Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 26, 2020 7:25 am

The Post, film Stevena Spielberga sa Tomom Hankesom i Meryl Streep u glavnim ulogama. Izvrstan film koji govori o skandalu koji je izbio kada su New York Times i Washington Post objavili povjerljive vladine dokumente na osnovu kojih se vidjelo da americka vlada vec godinama laze narod o ratu u Vietnamu. Odlicno reziran, odlicna gluma i izvrsna prica. Preporucujem.

Takodje sam gledala For a Few Dollars More sa Clint Eastwoodom. Kaubojac iz 60-tih koji govori o borbi dobra i zla, bandita i lovaca na ucjene. Malo naivan u nekim pogledima, ali pravda pobjedjuje, zlikovci bivaju kaznjeni, pa mi je to bas godilo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Jul 27, 2020 9:10 am

Field of Dreams sa Kevinom Costnerom. Vrlo neobican, mastovit i idealistican film u kome se mijesaju sadasnjost i proslost na vrlo neocekivan nacin. Film mi se dopao.

Blue Streak, komedija o kriminalcu koji sakriva opljackani dijamant u gradjevinu koja postaje policijska stanica. To ga ne zaustavlja u pokusajima da pronadje dijamant. Vrlo duhovit film, pun provala. Dobro sam se ismijala gledajuci ga.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jul 28, 2020 7:03 am

Unknown, odlican akcioni film sa Liam Neesonom, Diane Kruger, January Jones i Aidon Queenom u glavnim ulogama. Par amerikanaca stizu u Berlin na kongres. Kada suprug gubi pamcenje nakon saobracajne nesrece zapocinje niz zapanjujucih dogadjaja. Film sa vrlo neocekivanim i izvrsnim preokretom. Bas sam uzivala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 31, 2020 2:27 am

Ad Astra, naucno-fantasticni film sa Brad Pittom i Tommy Lee Jonesom u glavnim ulogama.  Meni se film dopao, ali sam sigurna da ne bi bio po svacijem ukusu.  Avantura u svemiru sa dozom psihologije i vidjena iz ugla starijih astronauta koji su citav zivot posvetili istrazivanju svemira.  Film takodje navodi na razmisljanje o tome sta se moze i treba smatrati porazom, a sta uspjehom u zivotu.

Space Cowboys, naucno-fantasticni film sa Clint Eastwoodom, Tommy Lee Jonesom i Donaldom Sutherlandom u glavnim ulogama.  Ekipa penzionisanih astronauta krece u zadnju veliku avanturu u svemiru i bore se za sprecavanje katastrofe.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 03, 2020 11:32 pm

Good Posture, meni licno simpatican film o mladoj nesredjenoj i nevoljenoj djevojci koja odlazi da zivi kod knjizevnice koja je poznanica njenih roditelja. U pocetku njihov odnos je pun sukoba, ali postepeno njih dvije pronalaze sebe, medjusobno postovanje i put ka boljem i sretnijem zivotu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 03, 2020 11:34 pm

The Enforcer, Dirty Harry film sa Clint Eastwoodom u kome on glumi policijskog detektiva koji se uspjesno bori sa kriminalom. Jednostavan zaplet i dobra gluma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Avg 04, 2020 10:33 am

Dirty Harry, prvi od filmova sa Clint Eastwoodom o policijskom detektivu Harryju Callahanu.  U ovom filmu on se trudi da eliminise psihopatu koji prijeti ubistvima gradjana ako mu gradonacelnik ne plati veliku sumu novca.  Dobar film za one koji vole ovaj zanr.

Dangerous Minds izvrstan film sa Michelle Pfeiffer u glavnoj ulozi.  Mlada profesorica dolazi da predaje u skoli gdje su vecina ucenika jako problematicna djeca iz siromasnih porodica.  Film me je odusevio.  Ima izvrsnu pricu, dobru glumu, a Michelle je prelijepa u ovom periodu.  Svakako bih voljela opet pogledati ovaj film opet.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Avg 05, 2020 8:08 am

Gran Torino, divan film sa Clint Eastwoodom u glavnoj ulozi.  Ovo je jedan od njegovih novijih filmova i jako, jako mi se dopao.  Film je dirljiva prica o neobicnom zbliznjavanju bivseg vojnika iz korejskog rata i djecaka azijata koji zivi u njegovom susjedstvu.  Film divno obradjuje temu mladih ljudi iz siromasnih porodica kojima su skoro nikakve sanse da se iscupaju iz bijede i zive normalan zivot.  Eastwood briljira u ulozi mrguda koji naizgled mrzi sve zivo, a zapravo ima veliko srce.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Avg 07, 2020 3:09 am

Cold War, divan poljski film iz 2018-te koji govori o tragicnoj sudbini poljskog kompozitora koji se zaljubljuje u siromasnu clanicu ansambla u poslije ratnom periodu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Avg 07, 2020 9:52 am

Charlie’s Angels iz 2019-te.  Odgledah ga poslije filma Cold War i bi mi bas zao sto sam ga gledala i pokvarila predivni utisak i osjecanja koja je u meni ostavio Cold War.  Charlie’s Angels ima previse akcije i tuce za moj ukus.  Prvi dio filma i nije tako los, a drugi su prakticno samo jurnjava i borbe.  Za ljubitelje akcionih filmova dusu dao, a za ljubitelje filmova sa dusom povrsan i nezadovoljavajuci.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Avg 08, 2020 3:12 am

National Treasure, odlican akcioni film sa Nicolas Cageom. Ovo mi je primjer dobrog akcionog filma. Srecom znala sam da se dobro zavrsava, ali me je i onako tjerao da na momente skacem po sofi. Odlicna glumacka ekipa, interesantan zaplet, definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 10, 2020 1:44 am

The Mule sa Clint Eastwoodom.  Odlican film.  Ostarjeli uzgajivac ljiljana bankrotira i slucajno postaje osoba koja prevozi drogu za mocni kartel.  Ovo je zadnji film koji je Clint snimio.  Ima duse i neke vazne zivotne poruke.  Voljela bih ga opet vidjeti.

Sudden Impact, film sa Clintom Eastwoodom.  Jedan od filmova gdje je on detectiv Harry Callahan.  U ovom filmu istrazuje niz identicnih ubistava koji ce biti povezani sa silovanjem koje se nekad davno odigralo.  Meni licno nekako mucan film, mozda zbog tematike.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 10, 2020 10:01 pm

Rear Window, film iz 1954-te sa James Stewartom i Grace Kelly u glavnim ulogama.  Neobican film.  Povrijedjeni fotograf sumnja da je postao svjedok ubistva dok je dokono posmatrao sta se desava u komsiluku.  Dobar film Alberta Hitchcocka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Avg 11, 2020 12:33 am

Magnum Force, film o Harryju Callahanu sa Clint Eastwoodom u glavnoj ulozi. Callahan istrazuje ubistva kriminalaca koji se izmicu ruci zakona. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Avg 13, 2020 1:38 am

National Treasure: Book of Secrets, drugi film na ovu temu sa Nicholas Cageom I Diane Kruger. Ucinilo mi se da je zaplet malo naivan, ponovno otkrivanje velikog blaga za koje niko ne zna, ali je film dobro napravljen, sa dozom humora, pa sam svejedno uzivala gledajuci.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Avg 13, 2020 10:34 am

Pawn Sacrifice, film o Bobbyju Fischeru i njegovom rivalstvu sa Borisom Spaskim.  Glavne uloge Toby McGuire, Liev Schreiber i Peter Skarsgaard.  Meni licno vrlo interesantan film.  Voljela bih znati koliko ima istine u nacinu na koji su prikazali Fischerove probleme sa mentalnim zdravljem.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 40 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu