Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meni posebno draga stvar

5 posters

Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Meni posebno draga stvar

Počalji od ThePoet Ned Jul 29, 2012 3:18 am

Ljudi se često vežu za predmete: bilo da je to neki plišani meda koji Vam je poklonila voljena osoba ili možda Vaš mobilni telefon ili set od 6 šoljica za kafu koji Vam je poklonila majka. Sigurno postoji neki predmet za koji ste se emotivno vezali.

Šta Vam je od Vaših stvari posebno drago i zašto?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od ThePoet Čet Avg 02, 2012 5:04 am

Imam jedan stari kompjuter, Pentium II koji sam kupio još kao dete. To je moj prvi kompjuter koji, realno, više ne služi ničemu, ali ga ja i dalje držim u kući zato što su na njemu nastale moje prve pesme, tu mogu da pratim kako se razvijao moj muzički ukus, tu mogu da nađem prve priče koje sam napisao, stare slike, neke igrice koje sam obožavao i slično. Često uključim taj kompjuter i onda otvaram foldere i čitam šta sam tad pisao i obično umrem od smeha. Sve je to bilo tako detinjasto i naivno, ali mi je uvek simpatično da opet zavirim u taj svet mojih misli zabeleženih na računaru. Držaću ga u kući dok potpuno ne prestane sa radom. Neke od tih stvari ne mogu da prebacim na novi komjuter, jer ovaj stari nema rezač, može samo flopi disk da se koristi na njemu i nema ulaz za USB, a novi kompjuter nema ulaz za flopi diskove. Nešto sam uspeo da prenesem, ali većina stvari je zauvek zarobljena u hard disku tog starog kompjutera.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od enigma_ Čet Avg 02, 2012 11:36 am

:) Mnogo toga čuvam i svaka stvarčica me vezuje za neku lepu uspomenu. :)

Čitajući naslov,najpre mi je na pamet pala moja haljinica u kojoj me upoznao Vilotić.
Uzana na pruge, do kolena, sa malim dekolteom, plavi bele boje je ta haljinica, koju sam do pre desetak godina ponekad oblačila i kad god sam bila u njoj, osećala sam se prelepo.
Dok sam bila u vezi sa Vilotićem, a doduše i kasnije, ma do skoro, sa tom haljinicom sam na sebi sam uspevala sve.Jednostavno čovek kad god me vidi u toj haljinici, njemu nešto zatreperi pred očima i ja mogu da radim šta hoću sa njim :) Da dobijem šta god hoću, da ga ubedim u sve, pa čak i da crno nije crno, već belo givenheart
Sećam se i kad sam je kupila, imala sam samo sedamnaest godina.
Sad je ta haljinica u ormaru, na ofingeru ispod najlona i često je izvadim i mašem sa njom ispred njega sa namerom da ga "prevarim" :D nešto.
Zanimljivo, da On toliko voli tu haljinicu, da i moje mahanje sa njom uspeva i to mnoooooooooogo.
Ali uvek ide ono "Ženče, ako je obučeš i onako ti stoji, sto nije taman, već je svetao" :D (kako bih ga :sparrow: za to ženče)

Pored te haljinice, imam još mnogo toga, ali kao što rekoh, haljinica je prva pala na pamet.

Kuckajući ovo, prolazi mi kroz glavu moj prvi mobilni, koga čuvam sa karticom, na kojoj su svi brojevi i sve sms poruke.Često ga uključim i listam te porukice love
Mobilni sam dobila za neki moj rođendan, davno beše, pa se ne sećam.Mnogo volim taj mobilno, nikome ga ne bih dala ni za šta na svetu.
Ne mogu, a da ne spomenem ukoričanu svesku, koja je iz mojih devojačkih dana.To je moj Dnevnik.Često ga listam i prisećam se svoje mladosti. love

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od MatriX girl 1997 Sre Avg 08, 2012 11:16 pm

Kompjuter i mobilni su stvari od kojih se,bukvalno,ne odvajam.
Obožavam surfovanje internetom,kuckanje porukica preko fona i puštanje pesama.
Vrlo lako se vezujem za stvari,ponekad toliko da bih čak i plakala za njima,što je bezveze,ali eto,emotivna sam osoba.
Često se desi da nešto izgubim,pa onda pokušavam da nadjem po celom stanu

MatriX girl 1997
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 43
Ženski Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 09, 2012 12:09 am

Enigma, sad bi trebala i uslikati tu haljinicu, bas si mi probudila radoznalost.

Mozda nisu najdraze stvari, ali svakoako neke od omiljenih

Meni posebno draga stvar 10219_10

Redom:
Brbla (zaba), nije moja, samo se slikala sa drustvom :)
Sampion - poklon od prijatelja, koji je navratio jedan dan kad nije imao turnir da se vidimo i donio mi kao suvenir iz grada u kom je igrao
Sulejman - poklon od cimerke za rodjendan
Oki - poklon od tadasnjeg momka. Jedan dan sam bila bolesna, on je pobjegao sa posla i donio mi Okija. Izabrao je ovu zivotinju zbog velikih ociju, posto je uvijek govorio da imam velike oci. Ova zivotinjica me je trebala brzo izlijeciti.
Mikica - najstarija medju druzinom, dobila sam je na poklon od ujaka kad mi je bilo 9. Uspomena na prvi put u New Yorku :) Najdraza plisana igracka od svih, dugo vremena sam sa njom spavala
Maza (ovaj mali psic naprijed) - nasla sam se sa momkom u Zagrebu i sjeli smo u neki kafic, gdje je dosao lik koji prodaje te cukice i stavio jednog na sto. Ja sam komentarisala kako je sladak i momak mi ga je kupio


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od Troja Čet Avg 09, 2012 2:06 am

Vidim da ja i cesarica imamo sličan ukus. Ja mnogo volim džinovskog plišanog labradora koga mi je poklonio suprug prije desetak godina. Kada sam ostajala sama u stanu često bih ga stavila u krevet pored sebe da lakše zaspem. Takodje volim i jednog plišanog zeku, a i minijaturnog labradora koga smo dobili i koji čak ima i rodni list koji čuvamo.

Osim igračaka drage su mi uspomene i prsten koji mi je otac poklonio kada sam išla u gimnaziju, drugi prsten sa velikim rubinom koji sam dobila u naslijedje od bake i od koga se ne razdvajam, kao i svaka fotografija koja me asocira na sretne dane iz roditeljskog doma ili dane provedene sa suprugom. Ovih prvih imam veoma malo jer su svi moji foto albumi iz mladosti izgubljeni u ratu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Meni posebno draga stvar Empty Re: Meni posebno draga stvar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu