Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi

3 posters

Ići dole

Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi Empty Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi

Počalji od Catwoman Sre Feb 10, 2010 12:54 pm

Znate i sami da kada volimo, mislimo da je zauvek. Pravimo svakave ludosti, mislimo da naši roditelji to ne razumeju... Sve to može da se završi i na fin način, a ne tako drastično kao obično... A tek kada se odljubite, shvatite ono o čemu su vam stariji pričali.
Da li su vam roditelji branili da se zabavljate sa nekom osobom? Koliko često su vam govorili šta i kako bi trebalo da bude? Da li ste ih slušali?
Ne kaže se za džabe "Lude godine", zar ne? Šta sad mislite o tome?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi Empty Re: Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi

Počalji od nexstosic Sub Mar 27, 2010 12:32 am

Meni ne brane, samo mi kazu 'pazi se, cuvaj se'
Inace, kad sam nasao najbolju drugaricu posle dugo vremena (citaj, posle 20 godina zivota), sa kojom mogu apsolutno sve da podelim, cini mi se da je malo falilo da naprave veselje, a bili su stvarno presrecni. i dan danas pitaju kako mi je najbolja drugarica, kako joj ide, i pozdravljaju je.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi Empty Re: Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi

Počalji od enigma_ Pet Apr 13, 2012 12:33 pm

Lep naslov teme :)

Ne znam to oko roditelja, mislim da ni jedan roditelj ne misli svom detetu loše, pa i kad savetuje da se ne "izgubi glava" u ljubavi.
Kad kažem "izgubi glava" mislim na emocije koje nadvladaju razum u tolikoj meri, da mnogo toga dozvolimo sebi. Počev od zapostavljanja svih oko nas, do onog bolnog poniženja, kad smo spremni na sve samo da sačuvamo ljubav, pa i da nas vređa, laže, ponižava.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi Empty Re: Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu