Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto ste se registrovali?

+19
promaja
Born to die
male
MatriX girl 1997
mila
nexy92
StephenKING
Teixos
Troja
pahuljica
Ika
ilona
zanesena
Catwoman
Maja
nexstosic
monny
f-lady
Still_dreaming
23 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Zašto ste se registrovali? - Page 2 Empty Re: Zašto ste se registrovali?

Počalji od ms.k Sub Okt 04, 2014 8:19 am

U trenutku kad mi nešto 'dođe' da učinim to i učinim, ne preispitujem svoju instinkt, intuiciju, emocije (nikad me iznevjerili nisu) .. yes.gif

Takođe i ..

Maja ::
Stil :: bitan je kvantitet, a ne kvalitet..
Ovaj stav me je privukao i zadržao.  givenheart

..  givenheart  givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu