Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razum ili emocije?

+15
Virginija_Woolf
pahuljica
Troja
hermina
Ika
Dora_Mar
Nymphadora
perce
joca
Catwoman
zanesena
ces@ric@
Callisto
enigma_
Still_dreaming
19 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Razum ili emocije? - Page 2 Empty Re: Razum ili emocije?

Počalji od Ivana_ Uto Dec 22, 2015 4:29 am

Iako svakako dajem prednost Kantovom Imaj smelosti da budeš razuman definitivno sam od ljudi koji slepo idu za svojim srcem, makar glavom kroz zid, na samo dno pakla, do raspadanja, ništavila, ni do čega.
Ne mogu da živim razumno i nikada nisam. Racio je za mene suviše slab. Iako čvrst po tvrdnjama, u praksi za mene se realnost ljulja više od mašte i to mi nije primamljivo.
Volim svoje rasčupano i rasparčano srce. Svoju naivnu dečiju dušu. Volim što sam u stanju da živim umirući i da volim, volim, volim ...


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu