Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jun 03, 2020 1:33 am

Alita: Battle Angel, dobar naucno fantasticni film o cyborgu Aliti koja se bori za pravdu. Kristof Waltz glumi ljekara koji je vraca u “zivot” poslije gotovo potpunog unistenja i biva joj kao otac. Vrijedi pogledati.

Takodje sam skoro odgledala Internal Affairs Sa Richard Gere-om i Andy Garciom o kvarnom policajcu koga istrazuje kontrolor policije. Odlican akcioni film sa dvojicom izvrsnih i sarmantnih glumaca. Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jun 08, 2020 9:58 am

Zadnjih dana sam gledala dva dobra filma.

Juliet je spanski film o zivotu zene koja je izgubila svaki kontakt sa cerkom. Isprican u retrospektivi film otkriva niz dogadjaja koji je doveo do toga. Dobar film.

Spiderman: Far From Home je prilicno dobar film o mladom junaku, njegovim podvizima i ljubavi. Akcioni film gdje nisu pretjerali sa vizuelnim efektima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jun 13, 2020 6:50 pm

Ovih dana gledala sam Waterworld sa Kevinom Costnerom i Jeane Tripplehorn, jedan od rijetkih post-apokalipticnih filmova koji mi se dopada. Ima vise mucnih scena nego sto mi je ostalo u sjecanju, ali je zapravo odlicno napravljen film protkan nadom. Gluma izvrsna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jun 15, 2020 2:31 am

The Italian Job, kriminalisticki akcioni film sa Edward Nortonom, Markom Wahlbergom i Charlize Theron.  Meni se film dopao.  Dobra gluma, dobar zaplet i dosta napeta i uzbudljiva radnja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jun 15, 2020 8:40 am

Hearts and Bones, australijski film o neobicnom prijateljstvu istraumiranog ratnog fotografa i afrikanca cija je porodica izmasakrirana u sukobima u njegovoj rodnoj zemlji. Solidan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jun 16, 2020 11:59 pm

Professor Marston and the Wonder Women sa Luke Evansom.  Navodno istinita prica o neobicnom ljubavnom trouglu koji je rezultirao gubitkom karijere i stvaranja lika komicnog stripa Wonder Woman.  Dosta savremene teme neprihvacenosti i osudi pojedinaca od komsija i sredine u kojoj zive zbog njihovih vrlo nekonvencionalnih nacina zivota.  Film je dobro napravljen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jun 18, 2020 4:12 am

Elle, francuski film u reziji Pola Verhoevena. Radnja pocinje silovanjem. Zrtva odluci da pokusa razotkriti identitet napadaca. Cudan film u kome su svi likovi na neki nacin poremeceni i koji daje pogresnu ideju da zrtve silovanja mogu uzivati u sado-mazohistickom odnosu sa napadacem. Mada je film dobro napravljen i gledljiv nije mi se previse dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 21, 2020 7:05 am

Gifted, prekrasan film o djevojcici cija je majka bila matematicki genije i ubila se. Djevojcica je i sama nevjerovatno talentovana i zivi sa ujakom koji zivi dosta nekonvencionalan nacin zivota. Film ima jako puno duse i zaista sam uzivala gledajuci ga, a pala je i koja suza. Definitivno bih ga preporucila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jun 22, 2020 12:52 am

Hancock, film o pomalo izgubljenom i razocaranom superheroju koji mnogo pije i pravi isto toliko stete koliko i pomaze u borbi protiv kriminala.  Jednog dana spasava zivot covjeku (Jason Bateman) koji je strucnjak za reklamu i to mijenja njegov zivot.  Glavna uloga Will Smith.  U pocetku sam mislila da je film glup, a poslije mi se jako dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jun 22, 2020 9:53 am

Divergent, naucno fantasticni film o Cikagu nakon velikog buduceg rata, gdje su ljudi organizovani u pet skupina koje trebaju da funkcionisu tako da do rata vise ne dodje.  Osim ovih pet skupina postoji nezvanicno i sesta koje se vlast pribojava, a koja posjeduje pozitivne osobine svih pet zvanicnih skupina.  Imaju je samo pojedinci koji su previse nezavisni da bi bili sitni pioni kojima vlast moze upravljati kako god hoce.  Odlicna metafora koja se moze primijeniti i u stvarnom zivotu, dobra gluma i dobar zaplet sa odlicno odmjerenom kolicinom akcije.  Jedan od boljih naucno-fantasticnih filmove koje sam gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jun 23, 2020 1:31 am

Insurgent, drugi iz trilogije naucno-fantasticnih filmova o buducem svijetu u Cikagu nakog velikog rata.  I ovaj film je dosta dobar, mada na trenutke tezi da cupa zivce zapletima.  Ista glumacka ekipa.  Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jun 24, 2020 10:43 am

Clouds of Sils Maria, filma sa Juliette Binoche o glumici koja u 40-toj godini zivota dobija ponudu da glumi stariji lik u predstavi u kojoj je 20 godina ranije glumila mladu djevojku.  Kroz prikazivanje priprema za ulogu prikazuje se njena unutrasnja borba da prihvati neminovno starenje.  Film je dobro poceo, pa je poslije postao malo naporan.  Kraj nije los.  Osrednji film u najboljem slucaju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 28, 2020 7:01 am

Spielbergov film The Terminal Sa Tomom Hankesom u glavnoj ulozi. On glumi covjeka iz Krakozie koji slijece na aerodom u New Yorku. Za vrijeme leta poceo je rat u Krakoziji i njegovi dokumenti vise ne vaze, te niti moze da udje u Ameriku niti da se vrati kuci. Prelijep film, toliko duhovit i sa toliko duse da je to nevjerovatno. Jedan od najboljih filmova, ako ne i najbolji, koji sam ikada gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jun 28, 2020 7:36 pm

Cast Away sa Tomom Hankesom u glavnoj ulozi.  Dobar, ali pomalo razvucen film u srednjem dijelu.  Prica o modernom Robinzonu Krusou, covjeku koji sticajem okolnosti zivi na pustom ostrvu.  Pocetak i kraj filma bez greske.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 01, 2020 8:32 am

Mc Farland, film o sportskom treneru (Kevin Costner) koji izgubi posao zbog grubosti prema lijenim igracima i mora prihvatiti posao u skoli u siromasnom gradicu na jugu SAD. Odlican film i zasnovan na istinitim dogadjajima.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 03, 2020 8:38 am

How to Lose Friends and Alienate People, komedija sa Simonom Peggom, Kirsten Dunst, Gillian Anderson i Megan Fox. Odlicna komedija o novinaru koji voli da ismijava poznate licnosti i nakon jednog popularnog ispada dobija posao u uvazenom njujorskom casopisu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jul 04, 2020 8:42 am

Skyfall, akcioni film o James Bondu sa Danielom Craigom u glavnoj ulozi.  Odlicno napravljen film.

Our Idiot Brother sa Paul Ruddom i Elizabeth Banks.  Napola sala, napola zbilja, prica o porodici u kojoj brat (Paul Rudd) uspije da izazove zbrku u svom zivotu, kao i zivotima svoje tri sestre, uglavnom zbog svoje velike dobrote i velike iskrenosti.  Dobar film za opustanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jul 06, 2020 9:14 am

Now You See Me, spektakularna magija kombinovana sa intrigantnom pricom koja ukljucuje i neku vrstu kriminala.  Dobar film pun akcije i vrlo zabavan.  Glavne uloge Mark Ruffalo, Woody Harrselson, Isla Fisher, Jesse Eisenberg i Morgan Freemen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jul 07, 2020 9:19 am

Minority Report, naucno-fantasticni kriminalisticki film sa Tom Cruisom u glavnoj ulozi. Dobar film, mada bih ja izbacila par mucnih scena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 08, 2020 8:07 am

Beautiful Lies, romanticna komedija francuske produkcije sa Audrey Tatou u glavnoj ulozi.  Dosta simpatican film, dobar za opustanje.

Unforgiven, kaubojac sa Clintom Eastwoodom, Morganom Freemanom i Geneom Hackmanom u glavnim ulogama.  Dobar film.  Kada razularena musterija isijece po licu prostitku, njene prijateljice skupe novac da raspisu nagradu za onoga koji ubije pocinioce.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 10, 2020 12:25 pm

Sleepless in Seattle, romanticni film sa Meg Ryan i Tomom Hankesom u glavnim ulogama. Naravno, nije prvi put da sam gledala ovaj film, ali mi je bas prijao.

Spectre, James Bond film sa Danielom Craigom u glavnoj ulozi. Film je bio odlican, a mnoge scene su snimane u blizini zgrade MI5 pored koje sam svakodnevno prolazila vise od decenije, te me za taj dio Londona vezuju i neka nostalgicna osjecanja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jul 13, 2020 9:23 am

Shirley Valentine, prekrasan britanski film i 1989-e.  Film ima mnogo duse.  Govori o zeni koja se udala i dobila dvoje djece.  Dane provodi brinuci o njima kao domacica.  Vrijeme leti, djeca napustaju dom i svi je uzimaju zdravo za gotovo.  Kada joj muz napravi vrlo neprijatnu scenu jer nije bio zadovoljan sto mu nije skuvala rucak koji je ocekivala taj dan prihvata poziv prijateljice i odlazi na nagradno putovanje u Grcku.  I tamo je sama, ali malo pomalo pronalazi sebe i odbija da se vrati kuci i nastavi zivjeti isprazni usamljeni zivot u kome prica samo sa zidovima.  Njena cvrstina u odluci da se od sada oslanja samo na sebe sokira njenog muza koji se konacno dozove pameti.  Divan film.

X + Y, britanski film o djecaku koji gubi oca u mladosti i odrasta u izvrsnog matematicara hendikepiranog potpunom nesposobnoscu da izrazi i prihvati ljubav.  Susret sa mladom kineskom matematicarkom unosi totalni preokret u njegov zivot.  Vrlo dobar film u kome sam stvarno uzivala i koji takodje ima mnogo duse.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jul 15, 2020 10:12 am

Closer, ljubavna drama sa Jude Lawon, Clive Owenom, Juliom Roberts i Natalie Portman u glavnim ulogama. Osjecanja i zivoti dva para se neobicno ispreplicu. Film mi se dopao.

Rush, film o rivalstvu James Hunta i Niki Laude i Laudinom tragicnom udesu na jednoj od trka Formule 1. Odlicno napravljen i vrlo interesantan film koji prikazuje potpuno drugacije karaktere i pristupe zivotu ova dva briljantna vozaca. Glavne uloge Chris Hemsworth i Daniel Bruhl.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jul 21, 2020 7:26 am

Jackie sa Natalie Portman o ubistvu Johna Kennedyja iz perspektive njegove zene. Film je toliko glup i dosadan da je to nevjerovatno, a Natalie je, vjerovatno oponasajuci nacin na koji je govorila Jackie, bila toliko iritirajuca da mi je dolazilo da rezem vene. Samo za mazohiste.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jul 23, 2020 9:59 am

Thelma and Louise sa Susan Sarandon i Geenom Davies. Odlican film. Dvije obicne zene nezadovoljne svojim zivotom odluce da odu na vikend zajedno. Neocekivani dogadjaj mijenja njihov zivot zauvijek. Dosta vremena sam posmatrala ovaj film kao pouku sta se moze desiti pametnoj zeni (Sarandon) kada se udruzi sa dosta lakomislenom i praznoglavom (Davies), ali u drugom dijelu filma vidimo da se lik nedozrele domacice magicno preobrazava .
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 39 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu