Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je dobro biti sam?

+3
Dora_Mar
polly88
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Da li je dobro biti sam?

Počalji od Still_dreaming Čet Dec 23, 2010 11:25 pm

Obično posle dužih veza mogao sam čuti izjave ,,Sad ću malo sam sa sobom, da odmorim''. Isto tako, od mnogih se moglo čuti da žele da ostanu sami, da nisu za funkcionisanje sa drugom osobom, koliko god im ona bila slična.

Da li je dobro biti sam?
Da li ste nekada pomislili da je najbolje rešenje ostati sam i slobodan?
Koje su to dobre strane odsustva partnera?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od polly88 Pet Dec 24, 2010 2:12 am

Huh, upravo ja to stalno govorim - da ne funkcioniram s drugom osobom... bar je do sada tako bilo. Mislim da je to zato što sam bila premlada, što sam htjela uživati u slobodi, što mi se nije dalo živcirati zbog nekog muškarca... Što sam starija, to mi sve više nedostaje Netko. A izgleda da ga baš sada nema nigdje. Valjda to tako ide - kad ne tražiš, dečki su ti pred nosom; kad tražiš, nema ih ni od korova...
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od Dora_Mar Pet Dec 24, 2010 6:36 am

Kad ne zelis neko je uvjek tu,a kad se sjetis tog nekog najcesce je kasno,nazalost.Ali u sustini to se odsustvo moze nadoknaditi prisustvom dragih osoba.
Mada,ja sam uvjek govorila `boljje biti i sam nego sa bilo kim`.Sto znaci da ce se neko ko nam odgovara vremenom pojaviti,i da ne treba da trosimo sebe na nekog ko....
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od Troja Sre Jan 19, 2011 11:38 pm

Ja sam pomislila da zelim biti sama bas kada sam susrela svoju najvecu zivotnu ljubav. Bilo mi je dosadilo da se nadam sretnoj ljubavi samo zato da bih se razocarala i cvrsto sam rijesila da ubuduce od muskaraca zelim samo prijateljstvo. Ironijom slucaja, moj sudjeni je bio moj prijatelj vec mjesecima u to vrijeme. I na moje "hajde da se druzimo" odgovorio sa "hajde da se zabavljamo".

The rest is history. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od zanesena Pet Mar 04, 2011 11:15 am

Ne zelim, niti sam kad zeljela da ostanem sama. Mozda je bilo nekih perioda kad mi je samoca prijala. Ali sad je vrijeme kad mi samoca u nekim trenucima jako smeta.
Mislim da smo stvoreni da sebe podijelimo sa nekim i da je pomalo neprirodno da cijeli zivot provedemo sami.
Ali trudim se da razumijem one koji ne zele vezu, koji svoju samocu dozivljavaju kao svoju slobodu.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od nana cipiripi Pet Mar 04, 2011 11:47 am

Iskreno, razmisljala sam o tome cesto i pitala sam se 'Da li je stvarno dobro biti sam???'....Ali nekad, dodje faza kad je to covjeku potrebno i kada se jednostavno tako bolje osjeca.....Mislim da je, u nekim slucajevima, bolje biti sam i slobodan...nego biti sa nekim cisto forme radi i bez nekih osjecanja.... :)
nana cipiripi
nana cipiripi
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 13
Datum upisa : 01.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od pahuljica Pet Avg 12, 2011 11:07 pm

Ponekad je dobro biti sam. Da se slegnu utisci, uzburkane emocije... rascisti sa prosloscu...
Cesto mi je padalo na pamet da je naj sigurnije biti sam.
Ima jedna prica koja kaze... da kad nemas nista, zapravo nemas sta izgubiti, postedjen si bola i zavisti drugi ljudi....
Ali, covek nije stvoren da bi bio sam. Mi smo andjeli sa jednim krilom. Mozemo leteti jedino ako se zarlimo, za to nam je potreban "drugi". :dancing:
Kako sam starija, zrelija, svve vise mi je potreban neko, s kim cu deliti sve. Predugo sam sama, i to nije dobro, nikako. Odvikla sam se da pripadam. Svaki novi pocetak mi je sve strašniji. Bojim se da nisam mozda zaboravila da volim... :sorry:
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je dobro biti sam? Empty Re: Da li je dobro biti sam?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu