Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe ‚‚Utopija"

+8
ThePoet
polly88
Troja
Virginija_Woolf
Dafne
Still_dreaming
Ivana_
ces@ric@
12 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 07, 2017 1:19 pm

Ne zaboravite da glasate u za nedeljna i mesečna takmičenja :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Ned Jan 08, 2017 5:36 am

Što mi piše:
X-Pool: adslat
P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM"
Expires: Sat, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, no-transform, must-revalidate, max-age=0, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
??? Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Uto Jan 10, 2017 5:55 am

Malac, i ja sam danas na kompjuteru na poslu imala tu istu poruku. Nemam pojma zašto se pojavila, ali pretpostavljam da je mudro izbjegavati da klikneš na nju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Sre Jan 11, 2017 9:30 am

ces@ric@ ::... sam stekla uslove za dobijanje ceskog drzavljanstva! TOO
O, pa to je jako lijepa vijest! :)

A ona tvoja fotografija u Danas se osećam podsjetila me na ovaj "optimizam".  :buahahhaha:

Spojler:

(Inače sam vidjela na jednom osječkom portalu; ovaj naš kraj je poznat po problemu s komarcima, a zabranjivali su uništavati ih zbog blizine Parka prirode Kopački rit, tako da se preko ljeta navečer nekad uopće ne može biti vani.)


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Jan 11, 2017 9:31 pm

ces@ric@ ::... sam stekla uslove za dobijanje ceskog drzavljanstva! TOO

Cestitam ces. Zelim ti da nam se ubrzo javis sa slikom ceskog pasosa. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sre Jan 11, 2017 10:49 pm

Hvala Troja. Ne vjerujem da ce biti uskoro, ali ocekujem do kraja godine. Dug je i komplikovan proces, a jos dok sva dokumenta prikupim...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Pet Jan 13, 2017 2:07 am

Čestitam, cesarice! Bitno da su ti odobrili, a papire ćeš već srediti. :jeeeej:


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Ned Jan 15, 2017 6:11 am

Still, samo podsjetnik:
polly88 ::Still, imaš tu čast da zadaš novi film. :) Do nedjelje, 15. 1.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Pon Jan 16, 2017 2:27 pm

Juče je bio šesti rođendan Zida i u isto vreme prvi rođendan Petrov. Dve divne stvari na isti dan! Neka su dugo živi i jedan i drugi! givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pon Jan 16, 2017 10:07 pm

Sretno bilo i Zidu i Petru. givenheart
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Uto Jan 17, 2017 1:11 am

Sretan rođendan Zidu! :D
(A ja sam nešto umislila da Still i Zid imaju rođendan isti dan... :jj: )


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Uto Jan 17, 2017 1:07 pm

Maki ::Alo, bre! Nema novog pojma dok se ne pomučite! Mad
Zašto imam utisak da se ti mučiš? ... Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Evil-genius-smiley ...


Beyoncé ::Male, daj novi trag.
Why, Beyoncé (... :P ... givenheart ... ) , da daje trag, kad je jasno šta je u pitanju? ...  :)  ...


Maki ::Kada dajem "tragove" a niko ne postuje (ne pogađa), izgleda kao da se igram sam. A to ne stvara sliku normalne osobe... :jj:  
A što te briga kako izgleda i kakva je slika, kad će ionako da je svako vidi drugačije, i pri tome, to je samo nečije viđenje a ne činjenica? ... :jj:  ...


Bono ::Ponekad i igraš sam zato što zaboravljaš da je poenta igre da se do 5-6. traga pogodi pojam kako igra ne bi stagnirala. To znači da treba da daješ sve lakše i lakše tragove...
Bono ( :P  givenheart ) , Olakšao je već kod tačke četiri... :P ... givenheart ...

Adele ::Dim?
Ako ti dim smrdi, Adele ( :P  givenheart ) , što konzumiraš cigarete?... :totalno.sam.zbunjen.smajli: ...Nešto mi je oduvijek bilo logično da vam miriši...mada...sad kad razmislim...ljudi se lože na koješta... Embarassed ...


Wong ::Male, niko ne zna, daj novi opis, molim te.
Znam ja od tačke četiri, ali pošto je donekle zanemario pravila igre i Njutna, znimalo me kako će s(v)e upetlja i ispetlja... :D ...Takođe, zanimalo me da li ćeš taj trend "molim te/vas" (skoro svaki put kad si na forumu) od prošle godine da preneseš i na ovu... Koliko moliš imam utisak da ćemo još i vjernika da napravimo od tebe...  :ahda: ...Odustao si od takmičenja... Ali... Ne daj se... smajli-a095.gif ... (...u povjerenju rečeno...moram da priznam da teško odolijevam iskušenju da pogodim pojam, samo da zablokiram igru, pa da opet moliš... :P ... givenheart  ... )


Maki ::Niko i ne čita.
Uglavnom tačno, ali tačnije bi bilo – nije briga... yes.gif ...


Troja ::Nije problem u tome da mi ne čitamo, nego u tome da ti namjerno zadajes vrlo uopštene opise, ne pokušavajući pri tom da malo olakšaš kad vidiš da niko ne može pogoditi.
Problem je, zapravo, u tome što on ne objašnjava pojam, već riječ…
problem je što je ta riječ homonim…
i takođe, problem je što je što je u tački četiri zanemario Njutna (ništa se ne stvara samo ili kako je Merovingian to lijepo objasnio: "You see there is only one constant. One universal. It is the only real truth. Causality. Action, reaction. Cause and effect.")…
i problem je što je u tački šest nije objašnjena riječ već to da ista može da posluži kao korijen neke druge riječi ili tako nešto…
Dakle, generalno… Objasnio kroz devet tački tri pojma...od čega je šest tačaka pojam br.1, dvije tačke pojam br.2, i jedna tačka pojam br.3...a svi su oni jedna riječ... :) ...
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Jan 18, 2017 1:08 am

Pozdrav forumaši! Svratila sam malo, koji minut kradem dok Dimitrije spava. :) Mašem vam! Budite mi doooobro! :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Jan 18, 2017 1:11 am

Pozdrav Ivana. Lijepo je sto si malo svratila. smajli-a095.gif Drago mi je sto vidim da si dobro. love
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Jan 18, 2017 1:28 am

Pozdrav Troja i zagrljaj! Žao mi je što nemam više vremena da vas malo i čitam i onako da se sasvim opustim.
Dobro sam ali je iza mene užasno težak period. Svašta sam preživela za kratko vreme, izgleda da sam malo i sazrela što me baš i ne veseli, ali moralo je tako ili ne bi opstala. Trenutno nam je situacija i finansijka bolja a bračna sasvim divna i zadovoljna sam. Samo se bojim da nešto to ne uruši. I porodični odnosi su ok. Mama se smirila malo. Neka ostane tako, ne tražim više :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Dora_Mar Sre Jan 18, 2017 4:34 am

Ms.k, ja mislim da ni ti sama ne shvataš šta si gore napisala, ali dobro :) givenheart
A ako je već tako lako kao što kažeš, ne vidim razlog da ne pogodiš pojam koji male objašnjava. :)

I ne vidim razlog da prozivaš ovdje sve koji su pogađali ili nisu pogađali, i da im ti objašnjavaš šta su mislili. :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od polly88 Sre Jan 18, 2017 6:15 am

Ivana_ ::Danas je tačno dva meseca napunio Dimitrije! :)
Lepo napreduje i veseo je. Relativno je miran ali videćemo. :)
Obožavam ga!

Da vas poznaje verovatno bi vas voleo.

Ivana givenheart Izgrli i izljubi to malo stvorenje! love
Nadam se da ćeš nam se moći češće javljati, bar da znamo da si dobro. :)


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Jan 18, 2017 7:11 am

Divno je što si sada sretnija i što se situacija sredila Ivana. smajli-a095.gif   Za sve treba vremena i strpljenja.  Svakako ti želim da tako zadovoljna i ostaneš. givenheart

Dimitrije je presladak. givenheart

Dora Mar slažem se sa tvojim riječima upućenim MsK.  MsK - ako znaš šta je zadati pojam daj odgovor i otkoči igru.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sre Jan 18, 2017 8:08 am

Ivana, bas lijepo sto si se javila i jos objavila sliku sincica. Bas si me obradovala, imas preslatkog sina! Fino sto se sve na kraju izgladilo i sto si konacno sretna.

ms.k i Male, sa vama se ne vrijedi igrati kad ne znate da se igrate. To "znam, ali necu da kazem" je vec zastarjelo. Valjda neka potreba da ispadnete pametni jer znate, ali cool, jer necete da kazete :P Odrastite! :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Sre Jan 18, 2017 10:32 am

Draga Ivana, ne znaš koliko mi je drago što si se javila! Odavno nisam video toliko lepu bebu kao što je tvoja (pu! pu!). Nadam se da je zdrav, da si ti dobro i da tako potraje. Želim vam svu sreću! givenheart

Ne znam što se potresate oko mskinog komentara, meni ne smeta da ona svoje komplekse ispoljava na Zidu (misija Zida i jeste da ga svako, a na svoj način, doživi kao Utopiju). givenheart

Ako se slažete, ja bih uveo pravilo - da ako do, na primer, desetog opisa niko ne pogodi ili ne zna, onda onaj koji je zadao kaže šta je i zadaje novi pojam. Tako nećemo previše kočiti igru. Šta mislite? :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Sre Jan 18, 2017 2:48 pm

Ivana, prelep ti je Dimitrije! Predivan! Neka ti je uvek srećan, a i ti sa njim! givenheart

Hvala ti što si podelila sa nama njegovu fotografiju :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Jan 18, 2017 10:58 pm

ms.k ::
Maki ::Alo, bre! Nema novog pojma dok se ne pomučite! Mad
Zašto imam utisak da se ti mučiš? ...

Zaslužili ste da se zbog vas pomučim. :jj:

ms.k ::
Maki ::Kada dajem "tragove" a niko ne postuje (ne pogađa), izgleda kao da se igram sam. A to ne stvara sliku normalne osobe... :jj:  
A što te briga kako izgleda i kakva je slika, kad će ionako da je svako vidi drugačije, i pri tome, to je samo nečije viđenje a ne činjenica? ... :jj: [/quote]
Znači normalno je što viđam duhove po kuloarima sopstvene svesti?Kao i ono nezaustavljivo poniranje u najdublje sinapse mojih nekad ekscitiranih nervnih ćelija? I što ponekad ne osećam prostor i stvari oko sebe, kao da lebdim. Glasovi koje samo ja čujem?
Bono ::Ponekad i igraš sam zato što zaboravljaš da je poenta igre da se do 5-6. traga pogodi pojam kako igra ne bi stagnirala. To znači da treba da daješ sve lakše i lakše tragove...
Bono ( :P  givenheart ) , Olakšao je već kod tačke četiri... :P ... givenheart ... [/quote]
‘Bale te tačkice! Mad
Ali u pravu si. Olakšao sam. yes.gif
ms.k ::Problem je, zapravo, u tome što on ne objašnjava pojam, već riječ…
problem je što je ta riječ homonim…
i takođe, problem je što je što je u tački četiri zanemario Njutna (ništa se ne stvara samo ili kako je Merovingian to lijepo objasnio: "You see there is only one constant. One universal. It is the only real truth. Causality. Action, reaction. Cause and effect.")…
i problem je što je u tački šest nije objašnjena riječ već to da ista može da posluži kao korijen neke druge riječi ili tako nešto…
Dakle, generalno… Objasnio kroz devet tački tri pojma...od čega je šest tačaka pojam br.1, dvije tačke pojam br.2, i jedna tačka pojam br.3...a svi su oni jedna riječ... :) ...
Homonim...! givenheart
Dora_Mar ::Ms.k, ja mislim da ni ti sama ne shvataš šta si gore napisala, ali dobro :) givenheart
Jok, šašava je pa piše pisanja radi?! Mad Žena ušla u srž problema i izvela detaljnu analizu. :sparrow:
ces@ric@ ::ms.k i Male, sa vama se ne vrijedi igrati kad ne znate da se igrate. To "znam, ali necu da kazem" je vec zastarjelo.
Ces, volimo i mi tebe! givenheart
ces@ric@ ::Odrastite! :D
Nikada! smajli-a080.gif
Ivana:
[/quote]
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Jan 19, 2017 12:27 am

ThePoet ::Ako se slažete, ja bih uveo pravilo - da ako do, na primer, desetog opisa niko ne pogodi ili ne zna, onda onaj koji je zadao kaže šta je i zadaje novi pojam. Tako nećemo previše kočiti igru. Šta mislite? :)

Ja mislim da je to odlicna ideja.  :jeeeej:

Dora Mar - sretno na polaganju ispita!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Čet Jan 19, 2017 12:37 pm

Dora_Mar ::Ms.k, ja mislim da ni ti sama ne shvataš šta si gore napisala, ali dobro :) givenheart
A ako je već tako lako kao što kažeš, ne vidim razlog da ne pogodiš pojam koji male objašnjava. :)

I ne vidim razlog da prozivaš ovdje sve koji su pogađali ili nisu pogađali, i da im ti objašnjavaš šta su mislili. :)
Ti imaš dva oka, dva uha i jedna usta? Da? :)
Ako imaš sve navedeno... Posve prijateljski i dobronamjerno govorim ti sledeće... givenheart ...Ostavljaš utisak da si neko ko je pored oba oka slijep, pored oba uha gluh, al usta ne zatvara bez da je išta prije toga promislio...
Posve prijateljski i dobronamjerno govorim ti sledeće... Prvo da naučiš da gledaš i slušaš, osjećaš, ... Ako se tako što uopšte može naučiti... No... Ipak... At least... Give it a try... givenheart
Nije toliko važno šta misliš, koliko šta radiš... A ti... Trenutno... Držiš prst uprt u mom pravcu, a (čini mi se) bez svijesti da su ti tri prsta okrenuta ka tebi...
"Before you assume, learn the facts. Before you judge, understand why. Before you hurt someone, feel. Before you speak, think." ...
To što ne vidiš razlog(e) – ne znači da on(i) ne postoji/e...
Mada razlog i nije toliko bitan, koliko uzrok, povod, posljedica... Al, hajde, da se ne zamaramo sa tim... Jer, između ostalog, to i nije tvoja briga... givenheart ... so don't worry be happy... :) ...


Troja ::MsK - ako znaš šta je zadati pojam daj odgovor i otkoči igru.
Imajući u vidu da nemam namjeru da zadam novi pojam, nema smisla da otkočim igru, samo da je ja opet zakočim, a onda Poet opet daje ultimatume i/ili moli da se igra otkoči... :jj:


Ces ::ms.k i Male, sa vama se ne vrijedi igrati kad ne znate da se igrate. :P
Pa... Ali... Ali... Ja se ni ne igram... :jj:


Ces ::Odrastite! :D
Nećem!... :ljutt:


Poet ::misija Zida i jeste da ga svako, a na svoj način, doživi kao Utopiju
A njegova vizija? ... :)
Ti si to PR Zida i daješ zvaničnu izjavu?... Šta bi sa onim: Govorim u svoje ime i samo za sebe mogu da garantujem, bla, bla, bla...? :)
Jbt... Ne znam zašto sam (u)mislila da je misija Zida da budemo kreativni, inspirisani, sa ljepotom u riječima, damo dio sebe i da će taj dio biti čuvan i bla, bla, bla... Otkud mi samo to? :jj:
Što se Utopije tiče... I don't dwell in pipe dreams...
Da ono što čitam i pišem na Zidu (ko nekom magijom) ne čini da vidim/pronađem (kolateralnu) ljepotu u realnosti (ah, avaj, te sitnice koje život znaže :žb: ), ne bih bila ovdje... :) :ahda: ...Anyway... Just saying... Nevermind...
Nego, Poet... Just Poet? Like Adele? Or Aristotle. Drake, Bono, Eminem?  :D


Maki ::Zaslužili ste da se zbog vas pomučim. :jj:
Ne, nismo... Utoliko je tvoj gest veći... Blagodarim... I šaljem naklon...


Maki ::Znači normalno je što viđam duhove po kuloarima sopstvene svesti?Kao i ono nezaustavljivo poniranje u najdublje sinapse mojih nekad ekscitiranih nervnih ćelija? I što ponekad ne osećam prostor i stvari oko sebe, kao da lebdim. Glasovi koje samo ja čujem?
iz filma Dr.Srange...
Kaecilius: How long have you been in Kamar-Taj, Mister...?
Dr. Stephen Strange: Doctor!
Kaecilius: Mister Doctor?
Dr. Stephen Strange: It's Strange!
Kaecilius: Maybe, who am I to judge?

Koleginica (valjda jedina osoba koju sam upoznala da je brutalnija od mene) i ja smo išle sa predavanja ka Lastinoj stanici... Kod Bristola u Kararađorđevoj, pali se zeleno za pješake, i koleginica i ja krećemo ka drugoj strani... U jednom trenutku ja (o)stajem na sred ceste jer sam se našla do koljena u rijeci krvi... Ona je već prešla na drugu stranu, a kad je shvatila da sam ostala na sred ceste, vratila se po mene i pitala šta nije u redu... Kažem joj šta je problem... Ona me pita da li mogu da hodam kroz tu rijeku... Nakon što sam zbunjeno slegnula ramenima, uzela me za ruku i prevela na drugu stranu...  givenheart ...Jedino što je izgovorila je pitanje da li ja mogu da funkcionišem sa tim... Mogu...  :)
Što je pa bitno da li je (ne)normalno?  :)


Maki ::‘Bale te tačkice! Mad
I love it. It's my thing. Let it go. :P


Maki ::Homonim...! givenheart
I love love love it too... :) givenheart


Maki ::Žena ušla u srž problema i izvela detaljnu analizu. :sparrow:
Što mi to "žena" oduvijek čudnovato zvuči, ko da mi se neko obrati sa pogrešnim imenom ili tako nešto... Nemam problem sa djevojka, sestra, kćer, ali to žena... Tako nekako... Ne znam... :jj:


Maki ::
Ces, volimo i mi tebe! givenheart
Daaa... givenheart

Maki ::I šta je nejasno u mojim objašnjenjima? Mad
Ulažem prigovor na tačku četiri... Ništa se ne stvara samo... yes.gif ...U potpunosti zanemaren Njutn... Strahotno... :facepalm:
Sad da ti uputim ono što si ti meni onomad kad sam zadala pojam Zemlja:

Nisi umela da precizno napišeš šta 'oćeš! Mad Evo ti još: Mad Žensko! :sparrow:
... :P
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Jan 19, 2017 9:25 pm

ms.k ::"Before you assume, learn the facts. Before you judge, understand why. Before you hurt someone, feel. Before you speak, think." ...

Ovo bi bio vrlo dobar savjet I za tebe Msk. Bila si vrlo bezobrazna prema Dori Mar bez ikakvog razloga i djelovala u potpunoj suprotnosti savjetu koji si joj potom dala.

Doro - ja ti se izvinjavam u ime MsK. Nije joj prvi put da bude bezobrazna prema nekom drugom forumasu, a da li ce i uvidjeti da je tako ostaje da se vidi. Njoj se dosta otpisuje na otkacenost, ali nekada zaista zasluzi da je neko stavi preko koljena i dobro isprasi po turu. beat
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16900
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 30 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu