Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 12, 2019 2:05 am

Genius, izvrstan film sa mnogo duse o izdavacu Maxu Perkinsu koji je otkrio Scotta Fitzgeralda, Ernesta Hemingwaya i Thomasa Woolfa. Film spominje svu trojicu, ali se najvise fokusira na njegov kontroverzni odnos sa piscem Thomasom Woolfom. Glavne uloge igraju Colin Firth i Jude Law. Preporucila bih svima, a ne samo ljubiteljima knjizevnosti i ovih glumaca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 23, 2019 7:48 pm

Juce odgledah Kinky Boots. Film mi se bas dopao. Inspirisan je istinitom pricom i govori o fabrici iz Northhamptona koja je proizvodila kvalitetne cipele. Kada trziste preplave jeftini proizvodi iz drugih zemalja pocinje kriza koja prijeti propascu fabrike. Sretno rjesenje se pronalazi slucajnim spletom okolnosti, kada fabrika pocne da proizvodi obucu za transvestite. Film pun optimizma i nade. Dobra glumacka ekipa. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 05, 2019 10:51 am

The Company You Keep, izvrstan film iz 2012-te sa Robertom Redfordom, Susan Sarandon i mnostvom drugih dobrih glumaca. Film govori o covjeku koji je zivio pod laznim imenom 30 godina i tada biva optuzen da je pripadao grupi koja je izvrsila ubistvo za vrijeme pljacke banke 30 godina ranije. Izvrstan scenario, izvrsna gluma i lijepa pouka filma. Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 08, 2019 10:01 am

The Front Runner, film sa Hugh Jackmanom iz 2018-te. Film je istinita prica o americkom kandidatu za predsjednika 1988-e godine koji je vodio u predsjednickoj kampanji protiv George W Bush-a i koji je odustao od kampanje zbog skandala koji je izbio jer je varao zenu. Dobar film, mada mi je pocetak filma isao na zivce sa freneticnim tempom mijenjanja scena i likova.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 17, 2019 10:40 am

The Magnificent Seven, kaubojac sa Denzil Washingtonom, Ethan Hawkom i Chris Prattom u glavnim ulogama. Film iz 2016-te koji je dosta dobar, ali se ja bas i nisam mogla totalno uzivjeti u gledanje, mada ni sama nisam nacisto da li je to zbog filma ili toga sto sam i sama u cudnom raspolozenju danas.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 19, 2019 10:31 am

The 15.17 to Paris, film o istinitom dogadjaju u reziji Clinta Eastwooda. Film govori o tri problematicna djecaka koji odrastaju i na proputovanju po Evropi sprecavaju teroristu da ne izvrsi pokolj u vozu za Pariz. Kada sam vidjela imena glavnih glumaca bila sam skepticna, da bih kasnije otkrila da su to u stvari bas ta trojica mladica koji su izvrsili herojski podvig. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 22, 2019 11:41 am

Miss Sloane, film iz 2016-te sa Jessicom Chastain u glavnoj ulozi.  Ne da je odlican film, nego za nepovjerovati!  Jessica glumi lobistu u Americi koja napusta dobar posao da bi se borila za poostravanje provjera lica koja zele da kupe oruzje.  Odusevljena sam filmom i svima ga preporucujem.  Cista desetka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 23, 2019 9:41 am

Upravo odgledah Negotiator, film o Otmici americkog diplomate u Bejrutu. Glavna uloga John Hamm. Solidan film.

Nedavno sam gledala film koji se takodje desava na Bliskom istoku, u zaracenom Damasku sa Jonathan Rhys Meyersom u glavnoj ulozi - Damascus Cover. Iako po mnogo cemu slicni, ipak mi je danasnji film sa Hammom mnogo bolji.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 30, 2019 10:46 am

Nocas sam gledala film The Kid iz 2019-te.  Kaubojac koji govori o djecaku kojeg sudbina nosi u susret sa poznatim odmetnikom Billy the Kidom.  Solidan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 07, 2019 10:43 am

Gledala sam film Puzzle o srednjovjecnoj domacici koja je navikla da sluzi porodici i ne obraca paznju na svoje potrebe. Za rodjendan dobija na poklon slagalicu koja joj zaokupira paznju i insprise je da se se prikljuci dogadjima u svijetu u kome zivi. U pocetku dosta depresivan film, koji kasnije prikazuje da nikada nije kasno da promijenimo zivot. Osrednji film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 14, 2019 10:41 am

Prije nekoliko dana sam vidjela film Batman i dopao mi se. Veceras sam gledala drugi dio Dark Knight i nisam bas nesto previse odusevljena. Film je dobro poceo, ali se pretjeralo sa morbidnoscu, od lica Joker-a, do glupih zapleta u kojima Batman i policija nece da ubiju nevjerovatnog zlikovca i rizikuju da on i dalje ubija i nanosi zlo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 15, 2019 9:44 am

Danas sam gledala sat i po filma The Dark Knight Rises, treci nastavak Batman-a.  Nije mi se dopao i nisam zeljela da ga dalje gledam.  Nasilje, nasilje i samo nasilje.  Koliki mazohista moras biti, pa da ti se takvo nesto dopada?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 17, 2019 2:40 am

Odgledah Carol, film inspirisan istinitom pricom, o lezbejskoj vezi dvije zene koja vodi gubljenju prava na kontakte sa djetetom glavne protagonistkinje.  Glavne uloge Cate Blanchette i Rooney Mara.  Dobar film, mada na trenutke malo razvucen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 19, 2019 12:35 am

Upravo odgledah film Hampstead sa Diane Keaton, Brendanom Gleesonom i James Nortonom. Dobar film. Udovica koja poslije suprugove smrti otkriva da ju je on varao i ostavio je u dugu sprijatelji se sa beskucnikom koji zivi u imporivizovanoj kolibici bespravno napravljenom u obliznjem parku.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 19, 2019 4:33 am

Upravo odgledah Above the Shadows, naucno-fantasticni film o djevojcici koja postaje nevidljiva sa 12 godina kada njena majka umire od raka. Ignorisana od strane svih ona vodi usamljen, ali relativno uspjesan zivot, kao fotograf skandaloznih fotografija sa zutu stampu. Jednog dana dozivljava sok kada otkriva da je bivsi bokser, ciji zivot je upropasten nakon sto su objavljene skandalozne fotografije koje je ona snimila, moze vidjeti. To ih obadvoje vodi na put samoosvjescenja. Dobar film koji je snimljen sa malim budzetom i odlicnom idejom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 24, 2019 5:40 am

Office Christmas Party sa Jennifer Anniston i Jasonom Batemanom. Komedija o firmi koja je u krizi. Ne znam sta da kazem. Film mi se poprilicno dopadao, da bi mi onda malo zasmetala neka pretjerivanja i to sto se jednom liku desilo nesto lose. To mi nije bilo ni malo zabavno ni smijesno. Sve u svemu, drago mi je sto sam gledala film, ali mislim da se mogao napraviti i da bude puno bolji da su se neki detalji iskljucili.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 25, 2019 9:10 am

Tamara Drew, engleski film sa glumcima koji nisu poznati van Engleske. Meni se film poprilicno dopada. U kucici u malom mjestascu par, pisac i njegova supruga, primaju na svoje imanje druge pisce koji tu traze inspiraciju. On je cesto vara. U njihovu sudbinu uplicu se sudbine nekoliko drugih likova koje sudbina odnosi tamo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 26, 2019 9:03 am

Sleepless, policijska drama sa Jamie Foxxom, Michelle Monaghan i Dermotom Mulroneyem u glavnim ulogama.  Film govori o kvarnim policajcima i pokusajima da se razotkriju krijumcari droge.  Mnogo akcije, mozda malo i previse, ali vrlo gledlljiv i interesantan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Dec 27, 2019 11:07 am

Juce odgledah film Calvary sa Brendanom Gleesonom.  Radnja se desava u Skotskoj.  Svestenik koji nikada nikome nije nanio nikakvog zla dobija prijetnju smrcu od mjestanina kojega je kao djecaka seksualno zlostavljao neki drugi svestenik.  Solidan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 04, 2020 9:58 am

Upravo odgledah The Light between Oceans sa Michaelom Fassbenderom, Aliciom Vikander i Rachel Weisz. Dobar film. Bracni par koji je izgubio dvoje djece zbog pobacaja pronalazi u camcu mrtvog covjeka i bebu koja je jos ziva. Interesantne moralne dileme i vrlo dirljiva prica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Feb 01, 2020 9:04 am

The Nice Guys, satira na temu detektivskih filmova sa Ryanom Goslingom i Russell Crowom u glavnim ulogama. Prilicno zabavan film koji vrijedi pogledati ako volite taj zanr.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Feb 07, 2020 10:50 am

Upravo odgledah The Favourite, film o britanskoj kraljici Ann sa Oliviom Coleman, Rachel Weisz i Emmom Stone.  Film je gledljiv, ali su mi neke stvari smetale, od nacina kako grofica od Marlborough-a prica sa kraljicom do totalne iskvarenosti dviju zena koje se bore za kraljicinu naklonost.  Ovaj film se dosta razlikuje od vecine filmova ovog (istorijskog) zanra.  Olivia Coleman je dobila Oskara za ulogu Ann i jeste dobro odglumila.  Emma Stone mi je u pocetku bila simpaticna kao zena koja je u zivotu pala sa konja na magarca i koja se bori da se iscupa iz problema, ali mi se kasnije zgadila njena iskvarenost.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Maj 02, 2020 10:34 am

Upravo odgledah Once Upon a Time... in Hollywood sa Leonardom di Capriom, Brad Pittom i Al Pacinom. Film govori o Hollywood-u 60-tih i daje posve neocekivan zaplet sa sektom Charlsa Mansona i Sharon Tate kroz pricu o glumcu koji zivi u susjedstvu (di Caprio) i njegovom vozacu i kaskaderu (Brad PittI). Film se posve neocekivano zavrsio i jako mi se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Maj 02, 2020 6:33 pm

Nedavno sam gledala dva dobra muzicka filma, Rocket Man o usponu Eltona Johna sa Taronom Egertonom i Richardom Maddenom u glavnim ulogama i Yesterday sa nepoznatim indijskim glumcem i Lilly James sa muzikom Beatleso-a.

Rocket Man prati razvoj Eltona Johna od malog djecaka u internacionalnu zvijezdu muzike. Pocetak filma mi se nije dopao, ali se kasnije prica i muzika popravila. Nisam veliki ljubitelj Eltona Johna, pa sam bila prijatno iznenadjena koliko mi je godila njegova muzika u ovom filmu.l

Yesterday govori o mladom indijcu koji godinama bezuspjesno pokusava da uspije kao muzicar. Jedne noci dogodi se nesto vrlo cudno, struja nestaje na citavoj planeti, on dozivljava saobracajni udes nakon koga se budi u svijetu u kome niko nikada nije cuo za Beatles-e, cigarete itd. On pocinje da pjeva pjesme Beatles-a i ostvaruje blistavu muzicku karijeru. Film me je bas razonodio. Divna muzika, a i simpaticna ljubavna prica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Maj 26, 2020 1:51 am

Odgledala sam Equalizer I i Equalizer II sa Denzil Washingtonom. U ovim filmovima on igra bivseg tajnog agenta koji anonimno pomaze u borbi protiv krimilnalaca i nepravdi. Ovog glumca bas volim i filmovi su mi se dopali. Dobri krimici.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 38 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu