovo koristim nekad bukvalno, nekad sarkastično :tiktak: , a nekad eto jer nemam šta drugo da kažem na neku očitu glupost.

Duboki uzdah - Odustajem od dalje diskusije. Jako me nerviraš.

Samo napred. - Ma izvoli, pokaži što si naumio. :D

Ne brini, ja ću. - Stvarno ću ja. Bez ikakvog prekora. givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reči žena kojih muškarci treba da se plaše Empty Re: Reči žena kojih muškarci treba da se plaše

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu