Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi?

3 posters

Ići dole

Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi? Empty Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi?

Počalji od Still_dreaming Ned Sep 29, 2013 10:42 am

Svaka veza je kompromis i to je odavno poznato. U zavisnosti od toga kolike ustupke moramo da pravimo (naravno, i u zavisnosti od mnogih drugih faktora), veze opstaju / ne opstaju. Postoje neke stvari koje želimo da promenimo kod sebe radi mira u vezi i nije nam toliki problem da poradimo na njima. Ali, sa druge strane, postoje neke stvari koje nikada ne bismo promenili ni zbog koga, jer su nam te stvari veoma bitne ili jednostavno čine suštinu nas samih.


Koje su to stvari u vašem slučaju?
Čega nikada ne biste mogli da se odreknete radi mira u vezi?
Da li biste ostali pri svojoj odluci čak i ako to znači da ćete na taj način ostati bez osobe koju volite?

Da li ste već bili u takvoj situaciji? O čemu se radilo?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi? Empty Re: Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi?

Počalji od Troja Ned Sep 29, 2013 9:29 pm

Ne bih se nikada mogla odreci licne slobode i prava da se druzim normalno sa ljudima i imam karijeru. Ovo mi je toliko vazno da bih, i jesam bila u stanju, da raskinem zbog toga.

Imala sam negativno iskustvo sa prvim momkom sa kojim sam se zabavljala. On je htio da prekinem studije i ne izlazim iz kuce, nego budem samo sa njim. Takav stav gusi i ja to nisam mogla tolerisati. Povjerenje je jedna od najljepsih stvari u vezi dvoje ljudi i bez njega nema srece.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi? Empty Re: Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi?

Počalji od ces@ric@ Ned Sep 29, 2013 9:55 pm

Prvenstveno se ne bih mogla odreci svoje porodice, brace i oca. Mislim da je nemoguce da mi neko trazi da biram izmedju njih i osobe s kojom sam u vezi i da bi odabrala tu osobu. To mi je nezamislivo, ali nazalost imam takve primjere u blizini. Jezim ih se. Ne znam ni zasto bih bila sa osobom koja ne voli i ne postuje moje.

Isto kao i Troja, ne bih se odrekla nekih normalnih vidova slobode i svojih zelja.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi? Empty Re: Čega se ne biste odrekli radi mira u vezi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu