Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imate li cilj?

+9
Teixos
Faraday
amaranth
Bult
zanesena
Ateh
Catwoman
Maja
Still_dreaming
13 posters

Ići dole

Imate li cilj? Empty Imate li cilj?

Počalji od Still_dreaming Pon Feb 01, 2010 9:03 am

Imate li cilj pred sobom? Da li ste sebi postavili određene zahteve koje morate ispuniti po svaku cenu ili puštate da vas život sam navodi na odluke i sam nameće svoje staze, a da je na vama samo da odlučite na koju ćete stranu da skrenete kad se nađete na raskrsnici?


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Pon Jul 26, 2010 11:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Maja Uto Mar 16, 2010 6:04 am

Naravno da imam cilj,tačnije više ciljeva(i što je najbitnije spisak nikad nije konačan), mada bih ja to radije nazvala stremljenjima koja oblikuju naš život onako kako želimo. Postavljam određene zahteve sebi koje ne moram, ali želim da ispunim. Za mnoge stvari čovek prosto mora da se sam potrudi,da zapne i osloni se isključivo na sopstvene snage ne očekujući da će se to samo rešiti neobičnim spletom sudbine,okolnosti ili čega već.. Sa druge strane nikad se ne treba ograničavati isključivo i za svaku odluku, svojim trenutnim sposobnostima i mogućnostima,nego ih treba uvek prilagođavati i uvećavati koristeći svaku životnu priliku koja iskrsne. Pa u tom smislu,trudim se da kad dođem do neke raskrsnice pogledam dobro kakvi se putevi pružaju predamnom i izaberem onaj u kome mislim da ću najbolje moći da iskoristim sopstvene potencijale,nekad je to lakši a mnogo ćešće teži put. Lakši biram ređe jer ima puno slepih ulica,a na težem naučim usput mnogo toga,što je i samo po sebi još jedan postignut cilj. Naravno greške su neminovne,ali mi je bitno da kad padnem ne ostanem da ležim na zemlji nego ustanem i nastavim dalje,nekad istim putem ali pametnije, poučena iskustvom,a nekad malo zastanem presaberem se i krenem drugim putem.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Catwoman Uto Mar 16, 2010 12:53 pm

Naravno. Svaka zdravorazumska osoba bi trebalo da ima cilj. Kada težimo nečemu, onda se tome i nadamo, radujemo, živimo da se to ostvari...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Ateh Sre Mar 17, 2010 6:39 am

imam ciljeva,vise...da zavrsim fax,da se zaposlim,da kupim sebi kola,da proputujem,da se udam,dvoje dece,fin stan u kome cu imati svoju sobu,makar neki spajz i da zadrzim sve prijatelje kraj sebe na tom putu...covek ne treba nikad da ostane bez jasnih ciljeva pred sobom,to nas odrzava u zivotu,jer moramo da ih ispunimo,te stoga ne valja ih bas sve ostvariti,vec dovoljno onoliko da smo srecni i zadovoljni sobom...Treba biti i svestan sopstvenih mogucnosti,jer ako su ciljevi nedostizni,neuspeh je veliko razocarenje...
Ateh
Ateh
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 104
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od zanesena Sre Maj 26, 2010 8:05 am

Imam ciljeve...neke sam vec ispunila, neke cu nadam se ispuniti u blizoj ili daljoj buducnosti...i uvijek se pojavljuju neki novi kojima tezim...
Mada nikad nisam morala da cilj ostvarim po svaku cijenu...
Postavljam ih pred sebe i trudim se da ih ispunim...naravno za neke je potrebno vise za neke manje energije...
Ali svi ciljevi su nesto sto nas drzi i pokrece naprijed...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Bult Pon Jul 12, 2010 10:19 pm

Cilj uvijek postoji, ali do njega vode razni putevi.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od amaranth Pon Jul 26, 2010 11:21 am

Imam cilj, tacnije vise njih. Jer sta je zivot bez cilja? Samo plutanje i iscekivanje...
Za mene vazi: jedan cilj, vise puteva!
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Faraday Pet Jul 30, 2010 1:10 pm

Nemam cilj, ustvari moj cilj je da nadjem pravi cilj u zivotu.
Faraday
Faraday
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 6
Muški Lokacija : 43 19 02 N - 21 53 27 E
Datum upisa : 29.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Teixos Ned Jun 12, 2011 6:43 am

Imam ciljeve, naravno.. Neke sam već ostvario, za neke sam na putu ka ostvarivanju pa kad i njih ostvarim dolaze na red sledeći, mada još uvek ne znam koji će to biti.. :)
Teixos
Teixos
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1273
Muški Jarac Godina : 34
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Troja Ned Jun 12, 2011 6:56 am

Nemam jasno definisan cilj, ali imam mnogo malih zadataka. Da odrzavam stan, da radim, da odrzavam formu, zavrsavanje kurseva za strucno usavrsavanje na poslu i slicno.

Nekada sam imala velike ciljeve - zavrsiti skolu, pa fukultet, pa naci mladica koji ce me voljeti, pa pomagati porodici za vrijeme i poslije rata. Tacno je da cilj daje smisao zivotu, ali i da je postavljanje prevelikih zahtijeva nekada bas zamara, pa valja naci neku ravnotezu u svemu tome. Mozda je najbolje reci da je moj cilj da zivim zivot tako da u njemu uzivam koliko je to moguce, dok istovremeno ispunjavam zadatke koje pred mene postavlja drustvo i ja sama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Ika Ned Jun 12, 2011 7:31 am

Uvek imam cilj pred sobom. I to ne samo jedan već više, oni važni i oni manje važni, za mene su isti. Svaki od njih vodi ka ispunjavanju mene kao osobe. Uradiću sve što mogu da bih te cilljeve ostvario. Kada ostvarim jedan pojavi se neki novi i smatram da će tako uvek da bude. Ne žurim nigde jer me čak i ta staza ka ostvarenju cilja na neki način ispunjava.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od enigma_ Uto Nov 22, 2011 12:49 pm

Negde sam napisala da su moji ciljevi usko povezani sa decom.
Mislim da sam ih dovela do njihovog cilja, sada je na njima da istraju i dalje se usavršavaju.
Sada sam ja sebi cilj, nadam se da nisam zakasnila. Hoću posao.Neću više da ikoga ispraćam i dočekujem, jer tako ću ostariti,a ja to ne želim.
Naćići neki poslić, ako ne sada, grant na proleće.Mnoge žene rade i imaju malu decu i sve postižu.Kad mogu one ( ja to nisam mogla, jer sam maximalno dala sebe deci i nije mi žao) sada mogu i ja :)
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Dora_Mar Čet Feb 16, 2012 1:35 pm

Moji ciljevi ne idu u neke velike raskorake sa vremenom, tj. ne planiram šta će biti za 20 godina. Ali zato moji ciljevi imaju kratak vremenski raskorak, npr. cilj mi je da odradim sve svoje dnevne obaveze, da ispratim cjelokupna predavanja na faksu, da se odmorim :) Ne volim da planiram baš sve do detalja i u daleku budućnost, mada imam neke slike kako bi ona trebala izgledati. :)
Nekako smatram da ću ispunjavanjem ovih manjih ciljeva doći do glavnog cilja.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li cilj? Empty Re: Imate li cilj?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu