Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas je danas iznerviralo?

+33
Dafne
Bult
Nikolija
Born to die
ThePoet
soldiergirl
Kondor sa Anda
polly88
Eurinome
Virginija_Woolf
pahuljica
marija_cvetic
Theseus
Nency
Miloš_88
male
Teixos
Nelly
Ika
Dora_Mar
enigma_
Tango six
nexstosic
chegirl
Maja
amaranth
anika_panika
Nymphadora
zanesena
Liza_N.
Ksenija
ces@ric@
Still_dreaming
37 posters

Strana 13 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Ika Uto Okt 02, 2012 11:15 am

Neka buba koja je 4. puta ulazila u moju sobu. Ogromna je, svaki put je izbacim i ona se vrati. Na kraju sam je odneo na ulicu i pustio. :D

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Okt 05, 2012 9:40 am

Jutros, sabajle sam pokušala da lepo popijem kafu uz Zid i nisam mogla da otvorim.
Pokušala sam neke novine da otvorim, da bih proverila računar i naravno neće.
Neke babaroge crvene iskaču :blabla:
Neko je klikatao sve to i ništa mi nije radilo do sada :( računar je samo tandrčao i plašio me.
Sav dan sam bzv, jer nemaju vremena da mi to srede...nešto su "skarabudzili" ali nije to TO!
Treba da glasam, kako ću, kad mi ne otvara se video :sparrow:
I sad me dodatno iznervirali, jelte kao šta je bitno toliko to glasanja girl_mad.gif
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ThePoet Ned Okt 07, 2012 6:14 am

Što je trebalo da danas dođem u Beograd, ali nisam mogao.
Što kod kuće nemam internet.
Što se jedan dan više nećemo videti.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Okt 07, 2012 11:59 pm

Sinoć Vilotić i još sam besna.
Vrteo je kanale na tv-u i tražio prenos neke "važne" utakmice. A ja sam gledala na netu ovo sad što gledam.
Kad mi je rekao da mogu to kasnije gledati, ja sam stopirala video, misleći da on gleda utakmicu.
No, utakmice nije bilo, a on trčao sa posla da je gleda i onda je bio besan i sve mu smetalo.
Raspravljali smo se i ja sam isključila računar.Jutros mi nije kuvao kafu, niti smo se čuli danas (obično se čujemo dok je na poslu).
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Miloš_88 Pon Okt 08, 2012 12:31 am

Nije danas nego juče, al nema veze. To što mi e uvek nešto iskomplikuje pa mi kompjuter stiže tek sutra uveče :ej bre Suspect kez_12.gif
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 12, 2012 11:33 am

Isla sam da razgovaram sa nastavnicom jedne djevojke/djevojcice kojoj drzim instrukcije. Zena me u tih 5 minuta razgovora uspjela iznervirati. U najmanju ruku, radi se o jednoj pokvarenoj kucki! Umjesto da pohvali malenu, koja je rodjena i zivjela 15 godina u Danskoj, kako dobro govori jezik, ona ju je jos napala kako lose govori i kako mora da cita i prepricava kad procita. A da je samo jednom to sa njom napravila, znala bi da malena odlicno cita za nekog kome je to drugi jezik i da odlicno razumije. Uz to je postavila i nebulozno pitanje kako to da nisu imali bosansku gramatiku u Danskoj. Suzdrzah se zbog djeteta da joj ne stvaram dodatne probleme, a i shvatih da zena hoce da ona drzi instrukcije i nesto zaradi


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Okt 21, 2012 8:39 am

Nije danas, već sinoć i još me "drži"
Moja devojčica ima neki hirušku intervenciju u toku sledeće nedelje. ništa opasno nije, no ona se plaši i ja sam uz nju maksimalno.
Njeni prijatelji su isto uz nju. Otac ne može da sluša, već se sklanja, radi stalno, mislim da bi i noću radio samo da ne bude u toku,a i kad je u toku, onda me zamoli da prekiunem da pričam o tome, jer ne može da podnese.
Ne nervira me to toliko, on je jednostavno takav oduvek.
No, sinoć me klinac iznervirao.
Otišao je u dva popodne sa devojkom.Nazvala sam ga oko devet, nedostaje sestri.Inače retko ga zovem, razumem da se vole itd.. no nikako ne razumem to, kad sam ga pozvala i podsetila da mu sestra ide na operaciju i da bi trebao da malo bude sa njom.
Odgovorio mi je da njegovo prisustvo ništa ne menja, ona mora da skine te ciste.
Zanemela sam.
Evo danas sa njim ne pričam.
Moje ćutanje on odlično razume i danas je i uz sestru.

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Still_dreaming Uto Okt 23, 2012 10:25 am

Evo upravo ljudska ograničenost. Kako neki ljudi daju sebi za pravo da pričaju o onome o čemu nemaju blage veze. A što je još gore, prilaze sa prijateljskim osmehom. (Germans!) I spit on them!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Čet Nov 15, 2012 9:37 pm

Ha, ha, dosla sam da se pozalim da nam je prestao raditi "Kettle" (ne znam srpski naziv) u kome proviremo vodu, pa ne mogu da napravim caj i onda procitah ovaj Stillov post iznad mog i bas se nasmijah :buahahhaha: . Ne mogu da se ne pitam sta mu svabe ispricase da ga ovako najede. A sad bih mu platila za tu pricu. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 15, 2012 9:49 pm

Kuhalo? Na ceskom je konvice i ja ga tako zovem, a valjda bi na nasem trebalo biti kuhalo

Zadnje me je iznervirao brat. Zamolila sam ga jednu stvar, jednu uslugu, koja njemu nista ne znaci, a meni puno, ali zaboga, on je prezaposlen da bi o tom mislio, a to se njega ne dotice pa mu je totalno nebitno beat


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pet Dec 14, 2012 3:02 am

Nerviraju me, i to mnogo, dvije stvari.

Prvo - ponijela sam nedovoljno nikotisnskih pilula sa sobom da bih malo smanjila unos u organizam, i sada sam strasno nervozna i ne mogu da iscekam da dodjem kuci i uzmem jos koju.

Drugo - kisa pada k'o luda i upravo mi je poceo prokisnjavati plafon u kancelariji bas do mog radnog stola. Nije mi jasno kako, mi smo na petom spratu, a zgrada ima devet spratova. :krstivoje: Bas me neki baksuz bije, kada ce vec jednom prestati? :ej bre
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Dec 16, 2012 1:07 pm

Sav dan sam nešto nervozna.
Sabajle me iznervirao Marko, ustao kao da ide na posao :sparrow: šetao se, spremao se za put kod Cice, maltretirao me da mu peglam u 6 sati ujutru :sparrow:
Kad je konačno otišao, nastavili su ostali Vilotići, kojih ima još dva komada, al kao da je dvesta :sparrow:
Da bih se ja preispitivala gde sam pogrešila u vaspitavanju tih mojih "neprijatelja" i naravno sama sebe još više iznervirala girl_cray.gif
Malopre sam htela da gledam "Ja imam talenat" i nisu mi dozvololi!! Svako od njih ima svoj tv i svako gleda šta hoće, a ja nemam tv,
Ovaj u dnevnoj, koji je kao moj, ne radi već desetak dana,a ne dozvoljava mi ovaj najgori član porodice da iz spavaće sobe prenesemo tv u dnevnu.
Tako da sam besna kao ris i sad neću da spavam tamo, već ovde na fotelji :(
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Dec 19, 2012 8:38 am

Krenuh u šetnju sa svojom boljom polovinom kad sastavi kiša sa pada koliko može :( . Baš mi je pokvarila uživanje. Što je najgore, najavili su puno kiše za vrijeme Božićnih praznika. Ne samo što će meni pokvariti uživanje, nego što je pola ove nesretne države već poplavljeno. :sorry: Damn!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sre Dec 19, 2012 10:51 am

Cekala sam 3 sata da predam za vizu i taman kad je bio red na mene dosli su da nam jave kako im je citav sistem prestao raditi. Meni sutra zadnji dan da apliciram, a oni se nadaju da ce im sistem proraditi :(


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Čet Dec 20, 2012 9:23 am

Danas sam otkačila na poslu. Već tri mjeseca ne plaćamo fakture dobavljačima. Bar pet puta sam pripremala liste šta sve treba platiti i nikako da to šefica odobri. Sada kada mi je ostalo da radim još jedan jedini dan moja direktorica se dosjetila da ta plaćanja treba hitno uraditi prije praznika, a pri tom imam da radim i plate i još neka plaćanja iz drugih kompanija. Bilo mi je došlo da eksplodiram! beat Kako neko može biti šef i biti tako jezivo neorganizovan? :(
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sub Dec 22, 2012 5:31 am

Od jutrs me nerviraju.
Doduše Vilotić ne, čovek otišao na posao, a pre toga me probudio sa kafom.
Ovaj mali :sparrow: nikako da izađe iz sobe i sredi se u toalet,jer posle Vilotića on izlazi, za njim klinka.
Legao je kasno, jer je skitao noćas, kao da ne radi danas.
Posvađali su se sbajle pred toaletom, ja sam ćutala, onda se tu umešala njegova Cica, nešto mu rekla i on počeo da se dernja na nju :sparrow:
Onda sam viknula ja i rekla "tišina, organizujte se, nemoj da mi se svađate sabajle" I zasita bila tišina Surprised
Klinka ode na posao, a on ne.
Onda je zauzeo moj računar, pa je pratio neke kamione, pa je pričao čas engleski, čas srpski.
Šetao se po dnevnoj, mob mu je stalno zvonio, skajp je isto bio uključen :ej bre Do malopre mi maltretirao računar i pokvario mišića.
Nije mi jasno, zašto je učio, da stalno visi na mobu, skajpu Shocked
Sad je lepo on otišao u grad, a ja se mučim sa ovim crklim mišom :sparrow:
Sve to ne bi bilo, da je svoj posao radio iz kancelarije, a ne od sedam sati je na hotlajnu beat
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pet Dec 28, 2012 2:55 am

Ovo: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/14512_4314144725982_1011739247_n.jpg

Pa stvarno, je li moraju u sve politiku gurati i kvariti jednu lijepu pricu o Deda Mrazu?! Konji jedni (duboko izvinjenje pravim konjima)!


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Miloš_88 Pet Dec 28, 2012 5:35 am

To što do sada nisam imao internet beat :ej bre
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Dec 28, 2012 1:02 pm

Ovaj ovde! :blabla:



Ne šali se On Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Nikolija Ned Jan 06, 2013 12:16 am

Ukućani :ej bre
Nikolija
Nikolija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 24
Ženski Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Jan 06, 2013 1:12 pm

Vilotić girl_mad.gif

Došao konačno kući i kad je ušao bio je veseo,da bi se iste sekunde nakostrešio i napravio mi haos za Mrvicu :(
Deca nisu ni izašla iz sobe dok se nije smirio.
Odjednom on se sekira, kako ću ja da šetam kučence, kako ću ja da se "mučim" i kako je bilo bolje da je u krevet stavila momka umesto Mrvice beat
A da je momak u krevetu onda bi isto bio haos!
Posle se smirio, malo je ignorisao Mrvicu, nekih pola sata, a posle se igrao sa njom :sparrow:
Naravno deci nije rekao reč, dok meni jeste.
Nisam se nešto raspravljala sa njim, jer čemu to, čekala sam da ga prođe i prošlo ga :D Al me jeste iznervirao,ajde molim te, njega briga kako ću ja da izlazim ujutru rano i šetam kučence Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Uto Jan 15, 2013 3:18 am

Iznervirale su me dvije situacije u vezi sa istim problemom - sto moja sefica koristi vrlo razlicite arsine kada sam ja u pitanju, i kada je u pitanju neko drugi.

Prvo sam otkrila da je njen brat uzeo dvonedeljno bolovanje, a da to nije nigdje zabiljezeno. Ja ne mogu izaci iz kancelarije na sat vremena sto se nece morati zapisati i, ako je ikako moguce, meni odbiti od odmora. To me bas naljutilo.

Potom je kolega otisao kod glavnog racunovodje firme koja nam pomaze da ga pita za savjet i zadrzao se dva sata. Prije sest godina kada sam ja jos ucila posao i ja sam morala povremeno ici da trazim uputstva i savjete od iste osobe. Vrlo brzo mi je predoceno da je to vrlo skupo za nasu firmu, i cak su se drznuli da tvrde da idem bez neke preke potrebe i napravili mi zivot paklom jedno vrijeme dok nisam sasvim prestala da mu se obracam. Dakle, bio je problem za mene platiti 10-tak minuta konsultacija, a za ovu dvojicu mutavaca nije problem ni kada su u pitanju sati i sati. Stvarno zelim da odem kod svoje sefice i da joj svasta kazem. Stvarno mi se gadi zena. :ej bre
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16907
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Uto Jan 15, 2013 10:25 am

Taksista :mad2:

Pokušao je da me prevari i naplati kao da je Mrvica neki gepek od 100 kila :dum:
Najpre sam ga lepo pitala da l može kuca u taksi, on me pitao kolika je kuca, ja kažem i kad je došao ispred zgrade rekao mi je da se naplaćuje i vožnja kučića.Bezobrazno i drsko sam pitala po kojoj tarifi, da bi mi on rekao kao gepek uz dogovor. :sparrow:
Naravno nismo se dogovorili, pozvala sam drugog vozilo i ignorisala ovog kretena koji je tak tada video da je kuca mala i da mu samo njuškica viri iz moje jakne.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Uto Jan 15, 2013 10:31 am

Ova zima, moja prehlada, povisena temperatura... :ej bre


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sre Jan 16, 2013 11:24 am

Sama sebe sam iznervirala.
Kad sam već to uradila sebi, trebala sam da prekinem sa kolačima, a ne besna pravim i onda nisam zadovoljna.
I taj moj inat prema sebi je odvratan.Sad me boli glava i nisam ni za šta.
Moji su u pravu kad kažu da sa, inadžija prema sebi, svi to kupuju, a ja neću.
Neću samo iz jednog razloga, sećam se kako sam "dama" pravila za parice(lepe parice sam uzimala) no te "dame" koje su jele moje kolače i aljkave, lenje kravetine koje su samo na ulici damice a ispod noktiju im je ono fuj!Imaju parice, nakićene su i samo im je to važno.
To su žene od nekih bivših direktora..pa na dalje...
Dobijale su kvalitetne kolače i uvek su me gledale sa neke visine, jer eto one su "dame" koje imaju svoju poslugu i koje ništa ne znaju drugo sem da sebe predstavljaju kao dame,a ja znam da to nisu.
E to je razlog što ja nikada neću kupiti kolače za slavu, jer ja nisam ta "dama" ja sam obična, majka, žena i domaćica koja ne želi da ikada bude takva "dama".
Naravno ne bih se svega setila, da me nisu kritikovali i savetovali da se "to danas kupuje" kao da su zaboravili da sam ja to pravila po narudžbini.
Znači moje nerviranje je bilo oko slatkiša i nekih damica Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 13 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu