Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas je danas iznerviralo?

+33
Dafne
Bult
Nikolija
Born to die
ThePoet
soldiergirl
Kondor sa Anda
polly88
Eurinome
Virginija_Woolf
pahuljica
marija_cvetic
Theseus
Nency
Miloš_88
male
Teixos
Nelly
Ika
Dora_Mar
enigma_
Tango six
nexstosic
chegirl
Maja
amaranth
anika_panika
Nymphadora
zanesena
Liza_N.
Ksenija
ces@ric@
Still_dreaming
37 posters

Strana 14 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći

Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Jan 16, 2013 9:51 pm

Neke glupe price i ljudski kompleksi koji se ne mogu sakriti nikako. Bolje drzati zatvorena usta nego se provaljivati tako.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Čet Jan 17, 2013 12:57 pm

Sve me danas iznerviralo, ali najvise:
- Sto plate nisu jos legle, a sef sutra putuje
- Frka oko ostavinske rasprave i to sto traze moje i bratovo prisustvo, te tata koji to nije mogao ranije regulisati kad smo ga svi napominjali
- Sto prehlada nikako da prestane. Taman sam mislila da sam se izlijecila, izasla da vidim oko selidbe i vratila se opet prehladjena beat
- Brat i njegova neorganizovanost. U zadnji cas odlucuje gdje ce i sta ce, uvijek misli da ce se sve samo posloziti
- Spor racunar i internet
- Mis koji me zaj.... (da izvinete)
- Zima i snijeg


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Jan 18, 2013 12:40 am

Vreme mi baš smeta i to zdrastveno, tako da me ova kiša :( bolje sneg da pada, nego dosadna kiša!
-pomalo i što mi se računar pakuje u kutiju na par dana.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pet Jan 18, 2013 3:16 am

Sto je bio problem sa signalizacijom na podzemnoj, pa mi je trebalo 45 minuta da uspijem da sjednem u voz.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 18, 2013 3:52 am

Brat - prijatelji su zvali da nam dodju na saucesce i on je rekao da moze danas. To ne bi bio problem da je on u stanju nesto uraditi u kuci koja je u haosu. On je naravno, ustao oko pola 11 i tad poceo sa poslom, pa sad nista ne stize, zavrsice u 18 (a prijatelji dolaze u 19) i otici da se otusira ostavljajuci na meni da sredim stan i kupim sve sto treba. Ja sam prije 5 dana oprala svo sudje (uprljao je sve sudja sto imamo, ja sam uprljala jednu serpu i dvije case) sem jedne serpe i nesto ejcaga, koje sam ostavila njemu. Naravno, jos to nije oprao jer ne stize, a malocas je trazio na netu neku malu koja mu je odjednom pala napamet (za to ima vremena, kao i da uz svaki obrok pogleda film ili epizodu serije).
Sinoc je ostavio cesmu u kupatilu da tece (posto je hladno da se ne zamrznu cijevi), ali tako da je sve uprskala i da smo ujutro imali cijelu poplavu, koju je on prespavao.
Bude li srece, ovaj vikend se selim kod prijateljice... Milost!


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Uto Feb 05, 2013 4:07 am

Kolega iz kancelarije. Na svoju veliku zalost pitala sam ga za misljenje u vezi sa nekom podjelom dok sam nesto upisivala na kompjuter. Rekao mi je sta misli i insistirao da je u pravu. Umjesto da razmislim ja sam ucinila kao sto mi je on savjetovao, da bih se potom sjetila da mi je direktorica prije nekog vremena rekla nesto sasvim drugo o istom pitanju. Otisla sam da je pitam, i ona mi je potvrdila svoje prvobitno misljenje.

Sada moram da ispravljam gresku, iako sam ucinila sve u svojoj moci da je ne pocinim. Ne znam ko mi vise ide na zivce - sama sebi sto nisam mirno razmislila o problemu i rijesila ga bez kolege, ili on koji ne zna dvije rijeci engleskog sastaviti, a insistira na svojim stavovima kao da je neka najveca sveznalica na svijetu. Ne bi mu skodilo da nauci ponesto o skromnosti! :ej bre
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Uto Feb 05, 2013 10:00 am

Komšinica!
Ne pričam sa njom od kraja oktobra.Nisam se svađala, samo sam zaćutala, jer ni jednog momenta me nije pitala kako je Sandrica, a znala je dan kad sam je ostavila na ginekologiji da joj odstrane cistu.
To je bila kap u prepunoj čaši.
Oduvek sam joj ćutala ne njene neke gluposti, sem jednom kad je išla da pravda časove klincu dok je bio u gimnaziji.
Ne želim da se sećam toga, jer sam joj kao zaboravila.
Tada nisam sa njom pričala godinu dana.
A sada sam rešila da ne pričam sa njom do maja meseca, ako se nešto ne iskomlikuje, jer je jako drska kad njeno unuče trči kod mene.
Danas sam isto joj odćutala kad je Lule sav veseo potčao za kucom i rekao mi da ga sačekam.Ja sam stala i čekala ga, a ona ga udarila, jer šta ima da trči dete kod mene!
Malo je falilo da joj u hodniku od zgrade bukvalno napravim haos.
Glupača glupa, buzdovan jedan, što meni nešto nije rekla već onako udara dete!
Besna sam kao ris sav dan i plašim se da ne "obrišem patos" (rečima) sa njom, ako slično uradi još nekad!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Feb 06, 2013 2:08 am

Danas me je mama bas najedila. Srijedom ne radim i imamo dogovor da se tada cujemo skajpom oko podneva. Cekam vec sat vremena i nikako da se prikljuci. Zvala sam je i telefonom, ne javlja se. Bas mi ide na zivce! Ona je penzioner i ima svo vrijeme ovog svijeta za svoje slobodne aktivnosti, i opet ne moze da se potrudi da se nadje u dogovoreno vrijeme pored kompjutera. :ej bre Mislim da bi najpametnije bilo da se ja sad potrudim da se ne cujemo nikako jedno duze vrijeme, mozda bi je to naucilo pameti. Vrlo ruzno i sebicno s njene strane.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Čet Feb 07, 2013 1:08 am

Pa kučence!
Lepo ga obukla, je l beat izvela napolje, da bi ona lajala na lokalne kučiće,a mala je kao trun beat
Džabe sam joj stavila mašnicu beat
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Čet Feb 07, 2013 9:19 am

Bratovo ponasanje. Gospodin umislio da je neki sef, sta li. Najprije kad je vozac dosao po nas mrtav hladan je sjeo naprijed, niti je zensko, najmladji je, zadnji je dosao u firmu, ali briga njega. Onda je iz firme zvao sefa da ga nesto pita, a ovaj rekao da je u guzvi da ce ga nazvati za minut. Umjesto da saceka pored telefona, rekao mi je da on ode da zapali, da se javim ako bude zvao sef i da slazem da je morao do toaleta. Onda je rekao da ipak odem po njega. Kao ja njegova sekretarica? A on je pak grof koji nece cekati nekog sefa da ga ovaj nazove. Kasnije je trebao nesto da skenira (sebi osobno), pa je posao mene da posalje da to uradim, smatrajuci da i tako ne radim nista, a on je prezaposlen. Samo sam mu pokazala prema sobi gdje je skener. Naravno, naljutio se. I konstantna prica kako pregovara o svom odlasku u Sarajevo i da ce ici samo ako pristanu na njegove uslove. Pokusala sam mu objasniti da vrlo lako mogu naci nekog drugog dok on razmislja


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Feb 08, 2013 12:15 am

Nisam iznervirana, već sam ogorčena.
Danas sam se čula sa Vilotićevom sestrom.
Ona je razočarana što joj neki prijatelj nije pomogao da zaposli klinca u rudnik.
To dete radi, ima platicu 25000 i ja razumem da je to malo, ali nikako ne mogu da razumem da je njoj malo!
Što sam joj i rekla!


enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Still_dreaming Uto Feb 12, 2013 3:06 pm

Youtube. Kod svake strane pesme koju sam pokušao da pustim piše ‚‚This video is currently unavailable'' :ej bre


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sre Feb 20, 2013 9:13 am

Veštičarila sam noćas (gledala 116 šolja :hang: prevarila me deca :facepalm: ) posle toga sam gledala neki film (horor :shout: ), a pre svega sam se nagutala lekova za glavobolju :facepalm: i osvanula :facepalm:
Tako da sam sebe dovela u stanje bezazlenog slučaja :hang:

Na sve to kad dodam kako muči "ova ovde" kučence sa tim oblačenjem, pa Vilotića koji joj ne kaže ništa, dok se ona raspravlja sa mnom :sparrow:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pet Feb 22, 2013 12:25 am

Bezobrazluk cistacice. Treba da dolazi dvaput sedmicno, ove sedmice nije dolazila, pa smo zvali agenciju i njenog sefa. Kaze da je dolazila u ponedjeljak ali nas nije bilo. Laze! Nismo nigdje isli, narucili smo hranu i rucali u kuhinji. Osim toga, ima moj broj i broj firme, zasto nije zvala? Zasto nije dosla neki drugi dan, vec tek danas na nas poziv. Jos me pravi ludom, kao dolazila je, mi nismo bili tu. Nas osam pravi budalama!


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pet Feb 22, 2013 1:01 am

Nervira me sto opet nemam posla. Nema para, a cim nema para nema placanja, i naravno samim tim je mnogo manja kolicina posla koji treba obaviti. Nije fer da bez imalo svoje krivice stalno moram da se osjecam kao da mi je glava u torbi :ej bre .
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Ika Pet Feb 22, 2013 7:06 am

Vreme mi ide na živce već danima. Nikako da se prolepša. Hoću napolje, na Sunce! :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Feb 22, 2013 9:36 am

Komšija koji me pitao je l to privezak neki, a ja vodim Mrvicu.Ja sam se nasmejala kiselo i rekla da je to džepni pas :D Da bi mi on rekao da ga od sada nosim u džep, a ne da se šeta po ulazu Surprised Bio je ozbiljan, plašim se tog "čike" :(
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Born to die Ned Feb 24, 2013 7:34 am

Zima bez snega, sivilo, tmurno.....a nikako bar malo suncano...
Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pon Feb 25, 2013 11:25 pm

Kolega iz kancelarije. Njegov engleski je toliko los da svaki put moram da ga pitam da mi po nekoliko puta ponovi to sto mi zeli reci da bih shvatila o cemu prica. :dum: Stvarno me izludjuje. Guta zavrsetke rijeci, obrce, iskrivljuje i izvrce sve sto moze. Uhhh... :ej bre
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Bult Pon Feb 25, 2013 11:58 pm

Postar, koji je glup i bezobrazan. :(
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Uto Feb 26, 2013 9:46 am

Ovih dana imali smo gošću.Vilotićeva sestričina, koja ima 23 godina i dete od četiri godina.
Ta gošća je konstantno bila na fejsu, ako nije sedela za računarom ili lap-topom, ona je koristila mob i tako opet bila na fejsu.
Inače je već i razvedena, a samo ima 23 godine.Dete je razdražljivo, plače, trese se, jednom rečju histeriše. Nije ono krivo, već majka, koja ne čuje i ne vidi ništa dalje od fejsa.
Ne dolazi nam često, pa sam ćutala i pokušala da zabavljam tu malu devojčicu, koja je tražila tatu.Majka to nije čula, jer je na fejsu našla nekog koji bukvalno živi tamo, pa eto i ona se preselila.
Ja sve mogu da razumem, ali ovo je van pameti, ne kapiram da dete od samo četiri godine legne u posle ponoći ili da zaspi obučenu na krevet dok majka je na fejsu!Da plače i traži oca, a majke to ne čuje.
Nagovarala sam Vilotića da joj nešto kaže, nije hteo.Al zato nije ni bio kući, već stalno nalazio neke obaveze sebi i bežao napolje.
Kao rekao je svojoj sestri, koja čuva to dete, dok joj ćerka bukvalno boravi na fejsu!
Rekla mu je da joj ne može ništa i da je to tako od kada se razvela i da joj je jako žao deteta.
Ne znam kako joj ne može ništa, ja bi isključila net i ne bih čuvala dete, jer ona sa tim čuvanjem detata ne olakšava detetu, naprotiv, samo joj ćera ima vremena da nalazi tako neke na netu i da te njene veze traju po par meseci.Evo sad je u prepisci sa nekim izbacivačem, a do pre mesec dana je bila skoro pred udajom (ne znam koji put) za nekoga, koga je isto našla na netu.
Užas!

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Feb 27, 2013 1:22 am

Iznerviralo me je sto je kolega rekao da ce on isplatiti plate i uraditi hitna placanja danas. Ja sam namjeravala da to isto uradim sutra. Juce nisam mogla jer pare nisu bile jos stigle :ej bre , danas mi je neradni dan, i sve sam organizovala tako da to sutra obavim. Ionako imam vrlo malo posla ovih dana, zadnja stvar koja mi je trebala je da neko pocne da radi moje duznosti umjesto mene!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Feb 27, 2013 9:14 pm

Bas sam se danas naljutila kada sam otkrila sta je moj kolega uradio. Napisala sam sebi spisak stvari koje zelim da uradim danas i ostavila ga na stolu u utorak. Srijedu nisam radila. Moj idiotski kolega je pronasao MOJ spisak i uradio sve sa njega do zadnje tacke. Cak je, kako je radio, strihirao jednu po jednu stvar :dum:. Stvarno bih voljela da ga zadavim!
Kakvo smece od covjeka. beat
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Čet Feb 28, 2013 9:30 am

..sad malo mlađe dete beat čula sam kad se dogovarala sa drugaricom da ide kod nje i da povede kučence, a tamo je mačka beat

Totalno sam zaboravila da ta mala ima mačku :( inače ne bih dozvolila da vodi Mrvicu kod mačke, oči ima da joj izvadi ta mačketina :ej bre
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Čet Mar 07, 2013 12:03 pm

Kolege sa posla. Opet se nismo uspjeli dogovoriti oko toga kad ce nas vozac kupiti. Oni hoce u 8:30, mi u 7:30. Neko pametan je predlozio da onda bude u 8 i ja se slozila. Danas pita vozac kad ce doci sutra po nas, ja kazem 8, misleci to je dogovor, a ovi kreteni kao pa 8:30, jer njima odgovara, nece da rane. Vozac im napomene da je to dogovor jer je to sredina, a oni (njih dvojica) digli nos, kao nek onda samo nas vozi, oni ce jadni autobusom, jer im je prerano u 8 beat Vozac i brat mi govore da se ne nerviram, nek idu autobusom, ko im kriv. No, znam da ce sutra odmah direktoru kako vozac samo mene slusa, da oni jadni moraju busom...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 14 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu