Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav na prvi pogled?

+6
Catwoman
black_morena
zanesena
amaranth
Nymphadora
Still_dreaming
10 posters

Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Still_dreaming Pet Avg 06, 2010 12:26 pm

Verovatno ste bili u situaciji da čujete izjave tipa ,,To je bila ljubav na prvi pogled...'' i slično...


Ali, mislite li da je ljubav na prvi pogled zaista moguća?
Da li je moguće zavoleti nekog onoga trenutka kad ga ugledamo?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Nymphadora Sre Avg 11, 2010 2:06 pm

Jeste, moguce je.Zasto da ne?To naravno moze da bude veliko razocarenje kad drugi put pogledamo,ali ne mijenja cinjenicu da smo izmedju prvog i drugog pogleda stvarno voljeli.
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od amaranth Čet Avg 12, 2010 12:03 am

Jeste moguća ljubav na prvi pogled, ali je isto tako površna. Može nam se svideti nešto na nekome, recimo, osmeh, oči, taj neko može biti lep... Ali taj prvi pogled obično ume i da prevari. Drugi, treći, peti... Svaki novi pogled otkriva nam nešto više što nam se može ali isto tako i ne mora svideti.
Tako da, bojim se da ljubav na prvi pogled nema baš neku blistavu budućnost.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od zanesena Čet Avg 12, 2010 8:18 am

Ne vjerujem da postoji ljubav na prvi pogled....mozda jer se meni nije nikad desila...
Moguce je da nam se na prvi pogled dopadne neciji pogled, osmijeh...ali bas da nekog odmah zavolimo, mislim da je to nemoguce....
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od black_morena Pon Sep 27, 2010 2:36 am

Ma kakvi, Privlačnost ,ajd iako je i to rijetko XD meni većinom treba dosta proći da mi se netko svidi, a za ljubav da ne pričam XD
black_morena
black_morena
Početnik
Početnik

Broj poruka : 58
Datum upisa : 23.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Catwoman Sre Okt 13, 2010 2:51 am

Ja ne verujem u tu cuvenu izjavu i u potpunosti se slazem sa black_morenom... To je vise dopadanje na prvi pogled... A i da se ne lazemo, muskarci nikad ne pomisle na ljubav kad vide neku lepu devojku...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od enigma_ Ned Nov 21, 2010 10:17 am

Ja znam da to nije ljubav, vec mozda trenutna strast..koju bi trebalo iskontrolisati.
I, sacekati drugi, treci..i ne znam koji 'pogled'..jer cesto ne vidimo dobro...!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Shadow Ned Nov 21, 2010 12:16 pm

Catwoman ::Ja ne verujem u tu cuvenu izjavu i u potpunosti se slazem sa black_morenom... To je vise dopadanje na prvi pogled... A i da se ne lazemo, muskarci nikad ne pomisle na ljubav kad vide neku lepu devojku...
joooooj.... :)
ah, evo, postoji ljubav na prvi pogled, samo je glupavo što je ona kao takva isformulisana i etiketirana kao nešto što je "normalno" a mali nas to doživi. Ljubav na prvi pogled je zapravo jaka hemijska na prvi pogled reakcija koja može da se završi ili samo sexom ili samo brakom, ili, ako je prava i sexom i brakom (ili zajedičkim životom, svejedno). Posotji. Samo se slabije javlja ukoliko se priželjkuje. Isto kao i princ na belom konju-što duže i višeželiš princa to je veća verovatnoća da će se na kraju pojaviti samo konj.
Shadow
Shadow
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 113
Ženski Ribe Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Shadow Ned Nov 21, 2010 12:17 pm

izvinjavam se na greškama u kuckanju, to je zato što trebam konačno da skratim nokte.
Shadow
Shadow
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 113
Ženski Ribe Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Troja Pet Jan 21, 2011 12:22 am

Nymphadora ::Jeste, moguce je.Zasto da ne?To naravno moze da bude veliko razocarenje kad drugi put pogledamo,ali ne mijenja cinjenicu da smo izmedju prvog i drugog pogleda stvarno voljeli.
:buahahhaha:

Mislim da je zaljubljenost moguca i na prvi pogled. Ne znaci ako vam se neko odmah dopadne da cete se za tu osobu i udati, ali sasvim sigurno je moguce. Ja bih rekla da sam se uglavnom tako zaljubljivala kao tinejdzerka, jer tada osim pogleda nije ni bilo puno cega drugog. I ta me je zaljubljenost na daljinu cinila sretnom godinama, pa ne vidim razloga da budem skepticna prema njoj.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Ika Ned Maj 15, 2011 2:19 pm


Nymphadora ::
Jeste, moguce je.Zasto da ne?To naravno moze da bude veliko razocarenje kad drugi put pogledamo,ali ne mijenja cinjenicu da smo izmedju prvog i drugog pogleda stvarno voljeli.

Ovo je apsolutno tačno... :) Lep odgovor!

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na prvi pogled? Empty Re: Ljubav na prvi pogled?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu