Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju seriju trenutno pratite?

+19
nexstosic
Dzangrizava
Nikolija
Born to die
MatriX girl 1997
male
ThePoet
black_morena
enigma_
Miloš_88
pahuljica
Ika
Still_dreaming
chegirl
Maja
amaranth
polly88
ces@ric@
Troja
23 posters

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 3 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Dec 15, 2012 12:25 am

"Elementary" je moderna verzija priče o Sherlock Holmesu i doktoru Watson. Radnja se dogadja u New Yorku. Ovaj Sherlock Holmes je čudak sa nevjerovatnom moći zapažanja, a njegov pomoćnik Watson je - žensko. Odgledala sam samo jednu epizodu za sada, ali bih rekla da ova serija ima šarma i da je vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Dec 24, 2012 2:35 am

Trenutno gledam treću seriju Downton Abbeya. Serija je odlična, jedino mi je žao što je jedan od glavnih mutikaša nagradjen za svoje petljanje, umjesto da bude kažnjen kao što je i zaslužio. Mada moram priznati da mi se nije dopadala ni ideja da mu unište ostatak života. :jj: U svemu treba biti odmjeren i pravedan. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pet Jan 04, 2013 3:22 am

Gledam seriju Sherlock. Serija o Sherlocku Holmesu zvana Elementary mi se toliko dopala da sada gledam sve sto mi dodje do ruku sa istom temom. Ovaj Sherlock Holmes je sa Benedictom Cumberbatchom u glavnoj ulozi i desava se u Londonu u savremeno doba. Odlicno je napravljena serija, sa mnogo logike i nadmudrivanja, a bez nekih narocitih fizickih obracuna. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 04, 2013 3:35 am

Ljubav, navika, panika - pocela sam nedavno i odlicna mi je, umirem od smijeha kod nekih scena i replika

The Mentalist - isto pocela nedavno (posto mi je Dexter zavrsio), super serija, zanimljiva, malo podsjeca na Housea, kog sam obozavala


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Nikolija Sre Jan 09, 2013 3:51 am

Odgledala "Homeland",odlicna serija.
Ostaje mi da odgledam poslednje sezone serije "The walking dead" i "Dexter"

Onda cekam Jun/Jul da pocne nova sezona serije "Breaking bad".
Nikolija
Nikolija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 24
Ženski Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sre Jan 09, 2013 3:53 am

Treca sezona danske serije "Forbrydelsen" (Killing). Bojala sam se da ce biti puno mracna, a nakon odgledane tri epizode jedva cekam da nastavim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Nikolija Sre Jan 09, 2013 4:17 am

Troja ::Treca sezona danske serije "Forbrydelsen" (Killing). Bojala sam se da ce biti puno mracna, a nakon odgledane tri epizode jedva cekam da nastavim.

Ja sam gledala "Killing" i dopala mi se,vidim da ce ove godine treca sezona ali datum se jos uvek ne spominje.
Dansku verziju nisam gledala...
Nikolija
Nikolija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 24
Ženski Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Jan 21, 2013 11:01 am

"Utopia" je engleska serija sa pomalo futurističkim sadržajem. Ima dobar zaplet, samo bih voljela da ima manje nasilja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Čet Jan 24, 2013 10:31 pm

"Midsomer Murders" je kriminalisticka serija koju sam nedavno pocela pratiti. Glavni glumci su neobicno neupadljivi i prosjecni po svemu, ni poslije tri odgledane epizode ne bih ih lako prepoznala. Inace, serija nije losa, mada mi se jedna od ove tri epizode nije dopala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od polly88 Sub Jan 26, 2013 9:45 am

ThePoet ::The Walking Dead - Radnja serije je smeštena u postapokaliptičnu Ameriku nakon napada zombija. Preostalo je malo ljudi koji se još uvek nisu pretvorili u zombije. Serija prati grupu ljudi koja se u takvom svetu bori za opstanak.

Da ne pričam što je već rečeno, i ja pratim The Walking Dead i s nestrpljenjem očekujem nastavak 3. sezone. Kao i Poet, u početku nisam htjela gledati seriju, ali me brat nagovorio i sada mi uopće nije žao jer mi je odlična, stalno napeta, zanimljivi su likovi i najviše mi se sviđa to što nisu plošni pa se često i naživciram i smijem i bojim se zajedno s njima...

Pratim i New Girl, na nagovor prijateljice. Jess je tražila stan nakon prekida s dečkom i uselila se kod tri muškarca - Schmidt je nekada bio debeljuca, a sada je ženskar, Winston je bivši košarkaš takmičarskog duha, Nick je konobar koji je napustio studij prava i strašno je pesimističan, ali i emotivan. Sve u svemu, ludi cimeri koji nisu ni sanjali da mogu dobiti još luđu cimericu. Trenutno traje 2. sezona. Meni su ponekad urnebesno smiješni, ponekad malo dosadnjikavi, ali sviđa mi se serija.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ThePoet Ned Feb 10, 2013 3:16 pm

Game of Thrones

Serija koja je rađena prema motivima iz serije romana ‚‚Pesma leda i vatre" Džordža Martina. Jedno vreme su svi bili zaluđeni tom serijom, a ja sam nešto odbijao da je gledam, podsećala me je previše na Gospodara prstenova (koga volim, ali nisam želeo da gledam ništa sa takvom tematikom u to vreme). Sad sam počeo da pratim prvu sezonu na nagovor prijatelja i žao mi je što nisam krenuo još ranije da je gledam. Serija je visokobudžetna, glumci su fantastični (svi do jednoga) i sve to čini da ono što gledam izgleda realno.

Ko je voleo Gospodara prstenova i ko voli slične serije i filmove (a i knjige), voleće i ovu seriju. A i onaj ko ne voli, mogao bi seriji dati šansu, zato što je stvarno odlično zamišljena i realizovana.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Feb 10, 2013 9:29 pm

"Restless" je dvodjelna drama iz drugog svjetskog rata i 70-tih godina proslog stoljeca sa Charlotte Rempling u glavnoj ulozi. Ovo je spijunska prica o ruskinji koja je zivjela u Parizu koju vrbuju za svoju spijunsku sluzbu englezi. Prica je intereresantna, gluma odlicna, radnja neocekivana i puna preokreta i iznenadjenja. Ako budete u prilici da pogledate iskoristite je - necete se pokajati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Ika Pet Feb 22, 2013 7:01 am

Heros
Svet u kom ljudi imaju specijalne sposobnosti. Zaustavljaju vreme, kontrolišu vreme, čitaju misli, menjaju oblike... Dobra serija koja podstiče maštu... Kako bi svet izgledao da je ovo moguće? :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ Pet Feb 22, 2013 11:49 am

How I met Your Mother - lik prica djeci pricu kako je upoznao njihovu majku, koja se u osmoj sezoni jos nije pojavila. Zapravo, pojavljuje se, ali mi ne znamo ko je, dok izmjenjuje zenske kao carape. Serija je mnogo manje smjesnija nego na pocetku, ali iz navike je gledam. Nasmije na trenutke.

The Mentalist - krimi serija o liku sa posebnim sposobnostima pomocu kojih otkriva razne zlocine, dok pokusava da preboli smrt zene i djeteta. Odlicna serija, koja mi pomalo zamjenjuje Housea, zbog sarkazma glavnog lika. Obozavam sarkazam!

Sainfeld - glupava, starija humoristicka serija onako za razonodu. Glavni glumac je ocajan, ali to najvise i nasmijava. Nema neku radnju, uglavnom se vrti oko tri lika i njihovoj svakodnevnici.

Two and Half Men - humoristicka serija o velikom zenskarosu, njegovom finom bratu i bratovom sinu. Odlicna serija, ali gledam samo nekad pred spavanje i ne redom, na sta kliknem.

TOP Chef - 10. sezona americke (valjda originalne) verzije. Jedno 16-20 kuhara se takmici za titulu TOP Chefa. Svake sedmice ispada iz takmicenja bar jedno. Imaju razlicite izazove i vjerovatno jedini reality koji mogu gledati. Ove sezone mi sve izgleda tako namjesteno, zbog jedne zenske koja je najprije ispala iz takmicenja tudjom greskom, pa onda treba da se vrati u samo finale. Jos ce i pobijediti... Inace, ovo preporucujem onima koji vole kuhati, bude sjajnih ideja.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od polly88 Sub Mar 09, 2013 12:48 am

Alcatraz je američka serija koja ima samo jednu sezonu od 13 epizoda. Godine 1963. iz zatvora Alcatraz nestalo je više od 300 zatvorenika i 40 stražara. Njihov je nestanak zataškan, a zatvor zatvoren. U sadašnjem vremenu (znači, nakon skoro 50 godina) u San Franciscu nestali zatvorenici misteriozno se vraćaju, ali nisu ostarili. Tajna specijalna postrojba ima zadatak pronaći zatvorenike i spriječiti njihove nove zločine. Glavni likovi su Rebecca, istražiteljica za ubojstva, "Doc" Soto, autor raznih knjiga o Alcatrazu koji ujedno ima i doktorat iz područja kaznenog pravosuđa i Hauser, FBI agent i bivši policajac.

Pogledala sam za sada 4 epizode, nije mi serija nešto pretjerano dobra, ali zanimljivo mi je to što se zatvorenici vraćaju i strašno me zanima kako je došlo do toga i što se sve zapravo dogodilo. Nadam se da će se sve otkriti do kraja.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Ned Mar 10, 2013 10:12 pm

"Whitechapel" je krimi serija koja se desava u Londonu. Napravljena je veoma neobicno, cesto se cini da je to sto se istrazuje iz domena fantazije i mitova, a onda se sve objasni na neki jednostavan nacin. Dobra je serija, glavni glumci su sarmantni i odlicno nose svoje uloge, jedino sto ova serija u meni nekako cesto stvara osjecaj jeze i da bi se sve to moglo meni desiti. Preporucujem za one koji nisu previse strasljivi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Dzangrizava Čet Mar 14, 2013 11:13 am

Ne gledam serije uopste, zaobilazim ih u velikom luku. Ne volim da se obavezujem necim, a jos one spanskoindijskoturske ,njih samo dok saltam kanale ja se najezim.Zato tv slabo konzumiram, cak dolazim na ideju da ga se resim for good. :D
Mada i na netu isti slucaj, samo filmovi dolaze u obzir.
Dzangrizava
Dzangrizava
Početnik
Početnik

Broj poruka : 51
Ženski Lokacija : Dzangrizgrad
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Ika Sub Mar 23, 2013 1:36 pm

I dalje pratim Once upon a time, navučen sam! :) Preporučujem svima koji vole drame začinjene fantastikom jer se radi o svim bajkama koje već znate. :)


Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Mar 25, 2013 9:04 am

Boss je američka serija sa Kelsey Grammerom u glavnoj ulozi. On glumi gradonačelnika Čikaga koji saznaje da pati od neizlječive bolesti, sa vjerovatnoćom smrti u roku od pet godina. Kako će se on nositi sa novonastalom situacijom? Grammer izvrsno glumi jaku ličnost koja se neće lako slomiti ni u najgorim mogućim okolnostima. Dobra serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Apr 01, 2013 3:23 am

Mr Selfridge je drama sa deset epizoda o životu Harija Selfridža koji je izgradio najveću robnu kuću u Londonu. Amerikanac koji je pošao od nule i zaista uspio da stvori mnogo. Interesantna radnja, zapleti i kostimi i dobra gluma. Lijepa drama koja vam neće izazivati noćne more.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Pon Apr 22, 2013 8:32 pm

"Broadchurch" je krimi serija o ubistvu 11-togodisnjeg djecaka u malom idilicnom primorskom gradicu. Sok, nepovjerenje, mediji, intrige - sve ima svoje mjesto u laganom raspletu situacije, koja na kraju biva razrijesena na dosta iznenadjujuci nacin. Vrlo gledljivo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Sub Apr 27, 2013 11:48 pm

The Borgias je odlična istorijska drama o Bordžijama. Glavnu ulogu glumi Jeremy Irons. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od nexstosic Ned Apr 28, 2013 12:48 am

The last man standing
Na Fox kanalu, odlična komedija.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Liza_N. Ned Apr 28, 2013 4:27 am

,,The Good Wife" i ,,Elementary", obe na Univerzalu. Jedna se emituje ponedeljkom, druga četvrtkom, pa se savršeno uklapaju u moj raspored vremena za blejanje.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja Uto Apr 30, 2013 10:00 pm

"Anger Management" je nova humoristicka serija sa Charlie Sheenom u glavnoj ulozi. Dosta je dobra.

"Dancing on the Edge" je serija o grupi dzez muzicara koji ostvaruju znacajniji uspjeh u Londonu 30-tih godina dvadesetog stoljeca. Tek sam pocela da pratim ovu seriju. Inace ne volim dzez, ali ova serija je odlicno napravljena i vrlo gledljiva. Ne govori samo o muzici nego je i kompletna slika drustva tog perioda, odnosa medju rasama, odnos prema imigraciji i slicno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 3 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu