Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši period života

+3
enigma_
ces@ric@
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Najlepši period života Empty Najlepši period života

Počalji od Still_dreaming Pet Dec 23, 2011 1:45 pm


‚‚Od kolevke pa do groba najlepše je đačko doba'', reče Branko Radičević. Je li to tako u svim slučajevima?


Koji period života je vama najlepši?
Šta ga to izdvaja od drugih perioda?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od ces@ric@ Pet Dec 23, 2011 1:48 pm

Pa vjerovatno i jeste. Recimo treci-cetvrti srednje da mi je bio najljepsi period. Mada, ja cvrsto vjerujem da moj najljepsi period tek treba da dodje :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od enigma_ Pon Dec 26, 2011 6:45 am

Meni nije bilo najlepše školsko doba.Ne što sam bila loš đak, naprotiv bila sam super đak (mislim na osnovnu, posle sam se "promangupirala" :D )
Moje najlepše doba je kad sam sa nepunih 18 godina dobila ključeve od ovog stana.
Posle lutanja od nekih 17 godina, došla sam u svoju kuću :)
Da bih me Vilotić (još u školi) "nahvatao" i posle se samo doselio :buahahhaha:
Tako da je moje najlepše doba od tada pa do negde svoje 25 godine.
Posle kreću neki tekući problemi, koje ima svaka porodica, neka manje, neka više.

No sada se isto nadam lepom dobu.Mislim da umem da ulepšam kako sebi, tako i Vilotiću život.




enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od Ika Uto Dec 27, 2011 4:03 am

Ne mogu da se setim koji je najlepši jer su svi bili lepi.... Ali recimo upis na fax. :) Svaki noviji period je sve lepši i lepši....

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od Troja Uto Dec 27, 2011 12:40 pm

Pa, bilo je lijepih perioda u vrijeme kada sam isla u skolu, ali i kasnije. Ja sam licno uzivala najvise u periodima kada bih se potvrdila u necemu i osjecala posebno uspjesna. Dok sam isla u skolu to je bilo kada sam pisala poeziju ili sastave koji su pohvaljivani. Kada sam pocela da radim jako sam uzivala u periodima kada sam uspjela da tek naucim posao koji prije nisam znala kako da radim. Nekako sam bila posebno ponosna na moje novostecene vjestine. Slicno sam uzivala u bastovanstvu kada smo suprug i ja uspjeli da preuredimo nekoliko basta koje sam ja potom dugo odrzavala u perfektnom stanju. Mislim da je zajednicko svim ovih periodima bilo da sam se osjecala za jedan korak blize nekoj vrsti perfekcije, a to je ono cemu svi mi pomalo tezimo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od Liza_N. Uto Jan 03, 2012 1:52 am

Jako mi je žeo što je moj najlepši (do sada) period života protekao, a ja nisam tada shvatala da ga živim. Bio je to period studiranja - odvojena od roditelja, njihovih problema, živela sam u svom ritmu, onako kako je meni prijalo, doduše, ušuškana i u neznanju. Glavni problem je bio ispit i učenje, ali je bilo vremena i za druge stvari.
Sad... posao, obaveze, neizvesnosti, kontrolisanje... :jj:


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od zanesena Sre Feb 08, 2012 10:21 am

Do sada definitivno su mi bili najljepsi studentski dani. Bez obzira na sve muke i mukice tada sam bila prilicno bezbrizna.
Cini mi se sada da sam tada i najvise uzivala i bila dobro organizovana pa sam sve mogla stici i raditi i uciti i izlaziti.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši period života Empty Re: Najlepši period života

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu