Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe ‚‚Utopija"

+8
ThePoet
polly88
Troja
Virginija_Woolf
Dafne
Still_dreaming
Ivana_
ces@ric@
12 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Čet Jan 19, 2017 10:32 pm

Troja ::nekada zaista zasluzi da je neko stavi preko koljena i dobro isprasi po turu. beat
Trojanka, zaista mi se dopada kako razmišljaš!  Čak sam u glavi stvorio sliku... givenheart
Dobro je što se ponekad izmigoljiš iz svog oklopa i pustiš mašti na volju. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Dora_Mar Čet Jan 19, 2017 11:28 pm

Msk, hvala ti  što si me prosvijetlila kakva sam to ja. Sada, kada si mi ti ukazala na moje nedostatke trudiću se da poradim na njima. Bez tebe ja ne bih znala ko sam. Hvala ti još jednom. Tvoji dobronamjerni i prijateljski savjeti i tvoja pronicljivost su mi toliko pomogli da ja stvarno nemam riječi kojom bih mogla da ti se zahvalim. :) givenheart


Iskreno, stvarno mi te je žao. (samo dobronamjerni i prijateljskiti govorim) :jj:

Troja, hvala ti. Ali stvarno vjeruj mi, msk je rekla dosta toga o sebi ovim postom gore, gdje pominje sve nas, Rekla je taman toliko koliko je uzela nas kao temu. A to je dosta. :)
Ne mora ona ni da se izvinjava ni ništa (vjerovatno nema ni potrebu zatim, i to je ok), jer meni stvarno može da kaže šta god hoće, njene riječi, za mene, ne nose neku težinu. :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Čet Jan 19, 2017 11:46 pm

Ne bih da se namećem i kvarim vam svađu ali batalite to ujedanje. Ja se makar zezam kada nekog povremeno pecnem, ali ovo kod vas izgleda malo ozbiljnije. Smirite se malo. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Dora_Mar Čet Jan 19, 2017 11:53 pm

Male ja se ne svadjam. :) Jedino ko ovdje vrijedja i ko se vrijedja to je msk. :jj:

Svakako da se neću prepirati, ali stvarno neću ostati bez odgovora kad me neko da ne kažem šta. Što se mene tiče, ja sam joj gore odgovorila i to jedino što ću ja više napisati na tu temu. givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Pet Jan 20, 2017 12:49 am

Ajte malo raspoloženja. Msk je najteže sa samom sobom.

Evo pesmica za uz kaficu ili čaj ili pivo.



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pet Jan 20, 2017 3:47 am

Troja ::
ms.k ::"Before you assume, learn the facts. Before you judge, understand why. Before you hurt someone, feel. Before you speak, think." ...

Ovo bi bio vrlo dobar savjet I za tebe Msk.  Bila si vrlo bezobrazna prema Dori Mar bez ikakvog razloga i djelovala u potpunoj suprotnosti savjetu koji si joj potom dala.

Doro - ja ti se izvinjavam u ime MsK.  Nije joj prvi put da bude bezobrazna prema nekom drugom forumasu, a da li ce i uvidjeti da je tako ostaje da se vidi.  Njoj se dosta otpisuje na otkacenost, ali nekada zaista zasluzi da je neko stavi preko koljena i dobro isprasi po turu. beat
Troja, ja Dori niti jednu jedinu riječ rekla nisam sve dok se ona nije obratila meni... Dakle, ona se prva obratila meni (da ne kažem da me je napala), govoreći mi šta ja shvatam, tj. ne shvatam...itd... I to na veoma nekulturan način...
Mene kad nešto zanima – ja fino i kulturno pitam... A svoje mišljenje iznosim tek kad imam sve neophodne činjenice, pa čak i tad sa oprezom... itd... Dakle, ja taj citat u potpunosti uvijek primjenjujem... Ako to do sad primjetila/li nisi/te... To stvarno nije do mene – već do vaše nezainteresovanosti da me upoznate...
Valjda si do sad primjetila da se Maki i ja zezamo (i to od mog prvog dana na forumu), i da povremeno isplazim jezik Poetu... Maki me je do sad posve očigledno upoznao i uzvraća šalu, kao i Ces, a koliko primjećujem povremeno i Poli i ti... Stil i Poet, čini mi se, nikad nisu ni bili zainterosovani da me upoznaju i za komunikaciju sa mnom, pa kad/ako im štogod kažem njima na jedno ufo uđe a na drugo izađe a kad se oni meni obrate – fino i kulturno odgovorim, te je valjda i to sasvim ok...
E, sad, što se bez ikakvog razloga i povoda Dora našla prozvanom (ja je nigdje spomenula nisam, niti sam joj bilo šta rekla) da reaguje na moj post koji je posve očigledno bio upućen Makiju i Poetu, to stvarno nemam pojma...
Ako je neko bio bezobrazan, bez ijednog grama poštovanja, to je Dora...


Dora_Mar ::Msk, hvala ti  što si me prosvijetlila kakva sam to ja. Sada, kada si mi ti ukazala na moje nedostatke trudiću se da poradim na njima. Bez tebe ja ne bih znala ko sam. Hvala ti još jednom. Tvoji dobronamjerni i prijateljski savjeti i tvoja pronicljivost su mi toliko pomogli da ja stvarno nemam riječi kojom bih mogla da ti se zahvalim. :) givenheart
Ti umiješ da čitaš i razumiješ to što si pročitala?
Za razliku od tebe, koja si meni rekla da ja ne shvatam sopstvene riječi, ja sam tebi rekla samo kakav si mi utisak ostavila o sebi, dakle, niti u jednoj rečenici nisam čak ni sugerisala da te poznajem i znam bilo šta o tebi, a kamoli pokušala da ti kažem kakva si...
I, ah, da, nisam se uvredila (iako me jesi izvređala – ti se meni prva obratila govoreći mi koješta, nisam to uzela k srcu, jer, opet kažem – samo imam utisak, da upošte ni ne čitaš što pišem ili selektivno čitaš ili nešto tome slično), pa zbog toga odgovorila, već iz poštovanja prema tebi kao ljudskom biću i članu ovog foruma...


Maki ::Ja se makar zezam kada nekog povremeno pecnem...
Baš kao i ja... givenheart ...I što su nam se drugi umiješali u za.ebanciju i sve uozbiljili meni nikako jasno nije... :jj:


Stil ::Ajte malo raspoloženja. Msk je najteže sa samom sobom.
Ces, ovo je fenomenalan trenutak da se ubaciš sa komentarom tipa: "Ali, ms.k nije sama sa sobom tu su i ms.k.1, ms.k.2, itd." ... :D
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 20, 2017 8:55 am

ms.k ::
Stil ::Ajte malo raspoloženja. Msk je najteže sa samom sobom.
Ces, ovo je fenomenalan trenutak da se ubaciš sa komentarom tipa: "Ali, ms.k nije sama sa sobom tu su i ms.k.1, ms.k.2, itd." ... :D

Pa ako su u mojoj glavi 3 cesarice, necu ni da pomislima koliko u tvojoj glavi ima mskica :D

ms.k ::A svoje mišljenje iznosim tek kad imam sve neophodne činjenice, pa čak i tad sa oprezom... itd...

Joj, kako li izgleda kad nije sa oprezom? :buahahhaha:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Jan 20, 2017 10:34 am

MsK, to što je Dora rekla bilo je sasvim na mjestu i ni malo uvredljivo.  To što si ti rekla bilo je neprimjereno i iritirajuće.  Znala sam da ćeš svoj bezobrazluk otpisati kao zezanje.  Šala je šala, a ako ti misliš da je ono što si ti rekla duhovito onda zaista nemaš smisla za humor.

Ne rastjeruj forumaše čije postove uživam čitati. beat
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pet Jan 20, 2017 1:17 pm

Ces ::
ms.k ::
Stil ::Ajte malo raspoloženja. Msk je najteže sa samom sobom.
Ces, ovo je fenomenalan trenutak da se ubaciš sa komentarom tipa: "Ali, ms.k nije sama sa sobom tu su i ms.k.1, ms.k.2, itd." ... :D

Pa ako su u mojoj glavi 3 cesarice, necu ni da pomislima koliko u tvojoj glavi ima mskica :D
.. :D ... :žb: ... givenheart

Ces ::
ms.k ::A svoje mišljenje iznosim tek kad imam sve neophodne činjenice, pa čak i tad sa oprezom... itd...

Joj, kako li izgleda kad nije sa oprezom? :buahahhaha:
... :buahahhaha: ...ne znam...  :buahahhaha: ...ne daj majko prirodo da iko ikad sazna...  :buahahhaha:


Troja ::MsK, to što je Dora rekla bilo je sasvim na mjestu i ni malo uvredljivo.  To što si ti rekla bilo je neprimjereno i iritirajuće.  Znala sam da ćeš svoj bezobrazluk otpisati kao zezanje.  Šala je šala, a ako ti misliš da je ono što si ti rekla duhovito onda zaista nemaš smisla za humor.

Ne rastjeruj forumaše čije postove uživam čitati. beat
Troja, zamisli da sjediš u kafani sa svojim drugarom i da vam se u sred vašeg razgovora ubaci žena iz prolaza sa ceste sa kojom nikad niti jednu riječ progovorila nisi, dakle, neko koga zapravo uopšte ne poznaješ a ni ona tebe, i ista nađe za shodno da ti sudi i da te osuđuje i preispituje način na koji razgovaraš sa svojim drugarom i očekuje/zahtjeva nešto od tebe, pri tome na svakom koraku izvrćući tvoje riječi...

Jer, to je, otprilike, upravo ono što se iz moje perspektive desilo...

Kakav bi tvoj utisak bio o toj ženi/njenim riječima/postupku  i  šta bi rekla/uradila?


I  opet  –  ona  je  iz  čista  mira  mene  napala,  ne  ja  nju...  

Trenirala sam, što sam ovdje na forumu i napisla, aikido 5 godina, a u nekolka navrata sam spomenula i omiljenog mi trenera givenheart ... Refleks mi je da se branim...
Važno je istaći da u aikidou, za razliku od ostalih borilačkih umjetnosti, ne postoje tehnike napada, već samo odbrane koje se aktiviraju kad je aikidoka pod napadom... Takođe, uče nas kako da se krećemo, padamo, ustajemo, primimo udarac i isti odbijemo, itd... :)

Još nešto malo o Aikidou...

"Назив аикидо чине три јапанска слога- аи, ки и до. Често су превођени као хармонија, енергија и пут, тако да се аикидо може превести као „пут хармоније кроз енергију“.
Друго често превођење ових слогова је хармонија, дух и пут, тако да аикидо може да значи и „пут духовне хармоније“.
Оба значења привлаче пажњу на чињеницу да технике аикидоа контролишу нападача и преусмеравају његову енергију уместо да је блокирају. Намеће се поређење - врбе која се савија у лук при олуји и црног храста који се ломи ако су удари ветра сувише јаки."

Sve što ja (manje-više) radim, kad me neko napadne sa određenom energijom, savijem se i tu istu energiju vratim nazad... Ko se slomi – slomio je sebe samog... Sa njegovim lomom ja u suštini nemam ništa... yes.gif
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Pet Jan 20, 2017 11:03 pm

Joj, ms.k, ti kad se rasplineš :D Kad bi samo umela da vidiš nijanse u svojim rečima koliko (misliš da) ih vidiš u tuđim. A možda i umeš. Utom gore. givenheart

ms.k ::Cigarete (dim)... Miriši ili smrdi? :)

Rolling Eyes


Dora, pošto si nam sad često tu :jeeeej: , ja bih te postavio u Vruću stolicu ako se slažeš i ako se ostali slažu. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 21, 2017 3:43 am

polly88 ::Tema: voda. :D

Namerno sam ih tako i poređao da deluje kao priča :)

ces@ric@ ::(5. put provjeravam da jeStill postavio Draganu Mirkovic Surprised Cak ni ja ne znam ovu pjesmu.)

Samo sam čekao :buahahhaha:

givenheart

A sa Balaševićem si me baš našla, sinoć sam gledao emisiju Balkanskom ulicom s njim :)




Vidžinijaaaaaa! Dobro nam se vratila! givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sub Jan 21, 2017 4:49 am

ThePoetMaster ::Joj, ms.k, ti kad se rasplineš :D Kad bi samo umela da vidiš nijanse u svojim rečima koliko (misliš da) ih vidiš u tuđim. A možda i umeš. Utom gore. givenheart

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 2q8oexf

Uzrok/povod... Posljedica... Je l to znači ipak... U tom (od) gore (najgora)... ? ...Ahh... Avaj... :)

Nego, poslao si srce... :žb: ...jest ostavlja utisak da je ko ovo zimsko Sunce – zubato...ali...Sunce je Sunce...srce je srce... givenheart


Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 97r0j7

ThePoetMaster ::
ms.k ::Cigarete (dim)... Miriši ili smrdi? :)
Rolling Eyes
Dr. Jekyll... givenheart ...Ostao si bez komentara i/ili kolutaš očima? :D


P.S.

Spojler:


P.S.2

Spojler:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sub Jan 21, 2017 7:28 am

Pitanje za moderatore, u temi "Objasni me" ako sam zamislila rijec "kosa", je li mogu da je objasnim kao:

1. Pomocu mene mozete da odstanite travu
2. Vecina ljudi me ima na glavi

?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Sub Jan 21, 2017 7:46 am

Ja sam razmišljao o tome nakon maletove stolice... Ne znam, što se mene tiče, ne bi trebalo da može, jer su to dva potpuno odvojena pojma za koja, silom prilika, postoje eto iste reči. :) Šta ti misliš, cesarice?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Dora_Mar Sub Jan 21, 2017 7:48 am

Poet, ja sam za za ovaj predlog koji se tiče Vruće stolice. givenheart givenheart givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sub Jan 21, 2017 9:23 am

Ja u vaše stolice ne diram, šta vam smeta moja? :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sub Jan 21, 2017 10:57 am

ThePoet ::Ja sam razmišljao o tome nakon maletove stolice... Ne znam, što se mene tiče, ne bi trebalo da može, jer su to dva potpuno odvojena pojma za koja, silom prilika, postoje eto iste reči. :) Šta ti misliš, cesarice?

Mislim da ne bi trebalo da moze, jer koliko znam pogadjamo pojam, ne rijec. Ali glavno da se tacno definise je li ok ili nije.

Dora, ja pocinjem da spremam pitanja! :D :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sub Jan 21, 2017 10:56 pm

male ::Ja u vaše stolice ne diram, šta vam smeta moja? :jj:

Ti reče "Kad se sam stvorim smrdim." Izmet se ne može sam stvoriti. beat
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Ned Jan 22, 2017 12:02 am

Drugari, ajde glasajte, to vam je čas posla, imamo samo po tri predloga, a da bude malo zanimljivije. givenheart


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Ned Jan 22, 2017 2:35 am

Ono kad Maki zna suštinu  :)  givenheart (dok se neki drugi bave nebitnim stvarima)...

Maki ::Žena ušla u srž problema i izvela detaljnu analizu.


Ono kad Ces zna šta je bitno  :)  givenheart (i vrati stvari u pravi tok)...

Ces ::Pitanje za moderatore, u temi "Objasni me" ako sam zamislila rijec "kosa", je li mogu da je objasnim kao:

1. Pomocu mene mozete da odstanite travu
2. Vecina ljudi me ima na glavi

?


Ahh, avaj, samo da su je vidjeli/čuli kad je problem prethodni put proklijao...

Ces ::Koliko ja znam "star" nije imenica, vec pridjev. Imenica je na engleskom jeziku i ima skroz drugo znacenje. Osim toga treba zadavati pojam, sto znaci rijec sa jednim znacenjem, a ne rijec koja na vise jezika ima razlicto znacenje. Bar ja tako razumjeh.

Englesko-srpski "homonim" :D ...Staaar... :starforyou: ...Troja... givenheart ...za maštovitost :) totalno kul


P.S.
Ces... Dugo ti je trebalo da pitaš... Čak mi je i za nanosekundu došlo i da možda nećeš... :D ...Ali ipak jesi... :žb:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Ned Jan 22, 2017 2:57 am

Trojanka i ostali koji se prepoznaju: A jel vam sada žao što me nervirate kada vi zadajete pojmove pa pametujete (ili me ignorišete Mad ) umesto da odgovorite na pitanje koje se tiče pojašnjenja i/ili kada pogrešite pa ne priznate grešku? :sparrow:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Dafne Ned Jan 22, 2017 4:44 am

Dobar dan.
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Ned Jan 22, 2017 5:42 am

Dafne i Virginia, dobro nam došle nazad! givenheart Nadam se da ćete nam češće navratiti i pisati. :)


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Virginija_Woolf Ned Jan 22, 2017 1:48 pm

Still, polly, hvala na dobrodošlici. :uzdravlje:
Družimo se i čitamo. givenheart
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 22, 2017 5:02 pm

Dafne, dobar ti današnji i jučerašnji i svaki dan! I svima! givenheart

Virginija_Woolf ::...da su mi daleki osjećaji iz mojih starih postova. A vjerovatno i neki stavovi, raduje me to. :) I see progress

I meni je drago kad primetim to givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 31 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu